GundsøCup 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V2 197.000 197.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 177.000 177.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Mesterskab
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 196.000 196.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 191.000 191.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.000 184.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
110369 Bente Andersen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J2 200.000 200.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if J2 197.000 197.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Mesterskab
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113069 Asta Holm Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113069 Asta Holm Gundsølille Sg&if BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117644 Mikkel Sylvest Jensen Gundsølille Sg&if BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
117644 Mikkel Sylvest Jensen Gundsølille Sg&if BK3 168.000 168.000 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK3 185.000 185.000 Mesterskab
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK3 199.000 199.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Ringsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 189.000 189.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 188.000 188.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V2 195.000 195.000 Mesterskab
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V2 197.000 197.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 191.000 191.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 192.000 192.000 Mesterskab
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Mesterskab
105940 Jørgen Sørensen Gundsølille Sg&if V2 196.000 196.000 Hovedskydning
105940 Jørgen Sørensen Gundsølille Sg&if V2 194.000 194.000 Mesterskab
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 196.000 196.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if J2 192.000 192.000 Mesterskab
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if J2 193.000 193.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V2 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen