01503 Vadum skf. 15m stævne (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 248.0 248.0 Hovedskydning
15071 Peter Sloth Lave Vadum Skytteforening af 1970 4 250.0 250.0 Hovedskydning
17015 Mads Magnussen Vadum Skytteforening af 1970 3 261.0 261.0 Hovedskydning
100016 Christian Kold Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 231.0 231.0 Hovedskydning
35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening 1 280.0 280.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening ÅK2 208.0 208.0 Hovedskydning
14770 Jacob Klærke Aalborg Skyttekreds 3 260.0 260.0 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 1 273.0 273.0 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 V1 242.0 242.0 Hovedskydning
100017 Ole Kold Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 221.0 221.0 Hovedskydning
100055 Jakob Nordgarden Vadum Skytteforening af 1970 3 243.0 243.0 Hovedskydning
105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
91952 Martin Troelsen Støvring Skytteforening ÅK1 251.0 251.0 Hovedskydning
109412 Bent Pedersen Mørk Hjallerup Skytteforening 4 209.0 209.0 Hovedskydning
99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening 4 221.0 221.0 Hovedskydning
97723 Peer Frost Olesen Vester Hassing Skytteforening V1 277.0 277.0 Hovedskydning
15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening 1 266.0 266.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 V2 243.0 243.0 Hovedskydning
14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds 2 264.0 264.0 Hovedskydning
14427 Dan Poulsen Vadum Skytteforening af 1970 2 260.0 260.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V1 256.0 256.0 Hovedskydning
12167 Kim Levisen Års Skytteforening 2 256.0 256.0 Hovedskydning
92892 Bo Staal Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 256.0 256.0 Hovedskydning
23109 Keld Hytting Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 227.0 227.0 Hovedskydning
94825 Frank Kristensen Hjallerup Skytteforening 4 226.0 226.0 Hovedskydning
100137 Christoffer Kold Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 211.0 211.0 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 UNG 224.0 224.0 Hovedskydning
14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds 2 269.0 269.0 Hovedskydning
14211 Peter Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 UNG 205.0 205.0 Hovedskydning
92887 Dennis Rytter Kjærsgaard Støvring Skytteforening ÅK1 262.0 262.0 Hovedskydning
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening V1 276.0 276.0 Hovedskydning
15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening 4 245.0 245.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 2 255.0 255.0 Hovedskydning
14295 Leif Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 V2 233.0 233.0 Hovedskydning
98253 Jette Kaasing Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 261.0 261.0 Hovedskydning
101927 John L. Thomsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 245.0 245.0 Hovedskydning

Til toppen