Pistolterræn Ulfborg 2014 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GPA 16.0 13.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
18066 Lars Henrik Christensen Djurslands PistolKlub GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 61.0 50.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 63.0 52.0 Hovedskydning
116018 Lasse Haxen Engesvang Skyttekreds GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
83511 Jan Søndergaard Engesvang Skyttekreds GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
37147 Lars Lie Lind Skytteforening GPA 8.0 7.0 Hovedskydning
92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
13266 Steen Laursen Hobro Egnens Skytteforening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
22263 Preben Henriksen Silkeborg Skyttekreds GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
115623 Jacob Kimose Jespersen Djurslands PistolKlub GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
75613 Lasse Grønlund Kampmann Silkeborg Skyttekreds GPA 46.0 38.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 45.0 37.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 40.0 33.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
82900 Bruno Nedergaard Pedersen Hobro Egnens Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
93357 Michael Mose Christiansen Thisted Pistolklub GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
110818 Peter Wallén Århus Pistolklub GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
111441 Troels Hansen Vadum Skytteforening af 1970 GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GPA 44.0 36.0 Hovedskydning
111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
109778 Brian Bo Nielsen Hjørring Skytteforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
112265 Florian Kaiser Bellahøj Skytteforening GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 52.0 43.0 Hovedskydning
92715 Mikkel Grathe Hobro Egnens Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
104770 Ulrik Sørensen Djurslands PistolKlub GPA 61.0 50.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds GPA 41.0 34.0 Hovedskydning
95702 Jan Harild Nielsen Bellahøj Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 34.0 28.0 Hovedskydning
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
32359 Knud B. E. Svendsen Lind Skytteforening GPA 16.0 13.0 Hovedskydning
101857 Kåre Hartmann Nielsen Århus Pistolklub GPA 32.0 26.0 Hovedskydning
115591 Martin Jepsen Bellahøj Skytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 48.0 39.0 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds GPA 64.0 52.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 62.0 51.0 Hovedskydning
35536 Kim Hylleberg Poulsen Fredericia Pistolskydeklub GPA 35.0 29.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
116120 Per Jeppesen Engesvang Skyttekreds GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
111684 Tom Fangel Djurslands PistolKlub GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 26.0 21.0 Hovedskydning
102637 Ole Vestergaard Preetzmann Jensen Sports skytterne Snedsted GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
28779 Niels Klingenberg Vistisen Sjørring Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening GPA 38.0 31.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
111194 Michael Lund Jensen Ikast Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
111195 Jesper Kristensen Ikast Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
96214 Hans Larsen Brønderslev Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
111447 Mark Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
115907 Jacob Andreasen Brønderslev Skytteforening GPA 26.0 21.0 Hovedskydning
116013 Lars Olesen Brønderslev Skytteforening GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 24.0 20.0 Hovedskydning
29389 Erik Nørgaard Lemvig Skytteforening GPA 49.0 40.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 60.0 49.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 17.0 14.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GPA 44.0 36.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 51.0 42.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 53.0 43.0 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GPA 47.0 39.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 29.0 24.0 Hovedskydning
111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub GPA 28.0 23.0 Hovedskydning

Til toppen