15m turnering 3. omg 2013-14 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
111920 Peter George Kjøbenhavns Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
106472 Lis Rasmussen Kjøbenhavns Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
106472 Lis Rasmussen Kjøbenhavns Skytteforening V2 183.000 183.000 Mesterskab
114252 Maja Kjertan Lykke Kjøbenhavns Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
114252 Maja Kjertan Lykke Kjøbenhavns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
109862 Mogens Hansen Kjøbenhavns Skytteforening V2 167.000 167.000 Hovedskydning
109862 Mogens Hansen Kjøbenhavns Skytteforening V2 164.000 164.000 Mesterskab
115008 John Frederiksen Kjøbenhavns Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
115008 John Frederiksen Kjøbenhavns Skytteforening V2 174.000 174.000 Mesterskab
114253 Ivan Elleby Thilgreen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
114253 Ivan Elleby Thilgreen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 154.000 154.000 Mesterskab
71314 Keld Vognbjerg-Madsen Kjøbenhavns Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
71314 Keld Vognbjerg-Madsen Kjøbenhavns Skytteforening V2 195.000 195.000 Mesterskab
104918 Bent Selgen Bjerring Kjøbenhavns Skytteforening V2 176.000 176.000 Mesterskab
104918 Bent Selgen Bjerring Kjøbenhavns Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
114259 Christian Tillegreen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug V1 193.000 193.000 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug V1 188.000 188.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V2 187.000 187.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V2 190.000 190.000 Hovedskydning
114259 Christian Tillegreen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
112366 Jan Østergaard Bertelsen Kjøbenhavns Skytteforening V2 172.000 172.000 Mesterskab
112366 Jan Østergaard Bertelsen Kjøbenhavns Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening V2 197.000 197.000 Hovedskydning
104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 199.000 199.000 Mesterskab
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 199.000 199.000 Hovedskydning
112383 Gabriel Mikael Neira Briones Kjøbenhavns Skytteforening J2 171.000 171.000 Mesterskab
112383 Gabriel Mikael Neira Briones Kjøbenhavns Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
111933 Beatrice Christensen Clink Kjøbenhavns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
111933 Beatrice Christensen Clink Kjøbenhavns Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
111170 Camilla Rasmussen Kjøbenhavns Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
111170 Camilla Rasmussen Kjøbenhavns Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
107220 Emil Havn Kjøbenhavns Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
107220 Emil Havn Kjøbenhavns Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug V2 188.000 188.000 Mesterskab
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug V2 191.000 191.000 Hovedskydning
66401 Erik Rasmussen Tryg Idrætsklub V2 195.000 195.000 Hovedskydning
115009 Karin Florin Kjøbenhavns Skytteforening V2 168.000 168.000 Mesterskab
115009 Karin Florin Kjøbenhavns Skytteforening V2 170.000 170.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen