Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Stor Skydedag Musse (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Østmøn Sg&i
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
53166
Berrit Carlsen
Østmøn Sg&i
V1
147.000
147.000
Hovedskydning
53166
Berrit Carlsen
Østmøn Sg&i
V1
147.000
147.000
Mesterskab
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
139.000
139.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
136.000
136.000
Mesterskab
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
142.000
142.000
Hovedskydning
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
140.000
140.000
Mesterskab
54713
Per Christensen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
54713
Per Christensen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V2
148.000
148.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V2
147.000
147.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
142.000
142.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
134.000
134.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V2
143.000
143.000
Mesterskab
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V2
143.000
143.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
135.000
135.000
Mesterskab
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
141.000
141.000
Hovedskydning
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
142.000
142.000
Hovedskydning
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
3
139.000
139.000
Hovedskydning
53422
Ib Henriksen
Maribo Skytteforening
3
142.000
142.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
UNG
141.000
141.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
UNG
144.000
144.000
Hovedskydning
53229
Kaj Pedersen
Østmøn Sg&i
V2
128.000
128.000
Mesterskab
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
139.000
139.000
Hovedskydning
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
135.000
135.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Østmøn Sg&i
V2
128.000
128.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Østmøn Sg&i
V1
141.000
141.000
Mesterskab
54180
Finn Munksbo
Østmøn Sg&i
V1
143.000
143.000
Hovedskydning
53054
Per Andersen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
54253
Kjeld Noergaard
Tingsted Skytteforening
V1
144.000
144.000
Hovedskydning
54253
Kjeld Noergaard
Tingsted Skytteforening
V1
144.000
144.000
Mesterskab
92041
Søren Jensen
Vestfalster Skytteforening
ÅK1
144.000
144.000
Hovedskydning
92041
Søren Jensen
Vestfalster Skytteforening
ÅK1
142.000
142.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
130.000
130.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
UNG
119.000
119.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
BK
141.000
141.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
BK
142.000
142.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
148.000
148.000
Mesterskab
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Mesterskab
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Mesterskab
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
BK
139.000
139.000
Hovedskydning
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
BK
134.000
134.000
Mesterskab
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Østmøn Sg&i
V2
133.000
133.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
146.000
146.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
145.000
145.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
54958
Carsten Klich
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
54958
Carsten Klich
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Østmøn Sg&i
V2
128.000
128.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
141.000
141.000
Hovedskydning
53053
Per Henriksen
Østmøn Sg&i
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
53053
Per Henriksen
Østmøn Sg&i
V1
146.000
146.000
Mesterskab
Til toppen