200m turnering øst 2. runde (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 91.000 91.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 146.000 146.000 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Ulsted Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 141.000 141.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 147.000 147.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds UNG 119.000 119.000 Hovedskydning
102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 114.000 114.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening V2 113.000 113.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds UNG 143.000 143.000 Hovedskydning
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds V2 148.000 148.000 Hovedskydning
13139 Henning Jensen Skytteforening Kimbrerne V2 136.000 136.000 Hovedskydning
2 137.000 137.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening JUN 150.000 150.000 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 137.000 137.000 Hovedskydning
10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 138.000 138.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 134.000 134.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 147.000 147.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 147.000 147.000 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK 147.000 147.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK 146.000 146.000 Hovedskydning
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds V2 141.000 141.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 149.000 149.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 144.000 144.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening 3 142.000 142.000 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
97283 Finn Redke Vodskov Skytteforening V2 71.000 71.000 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 133.000 133.000 Hovedskydning
107034 Henrik Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 132.000 132.000 Hovedskydning
82446 Aksel Nielsen Frederikshavn Skyttekreds V2 135.000 135.000 Hovedskydning
10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening 3 127.000 127.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 150.000 150.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Frederikshavn Skyttekreds 3 131.000 131.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
15781 Ronni T. Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening JUN 148.000 148.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening JUN 146.000 146.000 Hovedskydning
10440 Svend Bach Nielsen Frederikshavn Skyttekreds V2 139.000 139.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Frederikshavn Skyttekreds 3 138.000 138.000 Hovedskydning
15633 Eyvind Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 2 141.000 141.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening UNG 139.000 139.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V2 144.000 144.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK 138.000 138.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK 149.000 149.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 1 137.000 137.000 Hovedskydning
10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 130.000 130.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 148.000 148.000 Hovedskydning

Til toppen