01508 Skørping skf. 15m riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
101924 Mathias Rosengren Ochsendorf Mou og Omegns Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
101924 Mathias Rosengren Ochsendorf Mou og Omegns Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
100402 Karsten Holm Andersen Mou og Omegns Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
100402 Karsten Holm Andersen Mou og Omegns Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
13094 Rikke Jøker Skørping Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
13094 Rikke Jøker Skørping Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
11526 Michael Vigsø Jensen Vester Han Herred Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
11526 Michael Vigsø Jensen Vester Han Herred Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
16179 Christian Schou Mou og Omegns Skytteforening V3 187.000 187.000 Mesterskab
16179 Christian Schou Mou og Omegns Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 184.000 184.000 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102048 Matthias Marchall Hobro Egnens Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
102048 Matthias Marchall Hobro Egnens Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
102039 Torben A. Baumann Christensen Skørping Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
102039 Torben A. Baumann Christensen Skørping Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
103144 Lasse Haldrup Skørping Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
103144 Lasse Haldrup Skørping Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Mesterskab
13097 Rasmus Ræbild Vilsted Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
13097 Rasmus Ræbild Vilsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 3 182.000 182.000 Mesterskab
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
101838 Kenneth Warming Nielsen Mou og Omegns Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
101838 Kenneth Warming Nielsen Mou og Omegns Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
101931 Beinta Nymann Andersen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Mesterskab
101931 Beinta Nymann Andersen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
97832 Martin Toft Steen Skørping Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
97832 Martin Toft Steen Skørping Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97833 Kim Madsen Skørping Skytteforening 3 155.000 155.000 Mesterskab
97833 Kim Madsen Skørping Skytteforening 3 138.000 138.000 Hovedskydning
102038 Morten A. Baumann Christensen Skørping Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
102038 Morten A. Baumann Christensen Skørping Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
89388 Frederik Nørgaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
89388 Frederik Nørgaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
87578 Michael Nielsen Åbybro Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
87578 Michael Nielsen Åbybro Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening J1 189.000 189.000 Mesterskab
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening J1 190.000 190.000 Hovedskydning
97397 Lars Kjær Skørping Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
97397 Lars Kjær Skørping Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
102694 Janick G. Jensen Åbybro Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
97890 Eva Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
97890 Eva Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
97891 Anna Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
97891 Anna Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
98252 Thorsten Lindholm Mou og Omegns Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
98252 Thorsten Lindholm Mou og Omegns Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
97543 Christian Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
97543 Christian Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Mesterskab
11539 Louise Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
11539 Louise Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
91502 Christian Gundersen Vester Han Herred Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
91502 Christian Gundersen Vester Han Herred Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
92740 Malthe Skjødt Sørensen Skørping Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
92740 Malthe Skjødt Sørensen Skørping Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98948 Lise Kjær Skørping Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
98948 Lise Kjær Skørping Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102043 Kristina Skøt Vadum Skytteforening af 1970 BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
102043 Kristina Skøt Vadum Skytteforening af 1970 BK4 183.000 183.000 Mesterskab
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Mesterskab
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
99343 Allan Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
99343 Allan Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 195.000 195.000 Mesterskab
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
97303 Marie S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
97303 Marie S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
97315 Markus Rask Skørping Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
97315 Markus Rask Skørping Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 3 175.000 175.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub 2 184.000 184.000 Hovedskydning
93027 Elisabeth Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
93027 Elisabeth Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 199.000 199.000 Mesterskab
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 196.000 196.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
95829 Gitte Bertelsen Hobro Egnens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
95829 Gitte Bertelsen Hobro Egnens Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.000 197.000 Mesterskab
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 199.000 199.000 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Lindholm Sports Skytte Klub V3 188.000 188.000 Mesterskab
102175 Arne Schiönning Lindholm Sports Skytte Klub V3 193.000 193.000 Hovedskydning
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
13074 Villy Sørensen Skørping Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
13074 Villy Sørensen Skørping Skytteforening V2 194.000 194.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 191.000 191.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 189.000 189.000 Hovedskydning
100087 Henrik Skøt Skørping Skytteforening ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
100087 Henrik Skøt Skørping Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 184.000 184.000 Mesterskab
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 183.000 183.000 Hovedskydning
101925 Flemming Rosengren Ochsendorf Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
101925 Flemming Rosengren Ochsendorf Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 177.000 177.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK4 169.000 169.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
13876 Louise Jensen Åbybro Skytteforening ÅK1 179.000 179.000 Hovedskydning
13876 Louise Jensen Åbybro Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Mesterskab
102402 Kasper Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
102402 Kasper Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
102403 Tobias Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
102403 Tobias Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
97831 Mike Overgaard Therkelsen Skørping Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
97831 Mike Overgaard Therkelsen Skørping Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102172 Lasse Borup Hobro Egnens Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
102172 Lasse Borup Hobro Egnens Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
88866 Matias Juellund Skørping Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Mesterskab
88866 Matias Juellund Skørping Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen