01503 Vadum skf. 15m stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102042 Alexander Staal Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 187.000 187.000 Hovedskydning
105785 Brian Ravn Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
110042 Frederik Christensen Hjallerup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
109415 Christian Spicniger Hjallerup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
101293 Pernille Parup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
104373 Mikela Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
98948 Lise Kjær Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 192.000 192.000 Hovedskydning
108953 Oliver Hjelm Mouridsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
102690 Mathias Krogh Jensen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
2 188.000 188.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 J2 196.000 196.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
84033 Simon Pedersen Pandrup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 182.000 182.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107159 Benjamin Christensen Mou og Omegns Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
100946 Jonas Christensen Hjallerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
108164 Birthe Pedersen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
16179 Christian Schou Mou og Omegns Skytteforening V3 175.000 175.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 177.000 177.000 Hovedskydning
97890 Eva Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
108166 Jari Byrialsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
108199 Adrian Byrialsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
108856 Sofie Kirketerp Nielsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
108859 Celina Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 V3 179.000 179.000 Hovedskydning
90514 Jørgen E. A. Skov Vadum Skytteforening af 1970 V3 176.000 176.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
108860 Jon Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
107511 Brian Rovsing Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
104213 Kirstine Dybdal Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108952 Nicklas Hjelm Mouridsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
15726 Hanne S. Knudsen Hjallerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
109414 Steen Spicniger Hjallerup Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
97891 Anna Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
99345 Mads Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
100403 Niels Kaasing Mou og Omegns Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
103375 Niels Løjengaard Hermansen Mou og Omegns Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
107158 Per Byrialsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK1 185.000 185.000 Hovedskydning
108165 Kåre L. Nielsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning

Til toppen