BMI Omegnsturnering 2 omgang 2012 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
105107 Erik Poulsen Skytteklubben DSB/ASF J2 189.000 189.000 Hovedskydning
97482 William D Jensen Galten Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
95583 Markus Bech Piihl Galten Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
88296 Rasmus Petersen Odder Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
86804 Kevin Arulanantham Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
88049 David Bech Piihl Galten Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
107332 Oliver Færk Guldbæk Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
102101 Frederik Dyrberg Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
105887 Rasmus Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
108125 Matias Rechnitzer Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
107837 Martin Jensen Galten Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
25332 Inge Kleis Beder-Malling Skytteforening UNG 163.000 163.000 Hovedskydning
89488 Andreas Gros Bendix Poulsen Beder-Malling Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
105719 Chano Ørholt Mikkelsen Beder-Malling Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
108129 Sebastian Steensgaard Frandsen Beder-Malling Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
79497 Andreas Knudsen Skytteklubben DSB/ASF J1 189.000 189.000 Hovedskydning
105814 Attila Lenart Skytteklubben DSB/ASF J2 192.000 192.000 Hovedskydning
91297 Mads Kidmose Andersen Postens Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
97090 Frederikke Halgreen Baand Postens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
92528 Alexander Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
104451 Katrine Gregersen Beder-Malling Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
104452 Christian Gregersen Beder-Malling Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
91300 Nickolai Lyngaa Kalsmose Postens Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
106832 Martin Juel Brøndum Odder Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
94720 Thomas Slavensky Postens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
90691 Sara Poulsen Skytteklubben DSB/ASF J1 197.000 197.000 Hovedskydning
102364 Viktor Peter Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 188.000 188.000 Hovedskydning
106785 Patrick Simonsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
108126 Bjørn Rosenlund VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
108128 Mathias Bille VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
108130 Mads Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
104620 Philip Krøyer Kristensen Galten Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
107836 Julie Sofie Skov Galten Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
107838 Nickolai Engedal Randklit Galten Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
81363 Mette E. Dyrholm Beder-Malling Skytteforening UNG 169.000 169.000 Hovedskydning
26538 Mathias Kruse Petersen Skytteklubben DSB/ASF J2 197.000 197.000 Hovedskydning
85726 Markus Brøgger Skytteklubben DSB/ASF J1 194.000 194.000 Hovedskydning
92014 Jacob Vestergaard Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
106524 Katrine Rosenhøj Nielsen Odder Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
97481 Kristina Møller Jensen Odder Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
88301 Michael Poulsen Odder Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
94616 Daniel Nejad Postens Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105813 Arpad Lenart Skytteklubben DSB/ASF BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
104454 Andrea Marie Sørensen Odder Skytteforening BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
102103 Max Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
94798 Mathias Smith Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning

Til toppen