Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Sommerturneringen 4. runde - riffel (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Korsør Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
144.000
144.000
Hovedskydning
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
144.000
144.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
142.000
142.000
Hovedskydning
V2
141.000
141.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
144.000
144.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
59037
Pelle Rogert Pedersen
Korsør Skytteforening
V1
145.000
145.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
V2
138.000
138.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
147.000
147.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
138.000
138.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
100238
Henrik Albertsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
143.000
143.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
136.000
136.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
149.000
149.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
147.000
147.000
Hovedskydning
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
143.000
143.000
Hovedskydning
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
143.000
143.000
Hovedskydning
75149
Maja Groot
Greve Skytteforening
UNG
138.000
138.000
Hovedskydning
75149
Maja Groot
Greve Skytteforening
UNG
139.000
139.000
Mesterskab
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
2
137.000
137.000
Hovedskydning
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK
149.000
149.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
139.000
139.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
145.000
145.000
Hovedskydning
93330
Cecilie Rasmussen
Korsør Skytteforening
JUN
144.000
144.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
ÅK2
139.000
139.000
Hovedskydning
60621
Henrik Zabel
Gundsølille Sg&if
ÅK1
141.000
141.000
Hovedskydning
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
1
144.000
144.000
Hovedskydning
V2
134.000
134.000
Hovedskydning
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
ÅK1
144.000
144.000
Hovedskydning
105047
Victor Raff
Gundsølille Sg&if
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK
143.000
143.000
Hovedskydning
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
JUN
141.000
141.000
Hovedskydning
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
V2
126.000
126.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
145.000
145.000
Hovedskydning
96636
Willy O. Jensen
Korsør Skytteforening
V2
133.000
133.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
142.000
142.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
144.000
144.000
Hovedskydning
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
ÅK1
150.000
150.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
126.000
126.000
Hovedskydning
107400
Krzysztof Jurkowski
Greve Skytteforening
ÅK2
146.000
146.000
Hovedskydning
94411
Mathias Nielsen
Korsør Skytteforening
JUN
136.000
136.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
1
147.000
147.000
Hovedskydning
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
143.000
143.000
Hovedskydning
68224
Nicolai Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Hovedskydning
57492
Finn Hemmingsen
Svinninge Skytteforening
V1
138.000
138.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
134.000
134.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
ÅK1
147.000
147.000
Hovedskydning
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Hovedskydning
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
147.000
147.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
3
138.000
138.000
Hovedskydning
57698
Torben B. Nielsen
Svinninge Skytteforening
V2
134.000
134.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
145.000
145.000
Hovedskydning
59269
Ole S. Madsen
Korsør Skytteforening
V2
144.000
144.000
Hovedskydning
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
148.000
148.000
Hovedskydning
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK
145.000
145.000
Hovedskydning
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
142.000
142.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
144.000
144.000
Hovedskydning
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
JUN
134.000
134.000
Hovedskydning
60859
Grete Jensen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
136.000
136.000
Hovedskydning
Til toppen