ddsøstjylland pistol ru2 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
24329 Tommy Schmidt Ebeltoft Skytteforening V2 210.000 210.000 Mesterskab
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 4 243.000 243.000 Mesterskab
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub V1 288.000 288.000 Mesterskab
91334 Svend Kristiansen Allingåbro Skytteforening ÅK2 243.000 243.000 Mesterskab
17546 Martin S. Jensen Allingåbro Skytteforening ÅK1 281.000 281.000 Mesterskab
17636 Vagn D. Nielsen Djurslands PistolKlub V2 257.000 257.000 Mesterskab
26429 Claus Broløs Rasmussen Skytteklubben DSB/ASF 4 226.000 226.000 Mesterskab
125859 Tina Jørgensen Grenå Skyttekreds ÅK2 245.000 245.000 Mesterskab
18455 Carl Erik Iversen Djurslands PistolKlub V2 232.000 232.000 Mesterskab
97591 Johannes Eriksen Djurslands PistolKlub BK 235.000 235.000 Mesterskab
24801 Lars Gregersen Skytteklubben DSB/ASF 1 275.000 275.000 Mesterskab
80328 Frederik Keller Tilst Skytteforening JUN 178.000 178.000 Mesterskab
88957 Morten Nielsen Tilst Skytteforening JUN 204.000 204.000 Mesterskab
23961 Uffe Høgh Århus Pistolklub V2 258.000 258.000 Mesterskab
91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub ÅK2 239.000 239.000 Mesterskab
39652 Dennis Oksen Sparta Idrætsforening 3 214.000 214.000 Mesterskab
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub JUN 260.000 260.000 Mesterskab
18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening ÅK2 250.000 250.000 Mesterskab
91428 Frank Erik Kruhøffer Odder Skytteforening 1 240.000 240.000 Mesterskab
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening ÅK1 250.000 250.000 Mesterskab
88581 Lukas Asbjørn Møller Djurslands PistolKlub JUN 249.000 249.000 Mesterskab
91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub 2 272.000 272.000 Mesterskab
95257 Peter Hoe Allingåbro Skytteforening ÅK2 244.000 244.000 Mesterskab
97501 Flemming Jørgensen Grenå Skyttekreds BK 193.000 193.000 Mesterskab
97507 Michael Trælle Grenå Skyttekreds ÅK2 246.000 246.000 Mesterskab
18499 Arne S. Jensen Assentoft Skytteforening V2 208.000 208.000 Mesterskab
97592 Emil Meldgård Rasmussen Djurslands PistolKlub BK 210.000 210.000 Mesterskab
97503 Frederik Jahnsen Grenå Skyttekreds ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
97497 Hjalmer Sørensen Grenå Skyttekreds BK 215.000 215.000 Mesterskab
26189 Casper Gissel Tilst Skytteforening JUN 264.000 264.000 Mesterskab
97996 Benjamin Øregaard Tilst Skytteforening JUN 202.000 202.000 Mesterskab
25887 Mathis Møller Grenå Skyttekreds 3 262.000 262.000 Mesterskab
92429 Torben Haugård Århus Pistolklub 3 271.000 271.000 Mesterskab
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds ÅK1 274.000 274.000 Mesterskab
23058 Jan Hansen Grenå Skyttekreds 2 261.000 261.000 Mesterskab
24190 Lene Broberg Grenå Skyttekreds 3 268.000 268.000 Mesterskab
92972 Malene Vernager Grenå Skyttekreds ÅK2 272.000 272.000 Mesterskab
22935 Kurt Persen Allingåbro Skytteforening V2 236.000 236.000 Mesterskab
17972 Jens Martin Jensen Assentoft Skytteforening V2 203.000 203.000 Mesterskab
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 3 253.000 253.000 Mesterskab
23174 Åge Dall Rønde Skytteforening 3 263.000 263.000 Mesterskab
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub V1 270.000 270.000 Mesterskab
18137 Karsten Sørensen Assentoft Skytteforening 4 209.000 209.000 Mesterskab
97506 Rene Hemberg Baunmøller Grenå Skyttekreds ÅK2 258.000 258.000 Mesterskab
94228 Kim Bossow Sørensen Grenå Skyttekreds 4 267.000 267.000 Mesterskab
97500 Peter Sørensen Grenå Skyttekreds BK 234.000 234.000 Mesterskab
97498 Markus Bundell Grenå Skyttekreds BK 235.000 235.000 Mesterskab
17478 Tove Bille Skytteklubben DSB/ASF V2 245.000 245.000 Mesterskab
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds V1 284.000 284.000 Mesterskab
26327 Svend Wæver Jensen Tilst Skytteforening 3 255.000 255.000 Mesterskab
25537 Kari Hillers Skytteklubben DSB/ASF 1 275.000 275.000 Mesterskab
24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 3 264.000 264.000 Mesterskab
18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 4 269.000 269.000 Mesterskab
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF 2 261.000 261.000 Mesterskab
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub V2 234.000 234.000 Mesterskab
92177 Martin Kolling Assentoft Skytteforening JUN 158.000 158.000 Mesterskab
24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening 2 267.000 267.000 Mesterskab
97504 Anders Jahnsen Grenå Skyttekreds ÅK2 216.000 216.000 Mesterskab
24775 Palle Jensen Rønde Skytteforening ÅK2 244.000 244.000 Mesterskab
18089 Kristian Egelund Assentoft Skytteforening V2 215.000 215.000 Mesterskab
83498 Hanne H. Molbo Rønde Skytteforening ÅK1 257.000 257.000 Mesterskab
97998 Frederik Odgaard Hansen Tilst Skytteforening BK 240.000 240.000 Mesterskab
24338 Poul Bøgh Ebeltoft Skytteforening 4 240.000 240.000 Mesterskab
23878 Anders Damkjær Grenå Skyttekreds UNG 243.000 243.000 Mesterskab
18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening ÅK2 253.000 253.000 Mesterskab
17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening ÅK2 271.000 271.000 Mesterskab
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds V2 255.000 255.000 Mesterskab
92970 Tommy Kessler Djurslands PistolKlub ÅK2 259.000 259.000 Mesterskab
24944 Lars Kalsmose Postens Skytteforening 3 249.000 249.000 Mesterskab
24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening 3 249.000 249.000 Mesterskab
ÅK1 273.000 273.000 Mesterskab
ÅK1 251.000 251.000 Mesterskab
26065 Mads Nuppenau Lentz Postens Skytteforening 3 254.000 254.000 Mesterskab

Til toppen