01-100 2. runde Ungdom 15m riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
110824 Simon Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
112147 Christoffer Holm Hjørring Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
90144 Linnea Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
101023 Oliver Munk Vester Hassing Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
107036 Chris Møller Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
90512 Nicklas Bundgaard Vadum Skytteforening af 1970 BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
113709 Signe Lykke Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
113918 Christian Lund Vadum Skytteforening af 1970 BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
101293 Pernille Parup Kristensen Hjallerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
110042 Frederik Christensen Hjallerup Skytteforening BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
112972 Mahdi Mir Hjallerup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
114439 Josefine Karlsen Hjallerup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
93966 Anton Franksen Sæby og omegns skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
113757 Mikkel Hartmann Johansen Sæby og omegns skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
102833 Mathias Østenkær Hjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
104139 Morten Lindberg Larsen Hjørring Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
111232 Peter Christensen Nguyen Hjørring Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
111233 Anders Karlsen Hjørring Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112148 Lucas Friberg Hjørring Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
113440 Tobias Andreasen Hjørring Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
113444 Nicklas Poulsen Hjørring Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
89388 Frederik Nørgaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
112868 Mikkel Tranum Løkken og Omegns Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
106408 Tue Winther Bartholomæussen Sindal Skyttekreds BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
114389 Magnus Kirkedal Sindal Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
106288 Sally Nielsen Hobro Egnens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
84243 Max B. S. Raunkjær Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 197.000 197.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J2 197.000 197.000 Hovedskydning
113369 Dirch Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
104213 Kirstine Dybdal Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
114524 Emma M Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
106370 Emil Walther Pedersen Skytteforening Kimbrerne BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
110079 Tobias Wiebenson Skytteforening Kimbrerne BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
110080 Kristoffer Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
111032 Frederikke Juul Skytteforening Kimbrerne BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112174 Nicklas Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
114322 Thomas Pohl Skytteforening Kimbrerne BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
87248 Rune Bergmann Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
93374 Simon Brix Aalborg Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
106592 David Larsen Aalborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
106593 Paulo Larsen Aalborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
106711 Daniel S. Thomsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
95677 Niclas Petersen Midtals Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112105 Jesper Frie Nielsen Hjørring Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
113756 Hans Peter Iversen Sæby og omegns skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
112561 Claus Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
82447 Christian Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
95829 Gitte Bertelsen Hobro Egnens Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen St. Restrup Idrætsforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
112183 Noah Ludvigsen Hjallerup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
96575 Mads Flyvholm Olsen Hjørring Skytteforening J1 189.000 189.000 Hovedskydning
106059 Andreas Erbs Frederikshavn Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
99850 Simon Pedersen Frederikshavn Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.000 199.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
106635 Jens Christian B. I. Nørgaard Vester Hassing Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
110704 Mads Malik Olsen Sæby og omegns skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
111589 Magnus Hydén Lauritsen Frederikshavn Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
111104 Martin Brovn Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
109413 Tobias L. Jensen Hjallerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
109414 Steen Spicniger Hjallerup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
110821 Noah Larsen Hjallerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
112184 Cecilie Ingvardsen Hjallerup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
112185 Casper Ingvardsen Hjallerup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
114546 Benjamin Grønbek Poulsen Hjallerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
110437 Victoria Severinsen Sæby og omegns skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
111477 Marc Vegeberg Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107512 Jonas Christian Larsen Hjørring Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
112103 Carl Christian Christiansen Hjørring Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
16821 Frej Czapkowski Thrane St. Restrup Idrætsforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
92547 Mikkel Sandager Christensen St. Restrup Idrætsforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
112866 Mathias U. Pedersen Løkken og Omegns Skytteforening BK4 151.000 151.000 Hovedskydning
112867 Tobias Christensen Løkken og Omegns Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
112869 Kesse Tranum Løkken og Omegns Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
106568 Nicklas Olesen Sindal Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.000 199.000 Hovedskydning
100088 Emma Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108493 Jeppe M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109662 Lykke Villadsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
107946 Peter Klit Christensen Skytteforening Kimbrerne BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
111030 Ida Juul Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112175 Michelle Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
114445 Lucas Bach Skytteforening Kimbrerne BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
109401 Frederik Kirk Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109547 Christian Kirk Ulsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
109982 Christine Svindborg Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102936 Marco Kruse Trans Aalborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106581 Bjarke Hebsgaard Aalborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
111133 Mads Wolf Kjærsgaard Aalborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
106710 Mads Morratz Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
112974 Gry Guldsmed-Thomsen Frederikshavn Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen