Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
01501 Aalborg skyttekreds pistolterrænstævne (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
Alle foreninger
AKIF - Aalborg kaserners idrætforening
Allingåbro Skytteforening
Assentoft Skytteforening
Asaa Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Hjørring Skytteforening
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Mou og Omegns Skytteforening
Nørresundby Skytteforening
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
St. Restrup Idrætsforening
Søværnets Idrætsforening, Frederikshavn
Vadum Skytteforening af 1970
Vejen/Skibelund Skf.
Vejle Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
18494
Benny Dyrby Pedersen
Djurslands PistolKlub
GPA
41.000
34.000
Hovedskydning
23219
Bent Kjeldsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
48.000
39.000
Hovedskydning
23200
Solveig kjeldsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
36.000
30.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GPA
51.000
42.000
Hovedskydning
13972
Per Damborg
Vadum Skytteforening af 1970
GPA
23.000
19.000
Hovedskydning
16117
Henrik Jensen
Nørresundby Skytteforening
GPA
53.000
43.000
Hovedskydning
83585
Jonas Klitgaard
Hjørring Skytteforening
GPA
34.000
28.000
Hovedskydning
11446
Christian Birk
Aalborg Skyttekreds
GPA
46.000
38.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
12.000
10.000
Hovedskydning
26402
Jens Krukow
Allingåbro Skytteforening
GPA
55.000
45.000
Hovedskydning
22786
Michael Strøm
Århus Pistolklub
GPA
41.000
34.000
Hovedskydning
105324
Rasmus Møller
Assentoft Skytteforening
GPA
27.000
22.000
Hovedskydning
24801
Lars Gregersen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
61.000
50.000
Hovedskydning
23961
Uffe Høgh
Århus Pistolklub
GPA
45.000
37.000
Hovedskydning
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
GPA
60.000
49.000
Hovedskydning
24121
Steffen Høgh
Århus Pistolklub
GPA
54.000
44.000
Hovedskydning
34713
Per Jespersen
Vejle Skytteforening
GPA
33.000
27.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
61.000
50.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
GPA
46.000
38.000
Hovedskydning
31855
Thomas Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
GPA
47.000
39.000
Hovedskydning
18421
Claus Andersen
Allingåbro Skytteforening
GPA
38.000
31.000
Hovedskydning
16742
Poul Fjorback
St. Restrup Idrætsforening
GPA
16.000
13.000
Hovedskydning
104771
Norah Lægteskov Josephsen
Djurslands PistolKlub
GPA
25.000
20.000
Hovedskydning
10735
Jørgen Hagen Jensen
Søværnets Idrætsforening, Frederikshavn
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
82503
Robert R. Pedersen
Søværnets Idrætsforening, Frederikshavn
GPA
23.000
19.000
Hovedskydning
11061
Mikkel Jepsen
Hjørring Skytteforening
GPA
30.000
25.000
Hovedskydning
16953
Patrick Fjorback
St. Restrup Idrætsforening
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
16206
Claus Rittig
Aalborg Skyttekreds
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
16424
Ole Jensen
Aalborg Skyttekreds
GPA
61.000
50.000
Hovedskydning
16581
Mads Peter Bach
Aalborg Skyttekreds
GPA
32.000
26.000
Hovedskydning
17165
Hans Held
Aalborg Skyttekreds
GPA
27.000
22.000
Hovedskydning
17282
Anders Bystrup
Aalborg Skyttekreds
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
91882
Torben Rasmussen
Aalborg Skyttekreds
GPA
31.000
25.000
Hovedskydning
95394
Morten Jacobsen
Aalborg Skyttekreds
GPA
28.000
23.000
Hovedskydning
18523
Andreas D. Thomsen
Djurslands PistolKlub
GPA
49.000
40.000
Hovedskydning
22935
Kurt Persen
Allingåbro Skytteforening
GPA
37.000
30.000
Hovedskydning
25936
Steffen Vejersøe Mogensen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
40.000
33.000
Hovedskydning
14027
Lars Kjeldgaard
Aalborg Skyttekreds
GPA
47.000
39.000
Hovedskydning
105170
Kosta Klasnic
Djurslands PistolKlub
GPA
27.000
22.000
Hovedskydning
91335
Frank Falk Selmer-Jørgensen
Djurslands PistolKlub
GPA
22.000
18.000
Hovedskydning
GPA
47.000
39.000
Hovedskydning
17570
Frank Kristensen
Allingåbro Skytteforening
GPA
46.000
38.000
Hovedskydning
106193
Nick Selmer Jørgensen
Djurslands PistolKlub
GPA
25.000
20.000
Hovedskydning
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
GPA
56.000
46.000
Hovedskydning
87429
Tim Riise
Mou og Omegns Skytteforening
GPA
20.000
16.000
Hovedskydning
82905
Ken Goritz Grønhøj
Mou og Omegns Skytteforening
GPA
24.000
20.000
Hovedskydning
88234
Mikael Bo Hansen
Aalborg Skyttekreds
GPA
26.000
21.000
Hovedskydning
17259
Annica Lund Nøremølle
AKIF - Aalborg kaserners idrætforening
GPA
23.000
19.000
Hovedskydning
17477
Valther Jørgensen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
54.000
44.000
Hovedskydning
17477
Valther Jørgensen
Allingåbro Skytteforening
GPA
54.000
44.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GPA
38.000
31.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
GPA
28.000
23.000
Hovedskydning
18262
Ivan Jensen
Djurslands PistolKlub
GPA
28.000
23.000
Hovedskydning
GPA
18.000
15.000
Hovedskydning
41920
Kaj Kastrup
Vejen/Skibelund Skf.
GPA
40.000
33.000
Hovedskydning
11178
Daniel Nielsen
Hjørring Skytteforening
GPA
36.000
30.000
Hovedskydning
83423
Michael Kristensen
Asaa Skytteforening
GPA
36.000
30.000
Hovedskydning
83422
Michael Bertelsen
Asaa Skytteforening
GPA
23.000
19.000
Hovedskydning
78290
David Dam Olsson
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
57.000
47.000
Hovedskydning
Til toppen