Omegnturnering Galten (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
105107 Erik Poulsen Skytteklubben DSB/ASF J2 183.000 183.000 Hovedskydning
97482 William D Jensen Galten Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
105887 Rasmus Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
108125 Matias Rechnitzer Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 192.000 192.000 Hovedskydning
104451 Katrine Gregersen Beder-Malling Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
108871 Kristian Holde Postens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
108635 Nanna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
J2 188.000 188.000 Hovedskydning
110556 Frederik Holst Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
21559 Sune Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
99924 Rasmus Augustenborg Galten Skytteforening J2 172.000 172.000 Hovedskydning
105813 Arpad Lenart Skytteklubben DSB/ASF BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
112717 Victor Sloth Sværdborg Skytteklubben DSB/ASF BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
112716 Jeppe Fibiger Øreskov Skytteklubben DSB/ASF J2 179.000 179.000 Hovedskydning
112597 Laura Kramer Majgaard Galten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
107187 Max Rørbæk Odder Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
105686 Axel Jarland Odder Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
95583 Markus Bech Piihl Galten Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112767 Anton Meldgaard Esbjerg Skytteklubben DSB/ASF J2 178.000 178.000 Hovedskydning
112598 Anne Majgaard Galten Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
106886 Tobias Droob Odder Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
104452 Christian Gregersen Beder-Malling Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
112720 Oliver Kohiciz Christensen Skytteklubben DSB/ASF BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
91300 Nickolai Lyngaa Kalsmose Postens Skytteforening UNG 162.000 162.000 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 197.000 197.000 Hovedskydning
94720 Thomas Slavensky Postens Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
112759 Frej Løntoft Egholm Galten Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
107838 Nickolai Engedal Randklit Galten Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
97090 Frederikke Halgreen Baand Postens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
105814 Attila Lenart Skytteklubben DSB/ASF J1 194.000 194.000 Hovedskydning
108988 Thor L Engholm Galten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 194.000 194.000 Hovedskydning
26538 Mathias Kruse Petersen Skytteklubben DSB/ASF J2 197.000 197.000 Hovedskydning
112713 Anton Brun Bugge Skytteklubben DSB/ASF BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
107026 Johan Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen