Divisionsskydning, Pistol 4. runde (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60269 Rasmus Ketelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 246.0 246.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if 1 280.0 280.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if 2 269.0 269.0 Hovedskydning
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening 3 254.0 254.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 283.0 283.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening 1 274.0 274.0 Hovedskydning
75889 Kristian Hansen Karlslunde Skytteforening 2 279.0 279.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening ÅKL 256.0 256.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening 3 254.0 254.0 Hovedskydning
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 266.0 266.0 Hovedskydning
59224 Brian Rich Korsør Skytteforening ÅKL 260.0 260.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 1 279.0 279.0 Hovedskydning
88490 Jan Agerbo Brøndby Skytte Forening 3 258.0 258.0 Hovedskydning
111528 Heidi S. R. Pedersen Greve Skytteforening ÅKL 272.0 272.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 264.0 264.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening BK 283.0 283.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening ÅKL 285.0 285.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening VET 275.0 275.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅKL 272.0 272.0 Hovedskydning
60320 Johnny Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 1 280.0 280.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1 288.0 288.0 Hovedskydning
94441 Emil Madsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 275.0 275.0 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK 279.0 279.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening ÅKL 286.0 286.0 Hovedskydning
81966 Steen Taphouse Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 267.0 267.0 Hovedskydning
106773 Paw Lorentz Kunz Brøndby Skytte Forening 3 262.0 262.0 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening VET 250.0 250.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening VET 267.0 267.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 1 285.0 285.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening VET 269.0 269.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening 2 263.0 263.0 Hovedskydning
61936 Anders H. Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 277.0 277.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening ÅKL 282.0 282.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening 3 213.0 213.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening 3 257.0 257.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 269.0 269.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening 1 276.0 276.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 2 271.0 271.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 276.0 276.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening VET 263.0 263.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 271.0 271.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening 3 250.0 250.0 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅKL 288.0 288.0 Hovedskydning
60263 Steen Knudsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 243.0 243.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if 2 267.0 267.0 Hovedskydning

Til toppen