Holmegaard Pistolterræn den 17-8-2014 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
116962 Lisbeth Damgaard Slagelse Skytteforening GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening GPA 20.000 18.000 Hovedskydning
70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza RI 98 Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
116961 Lars Damgaard Slagelse Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 58.000 51.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 56.000 49.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
116822 Bo Ris Holmegaard Skytteforening GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Sorø Skytteforening GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 29.000 25.000 Hovedskydning
64410 Michael Wichmann Brøndby Skytte Forening GPA 64.000 56.000 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 40.000 35.000 Hovedskydning
116439 Jesper Færch SAS Skytteklub GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
116440 Anders Buxbom Vedel Frederiksen SAS Skytteklub GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening GPA 32.000 28.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 57.000 50.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening GPA 56.000 49.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening GPA 30.000 26.000 Hovedskydning
116839 Morten Puukka Tornøe Værløse Skytteforening GPA 44.000 39.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
60867 Finn Schroll Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 29.000 25.000 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 27.000 24.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 49.000 43.000 Hovedskydning
66601 Flemming Klingenberg Gladsaxe Skytteforening GPA 39.000 34.000 Hovedskydning
112206 Kenneth R. Larsen Slagelse Skytteforening GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 28.000 25.000 Hovedskydning
116965 Kim Thyregod Starke Værløse Skytteforening GPA 12.000 11.000 Hovedskydning
54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 32.000 28.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
106120 Frank Kierby Karlslunde Skytteforening GPA 19.000 17.000 Hovedskydning
101726 Micki Palmann Sorø Skytteforening GPA 9.000 8.000 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 37.000 32.000 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 47.000 41.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 48.000 42.000 Hovedskydning
101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening GPA 12.000 11.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 52.000 46.000 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening GPA 24.000 21.000 Hovedskydning
55525 Helge Lindegård Storstrømmens Skytteforening GPA 55.000 48.000 Hovedskydning
116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening GPA 17.000 15.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 67.000 59.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
116871 Torben Lilholm Madsen Sorø Skytteforening GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
56655 Anthony Facchin Kongsted Skytteforening GPA 10.000 9.000 Hovedskydning
111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening GPA 36.000 32.000 Hovedskydning
116838 Max Young Hornshøj Hansen Værløse Skytteforening GPA 26.000 23.000 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
68370 Finn Pedersen HSF Falcon GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening GPA 28.000 25.000 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 45.000 39.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 42.000 37.000 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
116462 Frank Dunell Gladsaxe Skytteforening GPA 16.000 14.000 Hovedskydning
67948 Peter Boysen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 41.000 36.000 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GPA 7.000 6.000 Hovedskydning
67421 Rene Therkildsen Kastrup-Tårnby Skytteforening GPA 23.000 20.000 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 42.000 37.000 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 47.000 41.000 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GPA 50.000 44.000 Hovedskydning
116053 Ziva Stojko Nykøbing F. Skytteforening GPA 17.000 15.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 52.000 46.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening GPA 41.000 36.000 Hovedskydning

Til toppen