DGI Storstrømmen LDM Luft Riffel og pistol 2014 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 190.0 190.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 3 186.0 186.0 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 3 158.0 158.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 3 158.0 158.0 Mesterskab
111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Mesterskab
111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 172.0 172.0 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 190.0 190.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 188.0 188.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 3 185.0 185.0 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
53091 Line N. With Maribo Skytteforening 2 193.0 193.0 Hovedskydning
53091 Line N. With Maribo Skytteforening 2 195.0 195.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 182.0 182.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
101724 Mathilde L.D. Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
101724 Mathilde L.D. Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
111107 Kaj Levi Hansen Ornebjerg Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 175.0 175.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening UNG 187.0 187.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V2 188.0 188.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V2 183.0 183.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 3 186.0 186.0 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 3 181.0 181.0 Mesterskab
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Østmøn Sg&i V2 192.0 192.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Østmøn Sg&i V2 191.0 191.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
97648 Mathilde Pedersen Kongsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
97648 Mathilde Pedersen Kongsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V2 196.0 196.0 Mesterskab
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
104814 Kasper Pedersen Faxe Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
104814 Kasper Pedersen Faxe Skytteforening UNG 188.0 188.0 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
112871 Anton Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
112871 Anton Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 193.0 193.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
111000 Anna Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
111000 Anna Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 191.0 191.0 Mesterskab
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 2 186.0 186.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
93566 Jens Frimann Næstved Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
93566 Jens Frimann Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening UNG 166.0 166.0 Hovedskydning
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening UNG 182.0 182.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107314 Milli Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
107314 Milli Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening V2 197.0 197.0 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
114025 Kristian Erlandsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening V1 193.0 193.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening V2 190.0 190.0 Mesterskab
89994 Victor Mortensen Tingsted Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
89994 Victor Mortensen Tingsted Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
81434 Mikkel B. Andersen Tingsted Skytteforening UNG 188.0 188.0 Mesterskab
81434 Mikkel B. Andersen Tingsted Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
114025 Kristian Erlandsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
112215 Amalie Holm Faxe Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 3 174.0 174.0 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
53361 Sonny Vinther Maribo Skytteforening 3 187.0 187.0 Mesterskab
53361 Sonny Vinther Maribo Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
111530 Maja Juhl Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
111530 Maja Juhl Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 193.0 193.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening UNG 182.0 182.0 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
99756 Rebecca Ellehave Frejlev-Vantore Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
99756 Rebecca Ellehave Frejlev-Vantore Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107497 Emma Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
107497 Emma Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
101723 Stine R.D. Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
101723 Stine R.D. Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 182.0 182.0 Mesterskab
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
112808 Sirilak Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 184.0 184.0 Hovedskydning
112808 Sirilak Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 178.0 178.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
109745 Valdemar Jakobsen Næstved Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
109745 Valdemar Jakobsen Næstved Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 2 189.0 189.0 Mesterskab
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 172.0 172.0 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
114361 Jens Kristian Mørkved Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V2 195.0 195.0 Mesterskab
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
114361 Jens Kristian Mørkved Nykøbing F. Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 168.0 168.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
108972 Lucas Christfort Kongsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
55947 Kazimier Mechula Næstved Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
55947 Kazimier Mechula Næstved Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
108972 Lucas Christfort Kongsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 2 180.0 180.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 2 176.0 176.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 190.0 190.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening UNG 184.0 184.0 Mesterskab
55879 Mette Larsen Næstved Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
55879 Mette Larsen Næstved Skytteforening 1 191.0 191.0 Mesterskab
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab

Til toppen