Lunde pistol terræn 2014 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 67.000 49.000 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 64.000 47.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 63.000 46.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 41.000 30.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 46.000 34.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
GPA 54.000 40.000 Hovedskydning
54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 42.000 31.000 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 42.000 31.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 60.000 44.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 44.000 32.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 55.000 40.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 55.000 40.000 Hovedskydning
47742 Per Søgaard HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 51.000 38.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 48.000 35.000 Hovedskydning
116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening GPA 39.000 29.000 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 39.000 29.000 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 55.000 40.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 62.000 46.000 Hovedskydning
75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening GPA 34.000 25.000 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 57.000 42.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 45.000 33.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 49.000 36.000 Hovedskydning
105419 Jacob Guldbrandsen Odense Pistol Skytte Forening GPA 39.000 29.000 Hovedskydning
116106 Justin Buch Tommerup Skytteforening GPA 35.000 26.000 Hovedskydning
116167 Niels Krogsbjerg Beck Odense Garnisons Idrætsforening GPA 40.000 29.000 Hovedskydning
116168 Michael Lauersen Odense Garnisons Idrætsforening GPA 44.000 32.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 36.000 26.000 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 71.000 52.000 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 62.000 46.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 53.000 39.000 Hovedskydning
109779 Ib Navntoft Andersen Krarup/Espe Skydning GPA 22.000 16.000 Hovedskydning
82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening GPA 30.000 22.000 Hovedskydning
105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening GPA 63.000 46.000 Hovedskydning
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 45.000 33.000 Hovedskydning
99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening GPA 17.000 13.000 Hovedskydning
105879 Lars Vendel Hansen Tommerup Skytteforening GPA 31.000 23.000 Hovedskydning
111405 Muhamed T. Salman Postens Skytteforening Odense GPA 20.000 15.000 Hovedskydning
111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense GPA 16.000 12.000 Hovedskydning
112170 Kim Bach Postens Skytteforening Odense GPA 2.000 1.000 Hovedskydning
115997 Jan Petersen Postens Skytteforening Odense GPA 21.000 15.000 Hovedskydning
115998 Sat Han Postens Skytteforening Odense GPA 19.000 14.000 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning GPA 39.000 29.000 Hovedskydning
46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
51662 Lars Beck Odense Garnisons Idrætsforening GPA 52.000 38.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 43.000 32.000 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 60.000 44.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 48.000 35.000 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 66.000 49.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 39.000 29.000 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 68.000 50.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 70.000 51.000 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 40.000 29.000 Hovedskydning
GPA 50.000 37.000 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 57.000 42.000 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 60.000 44.000 Hovedskydning
49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 41.000 30.000 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening GPA 38.000 28.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 58.000 43.000 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 70.000 51.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 57.000 42.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 51.000 38.000 Hovedskydning
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 34.000 25.000 Hovedskydning
52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense GPA 22.000 16.000 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 56.000 41.000 Hovedskydning
95739 Christian Stigaard Horsens Skyttekreds GPA 59.000 43.000 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 65.000 48.000 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 51.000 38.000 Hovedskydning
74646 Max Wabbel Aabenraa Skytteforening GPA 9.000 7.000 Hovedskydning
81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening GPA 42.000 31.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 45.000 33.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 25.000 18.000 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 50.000 37.000 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I GPA 50.000 37.000 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 37.000 27.000 Hovedskydning
111401 Andreas Binicki Postens Skytteforening Odense GPA 33.000 24.000 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 56.000 41.000 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Krarup/Espe Skydning GPA 29.000 21.000 Hovedskydning
115675 Sebastian Esman Krarup/Espe Skydning GPA 25.000 18.000 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 56.000 41.000 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 39.000 29.000 Hovedskydning
45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds GPA 34.000 25.000 Hovedskydning
46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds GPA 49.000 36.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening GPA 45.000 33.000 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 38.000 28.000 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 56.000 41.000 Hovedskydning

Til toppen