Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Runde 3 af holdturnering på 15 meter (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
Karlslunde Skytteforening
Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
186.000
186.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
69398
Marianne Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
92598
Steen Rasmussen
Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
102816
Maria Hansen
Greve Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
75460
Line Sørensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V3
194.000
194.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
90165
Trine Nielsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
114177
Emil Mikkelsen
Greve Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
111565
Gleb Larsen
Karlslunde Skytteforening
BK2
179.000
179.000
Hovedskydning
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
V3
175.000
175.000
Hovedskydning
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
68831
Kurt Nielsen
Greve Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
183.000
183.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
199.000
199.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
2
180.000
180.000
Hovedskydning
107400
Krzysztof Jurkowski
Greve Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
84580
Søren Højberg Pedersen
Greve Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
68823
Lis Jensen
Greve Skytteforening
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
69554
Lars Skopek Hansen
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
3
173.000
173.000
Hovedskydning
69586
Brian Skopek Hansen
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
2
182.000
182.000
Hovedskydning
77940
Flemming Rudbeck
Gundsølille Sg&if
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
107353
Alexander Bagge Veirum
Greve Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
107472
Michael Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
106405
Simon Christiansen
Greve Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
113359
Simon Pilsgaard Hansen
Ballerup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
111209
Louis Brühl Wamsler
Ballerup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
109060
Jonathan Aagesen
Ballerup Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
69333
Susanne Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
101159
Mads Christoffersen
Ballerup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
77610
Helle Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
110249
David Lyngbye
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
112068
Pelle Bøgedal
Karlslunde Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
107771
Jonas V. Pedersen
Greve Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
113130
Alexander Bengtsen
Ballerup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
60621
Henrik Zabel
Gundsølille Sg&if
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
65332
Jens Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
76641
Jonas Hansen
Ballerup Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
3
186.000
186.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Gundsølille Sg&if
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
110996
Thomas Sonnenberg Jarner
Ballerup Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
110995
Jakob Sonnenberg Jarner
Ballerup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
110247
Rasmus Hansen
Greve Skytteforening
BK2
178.000
178.000
Hovedskydning
102817
Magnus Matthisen
Greve Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
69653
Lars Klaris
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
3
181.000
181.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
109619
Stella Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
108318
Helena Bagge Veirum
Greve Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
112113
Natasja Gilstrøm
Karlslunde Skytteforening
J2
170.000
170.000
Hovedskydning
56508
Svend Erik Sjøtlow
Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug
V2
181.000
181.000
Hovedskydning
Til toppen