Højby Præmieskydning november 2013 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
75546 Leif Møller Hørve Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
75546 Leif Møller Hørve Skytteforening V2 192.000 192.000 Mesterskab
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
98671 Oscar Sjøgren Hørve Skytteforening V3 187.000 187.000 Mesterskab
98671 Oscar Sjøgren Hørve Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland V2 191.000 191.000 Mesterskab
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland V2 193.000 193.000 Hovedskydning
57669 Steen Rossander Hørve Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
57669 Steen Rossander Hørve Skytteforening 2 183.000 183.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
66600 Frank Lyngsø Nykøbing Sj. Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
66600 Frank Lyngsø Nykøbing F. Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
110369 Bente Andersen Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Mesterskab
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 189.000 189.000 Mesterskab
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland J1 200.000 200.000 Mesterskab
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland J1 199.000 199.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 192.000 192.000 Mesterskab
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland V2 193.000 193.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening UNG 192.000 192.000 Mesterskab
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Mesterskab
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland V3 187.000 187.000 Mesterskab
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland V3 188.000 188.000 Hovedskydning
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
111879 Nicolai Aagaard Højby Skytteforening, Sjælland BK4 194.000 194.000 Mesterskab
111879 Nicolai Aagaard Højby Skytteforening, Sjælland BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
113882 Daniel Christensen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
113882 Daniel Christensen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 185.000 185.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101457 Rasmus Nielsen Høng Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
101457 Rasmus Nielsen Høng Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
103836 Maria Ibsen Høng Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
103836 Maria Ibsen Høng Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
104318 Gustav Nielsen Svinninge Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
104318 Gustav Nielsen Svinninge Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 188.000 188.000 Mesterskab
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
105494 Gustav Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
105494 Gustav Pedersen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109494 Daniel G Halliar Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
109494 Daniel G Halliar Nykøbing F. Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
109495 Nicki R. Olsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 174.000 174.000 Mesterskab
109495 Nicki R. Olsen Nykøbing F. Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
106437 Anastacia Lindboe Svinninge Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
106437 Anastacia Lindboe Svinninge Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
93626 Casper Becker Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93626 Casper Becker Højby Skytteforening, Sjælland BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108562 Victoria Lassen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 190.000 190.000 Mesterskab
108562 Victoria Lassen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
113883 Dan Lars Jørgensen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
113883 Dan Lars Jørgensen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK3 182.000 182.000 Mesterskab
113884 Søren Bruno Jensen Højby Skytteforening, Sjælland J2 182.000 182.000 Hovedskydning
113884 Søren Bruno Jensen Højby Skytteforening, Sjælland J2 178.000 178.000 Mesterskab
84125 Marianne Bøllingtoft-Olsen Hørve Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
84125 Marianne Bøllingtoft-Olsen Hørve Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Hørve Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
103912 Malou E. M. Larsen Hørve Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
111243 Emil Rasmussen Kalundborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
111243 Emil Rasmussen Kalundborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
96698 Christian Bonde Højby Skytteforening, Sjælland J2 193.000 193.000 Hovedskydning
96698 Christian Bonde Højby Skytteforening, Sjælland J2 192.000 192.000 Mesterskab
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
104316 Katrine Frandsen Svinninge Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
104316 Katrine Frandsen Svinninge Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Mullerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Mullerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109907 Ruben Svensson Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
109907 Ruben Svensson Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Mesterskab
95716 Emil Teglers Svinninge Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
95716 Emil Teglers Svinninge Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tølløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tølløse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen