01000 15m riffelturnering senior 2. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 2 182.000 182.000 Hovedskydning
104490 Flemming Kokholm Sæby og omegns skytteforening ÅK3 175.000 175.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 166.000 166.000 Hovedskydning
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 188.000 188.000 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 198.000 198.000 Hovedskydning
107877 Johnny Holm Jensen Vilsted Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
105785 Brian Ravn Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
98948 Lise Kjær Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
104374 Kim Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
15610 Kurt R. Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
15622 Hjalte Kristensen Asaa Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
107983 Mette Frewert Mehl Sæby og omegns skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
11286 Bjarke Østerled Andersen Løkken og Omegns Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
82781 Torben Andersen Løkken og Omegns Skytteforening 3 158.000 158.000 Hovedskydning
99831 Ole Nielsen Løkken og Omegns Skytteforening 3 160.000 160.000 Hovedskydning
109488 Erik Bundgaard Christensen Sindal Skyttekreds 3 157.000 157.000 Hovedskydning
13690 Elisabeth Andersen Pandrup Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
104888 Rudolf Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
97397 Lars Kjær Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
104889 Betina Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V2 192.000 192.000 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Aalborg Skyttekreds 2 181.000 181.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
107944 Lene Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 172.000 172.000 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 196.000 196.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V3 185.000 185.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 172.000 172.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 181.000 181.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 173.000 173.000 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
68777 Rasmus Hilligsø Aalborg Skyttekreds ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
107035 Lise Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Aalborg Skyttekreds 3 179.000 179.000 Hovedskydning
13710 Arne Rømming Pandrup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
10751 Henning Jensen Sindal Skyttekreds 3 171.000 171.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
15894 Kaj Madsen Vester Hassing Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
15900 Julie Bæhrenz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
16042 Peter Kristensen Sæby og omegns skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
107943 Britta Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
105275 Hanne Rüsz Christensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
107511 Brian Rovsing Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
15531 Søren Møller Asaa Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
15543 Morten Andreasen Asaa Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
15631 Frank Jensen Asaa Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
16102 David Gade Asaa Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 2 177.000 177.000 Hovedskydning
107982 Søren Christensen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V3 193.000 193.000 Hovedskydning
11005 Thomas Harlund Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 2 191.000 191.000 Hovedskydning
88232 Anders Thomassen Løkken og Omegns Skytteforening 3 160.000 160.000 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
13302 Ove Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
105679 Erling Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
106858 May Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
11687 Hanne Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
89942 Rikke Bjerre Vilsted Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Aalborg Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
12915 Karsten Halb. Møller Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 192.000 192.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
104848 Svavar Sigurkarlsson Skytteforening Kimbrerne ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 192.000 192.000 Hovedskydning
16507 Elsebet Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 191.000 191.000 Hovedskydning
28556 Gunvor P. Mejlholm Aalborg Skyttekreds 2 182.000 182.000 Hovedskydning
98605 Anne Birgit Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen