01000 50m riffelstunering 3. runde senior (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 198.0 198.0 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Brønderslev Skytteforening V2 180.0 180.0 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V1 189.0 189.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 193.0 193.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V2 186.0 186.0 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Aalborg Skyttekreds V1 195.0 195.0 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 195.0 195.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.0 198.0 Hovedskydning
10751 Henning Jensen Sindal Skyttekreds 3 160.0 160.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V1 188.0 188.0 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
10440 Svend Bach Nielsen Brønderslev Skytteforening V2 168.0 168.0 Hovedskydning
11411 Jørgen Sørensen Brønderslev Skytteforening V2 174.0 174.0 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 187.0 187.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 182.0 182.0 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Sindal Skyttekreds 2 188.0 188.0 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 192.0 192.0 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
104848 Svavar Sigurkarlsson Skytteforening Kimbrerne ÅK2 175.0 175.0 Hovedskydning
105311 Reidun Rasmussen Skytteforening Kimbrerne V2 177.0 177.0 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V2 184.0 184.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 3 184.0 184.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 187.0 187.0 Hovedskydning
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 186.0 186.0 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 2 192.0 192.0 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V2 190.0 190.0 Hovedskydning
16577 Mark Kim Skovbo Aalborg Skyttekreds 1 186.0 186.0 Hovedskydning
87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V2 178.0 178.0 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 164.0 164.0 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V2 179.0 179.0 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
82785 Poul Ligaard Sørensen Brønderslev Skytteforening V2 174.0 174.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
13766 Lene Pedersen Brønderslev Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 197.0 197.0 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 151.0 151.0 Hovedskydning
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 2 185.0 185.0 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
12184 Diana Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V2 189.0 189.0 Hovedskydning
11005 Thomas Harlund Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V2 173.0 173.0 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 193.0 193.0 Hovedskydning
97725 Poul Bidstrup Aalborg Skyttekreds V2 164.0 164.0 Hovedskydning
15738 Claus Nielsen Aalborg Skyttekreds 3 186.0 186.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 197.0 197.0 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
98605 Anne Birgit Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK2 179.0 179.0 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
11400 Kjeld Lyngø Brønderslev Skytteforening V2 155.0 155.0 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning

Til toppen