Ulsted skytteforening (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 178.000 178.000 Mesterskab
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 199.000 199.000 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 199.000 199.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
2 184.000 184.000 Mesterskab
2 184.000 184.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 192.000 192.000 Mesterskab
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.000 195.000 Hovedskydning
93388 Jonas Holm Lindholm Sports Skytte Klub J2 192.000 192.000 Mesterskab
93388 Jonas Holm Lindholm Sports Skytte Klub J2 192.000 192.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 195.000 195.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 198.000 198.000 Mesterskab
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 175.000 175.000 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 169.000 169.000 Mesterskab
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen