Pistolterrænstævne i Karby (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 68.0 52.0 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 54.0 42.0 Mesterskab
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 64.0 49.0 Mesterskab
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 40.0 31.0 Mesterskab
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 53.0 41.0 Mesterskab
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 27.0 21.0 Mesterskab
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 30.0 23.0 Mesterskab
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 44.0 34.0 Mesterskab
12376 Tommy Madsen Års Skytteforening GPA 41.0 32.0 Mesterskab
12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening GPA 46.0 35.0 Mesterskab
82900 Bruno Nedergaard Pedersen Hobro Egnens Skytteforening GPA 13.0 10.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening GPA 27.0 21.0 Mesterskab
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 43.0 33.0 Mesterskab
29712 John Andresen Struer Skyttekreds GPA 34.0 26.0 Mesterskab
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 37.0 28.0 Mesterskab
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 48.0 37.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 49.0 38.0 Mesterskab
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 63.0 48.0 Mesterskab
GPA 36.0 28.0 Mesterskab
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 47.0 36.0 Mesterskab
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GPA 42.0 32.0 Mesterskab
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 53.0 41.0 Mesterskab
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 53.0 41.0 Mesterskab
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 34.0 26.0 Mesterskab
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GPA 50.0 38.0 Mesterskab
27631 Mads Ransborg Hem Skytteforening GPA 41.0 32.0 Mesterskab
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 60.0 46.0 Mesterskab
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 49.0 38.0 Mesterskab
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening GPA 44.0 34.0 Mesterskab
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GPA 44.0 34.0 Mesterskab
20324 Hans Jørgensen Østbirk Pistol Skytter GPA 32.0 25.0 Mesterskab
92715 Mikkel Grathe Hobro Egnens Skytteforening GPA 8.0 6.0 Mesterskab
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds GPA 32.0 25.0 Mesterskab
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 55.0 42.0 Mesterskab
27393 Bent Stengaard Hem Skytteforening GPA 47.0 36.0 Mesterskab
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 34.0 26.0 Mesterskab
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 15.0 12.0 Mesterskab
17636 Vagn D. Nielsen Djurslands PistolKlub GPA 38.0 29.0 Mesterskab
95212 Slawomir Kasprzak Vester Han Herred Skytteforening GPA 46.0 35.0 Mesterskab
85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening GPA 53.0 41.0 Mesterskab
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds GPA 68.0 52.0 Mesterskab
63339 Frederik Jensen Års Skytteforening GPA 19.0 15.0 Mesterskab
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 65.0 50.0 Mesterskab
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 45.0 35.0 Mesterskab
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 28.0 22.0 Mesterskab
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 29.0 22.0 Mesterskab
16565 Niels J. Mikkelsen Sjørring Skytteforening GPA 23.0 18.0 Mesterskab
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 54.0 42.0 Mesterskab
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening GPA 37.0 28.0 Mesterskab
83423 Michael Kristensen Asaa Skytteforening GPA 28.0 22.0 Mesterskab
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 31.0 24.0 Mesterskab
10600 Bo Tolstrup Sørensen Hjørring Skytteforening GPA 52.0 40.0 Mesterskab
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 10.0 8.0 Mesterskab
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 32.0 25.0 Mesterskab
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 56.0 43.0 Mesterskab
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GPA 62.0 48.0 Mesterskab
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 68.0 52.0 Mesterskab
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 30.0 23.0 Mesterskab
75613 Lasse Grønlund Kampmann Silkeborg Skyttekreds GPA 33.0 25.0 Mesterskab
89771 Mikael Jakobsen Allingåbro Skytteforening GPA 42.0 32.0 Mesterskab
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 59.0 45.0 Mesterskab
95496 Olav Gullaksen Østbirk Pistol Skytter GPA 30.0 23.0 Mesterskab

Til toppen