Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI Midt & Vest SJ. Åben Stævne (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Helsingør Salonskytte Forening
Herfølge Skytteforening
Korsør Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Østmøn Sg&i
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
V2
140.000
140.000
Finale
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
145.000
145.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
145.000
145.000
Finale
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
148.000
148.000
Finale
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
145.000
145.000
Finale
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
148.000
148.000
Finale
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
144.000
144.000
Hovedskydning
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
141.000
141.000
Finale
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
2
142.000
142.000
Finale
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
147.000
147.000
Finale
113069
Asta Holm
Gundsølille Sg&if
BK
144.000
144.000
Finale
60680
Steffen Nicolaisen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
143.000
143.000
Finale
96636
Willy O. Jensen
Korsør Skytteforening
V2
134.000
134.000
Finale
96636
Willy O. Jensen
Korsør Skytteforening
V2
132.000
132.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
142.000
142.000
Finale
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK
145.000
145.000
Finale
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Finale
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
141.000
141.000
Finale
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Finale
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
1
143.000
143.000
Finale
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
146.000
146.000
Finale
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
147.000
147.000
Mesterskab
59218
Chevy Hansen
Korsør Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Finale
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
JUN
149.000
149.000
Finale
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
1
144.000
144.000
Finale
60621
Henrik Zabel
Gundsølille Sg&if
ÅK1
143.000
143.000
Finale
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Finale
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Finale
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Finale
99282
Niels Lauge Hermansen
Østmøn Sg&i
ÅK2
144.000
144.000
Finale
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
144.000
144.000
Finale
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
143.000
143.000
Hovedskydning
68110
Julie Deleurang Mortensen
Ballerup Skytteforening
ÅK2
148.000
148.000
Finale
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Finale
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK
127.000
127.000
Finale
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
146.000
146.000
Finale
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
144.000
144.000
Finale
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
ÅK1
138.000
138.000
Finale
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Finale
57006
Kristian Ebbensgaard
Herfølge Skytteforening
V1
142.000
142.000
Finale
57006
Kristian Ebbensgaard
Herfølge Skytteforening
V1
145.000
145.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
146.000
146.000
Finale
59037
Pelle Rogert Pedersen
Korsør Skytteforening
V1
145.000
145.000
Finale
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
144.000
144.000
Finale
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
142.000
142.000
Hovedskydning
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
143.000
143.000
Finale
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
144.000
144.000
Finale
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
139.000
139.000
Hovedskydning
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
140.000
140.000
Finale
113065
Sarah Rasmussen
Gundsølille Sg&if
BK
142.000
142.000
Finale
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
ÅK1
149.000
149.000
Finale
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
ÅK1
144.000
144.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Østmøn Sg&i
V2
127.000
127.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Østmøn Sg&i
V2
139.000
139.000
Finale
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
142.000
142.000
Finale
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
3
134.000
134.000
Finale
59269
Ole S. Madsen
Korsør Skytteforening
V2
147.000
147.000
Finale
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Finale
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
148.000
148.000
Finale
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
138.000
138.000
Finale
94781
Bo Hansen
Korsør Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Finale
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK
150.000
150.000
Finale
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK
143.000
143.000
Finale
65934
Carsten Jakobsen
Helsingør Salonskytte Forening
ÅK2
141.000
141.000
Finale
105047
Victor Raff
Gundsølille Sg&if
BK
148.000
148.000
Finale
Til toppen