Klintholm pistol terræn 2014 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
93721 Morten Furholt Hansen Køge Skytteforening GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
105672 Jørn Petersen Køge Skytteforening GPA 46.0 36.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening GPA 37.0 29.0 Hovedskydning
93587 Søren Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 30.0 23.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 67.0 52.0 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning GPA 42.0 33.0 Hovedskydning
111405 Muhamed T. Salman Postens Skytteforening Odense GPA 11.0 9.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 40.0 31.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 52.0 41.0 Hovedskydning
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 55.0 43.0 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 35.0 27.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 61.0 48.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 29.0 23.0 Hovedskydning
52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense GPA 17.0 13.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 53.0 41.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 50.0 39.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 54.0 42.0 Hovedskydning
112206 Kenneth Larsen Slagelse Skytteforening GPA 29.0 23.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 33.0 26.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
74646 Max Wabbel Aabenraa Skytteforening GPA 11.0 9.0 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 43.0 34.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 57.0 45.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 42.0 33.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 40.0 31.0 Hovedskydning
114948 Krzysztof Klos Postens Skytteforening Odense GPA 23.0 18.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 19.0 15.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I GPA 27.0 21.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 48.0 38.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 31.0 24.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I GPA 64.0 50.0 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 33.0 26.0 Hovedskydning
111401 Andreas Binicki Postens Skytteforening Odense GPA 18.0 14.0 Hovedskydning
111402 Martin Hagen Hansen Postens Skytteforening Odense GPA 22.0 17.0 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Krarup/Espe Skydning GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening GPA 42.0 33.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 30.0 23.0 Hovedskydning

Til toppen