01501 Aalborg skyttekreds 15m riffelstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
28735 Rikke Sandal Thisted Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
84815 Rasmus Brasch Midtdjurs skytteforening UNG 177.0 177.0 Mesterskab
84815 Rasmus Brasch Midtdjurs skytteforening UNG 173.0 173.0 Hovedskydning
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 197.0 197.0 Mesterskab
89280 Kaare Jacobsen Vilsted Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
89280 Kaare Jacobsen Vilsted Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
93388 Jonas Holm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
93388 Jonas Holm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 192.0 192.0 Mesterskab
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
98796 Thomas Martinsen Midtdjurs skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
98796 Thomas Martinsen Midtdjurs skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 198.0 198.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.0 197.0 Mesterskab
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 200.0 200.0 Mesterskab
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 198.0 198.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 196.0 196.0 Mesterskab
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
97399 Laura S. Kjær Skørping Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
97399 Laura S. Kjær Skørping Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 3 166.0 166.0 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub 2 183.0 183.0 Hovedskydning
79910 Finn Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
79910 Finn Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 189.0 189.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 187.0 187.0 Hovedskydning
79909 Ulrik Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
79909 Ulrik Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
13094 Rikke Jøker Skørping Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
13094 Rikke Jøker Skørping Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
95772 Jonas Worm-Larsen Vester Hassing Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UNG 196.0 196.0 Mesterskab
29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 196.0 196.0 Mesterskab
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 194.0 194.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
99464 Joachim R. Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 195.0 195.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 2 182.0 182.0 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 2 180.0 180.0 Mesterskab
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK1 190.0 190.0 Mesterskab
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 178.0 178.0 Mesterskab
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 177.0 177.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UNG 194.0 194.0 Hovedskydning

Til toppen