Ulsted skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 200.000 200.000 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 2 176.000 176.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 2 178.000 178.000 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Mesterskab
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
114843 Jens Kaae Rasmussen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
114843 Jens Kaae Rasmussen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
16213 Thomas Bech Hansen Mou og Omegns Skytteforening 2 187.000 187.000 Mesterskab
16213 Thomas Bech Hansen Mou og Omegns Skytteforening 2 177.000 177.000 Hovedskydning
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
115741 Susanne Svendsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Mesterskab
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.000 197.000 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.000 197.000 Hovedskydning
15599 Mette Sørensen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15599 Mette Sørensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
1 187.000 187.000 Hovedskydning
1 181.000 181.000 Mesterskab
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
115741 Susanne Svendsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 178.000 178.000 Hovedskydning
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 183.000 183.000 Mesterskab
106980 C. C. Rose Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V3 185.000 185.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 178.000 178.000 Mesterskab
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
106980 C. C. Rose Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V3 185.000 185.000 Mesterskab
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening V3 182.000 182.000 Mesterskab
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
108108 Tine Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening ÅK3 170.000 170.000 Hovedskydning
108108 Tine Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Mesterskab
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
15632 Flemming Sørensen Ulsted Skytteforening 3 185.000 185.000 Mesterskab
15632 Flemming Sørensen Ulsted Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
106408 Tue Winther Bartholomæussen Sindal Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
106408 Tue Winther Bartholomæussen Sindal Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
116308 Joakim Nørregaard Ulsted Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
115279 Henrik Møller Jakobsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
115279 Henrik Møller Jakobsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
115598 Thais Olesen Sindal Skyttekreds BK4 179.000 179.000 Mesterskab
115598 Thais Olesen Sindal Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
110811 Fabian B. Isaksen Lindholm Sports Skytte Klub J2 184.000 184.000 Hovedskydning
110811 Fabian B. Isaksen Lindholm Sports Skytte Klub J2 189.000 189.000 Mesterskab
91252 Benjamin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
91252 Benjamin Kristensen Mou og Omegns Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
116308 Joakim Nørregaard Ulsted Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
108109 Thomas Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 1 196.000 196.000 Mesterskab
112612 Richard Jensen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Mesterskab
112612 Richard Jensen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
113908 Maliina Dahlin Mou og Omegns Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
113908 Maliina Dahlin Mou og Omegns Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 184.000 184.000 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
113909 Rasmus Dahlin Mou og Omegns Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
113909 Rasmus Dahlin Mou og Omegns Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
105656 Henrik Jensen Ulsted Skytteforening ÅK3 168.000 168.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J1 198.000 198.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J1 197.000 197.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
107943 Britta Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107943 Britta Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
113913 Martin Hessellund Vodskov Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
113913 Martin Hessellund Vodskov Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
113840 Nicoline V. Knapp Mou og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113912 Mathias Hessellund Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113912 Mathias Hessellund Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
110586 Christian P. W. Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK3 188.000 188.000 Mesterskab
110810 Helena Petersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
110810 Helena Petersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
112345 Magnus Søholm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 192.000 192.000 Mesterskab
112387 Ole Søholm Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
106568 Nicklas Olesen Sindal Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
106568 Nicklas Olesen Sindal Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening ÅK3 200.000 200.000 Mesterskab
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
105679 Erling Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
105679 Erling Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
112387 Ole Søholm Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
114553 Marie Andreasen Hobro Egnens Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
114553 Marie Andreasen Hobro Egnens Skytteforening BK4 178.000 178.000 Mesterskab
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 198.000 198.000 Hovedskydning
100403 Niels Kaasing Mou og Omegns Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
100403 Niels Kaasing Mou og Omegns Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
108859 Celina Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
108859 Celina Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
109547 Christian Kirk Ulsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
109547 Christian Kirk Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
99019 Charlotte Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Mesterskab
99019 Charlotte Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
109401 Frederik Kirk Ulsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
109401 Frederik Kirk Ulsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen