01000 15m riffelturnering 4. runde senior (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vodskov Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 2 181.0 181.0 Hovedskydning
104490 Flemming Kokholm Sæby og omegns skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 196.0 196.0 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 171.0 171.0 Hovedskydning
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 186.0 186.0 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 197.0 197.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
105785 Brian Ravn Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 177.0 177.0 Hovedskydning
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 170.0 170.0 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
93377 Anders Høgh Vester Hassing Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
98948 Lise Kjær Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
104374 Kim Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
14941 Lars Kruse Jørgensen Asaa Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
15610 Kurt R. Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
15622 Hjalte Kristensen Asaa Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
107983 Mette Frewert Mehl Sæby og omegns skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
11286 Bjarke Østerled Andersen Løkken og Omegns Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
82781 Torben Andersen Løkken og Omegns Skytteforening 3 147.0 147.0 Hovedskydning
99831 Ole Nielsen Løkken og Omegns Skytteforening 3 166.0 166.0 Hovedskydning
110378 Klaus Kold Sindal Skyttekreds 3 167.0 167.0 Hovedskydning
13690 Elisabeth Andersen Pandrup Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
104888 Rudolf Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
104889 Betina Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 196.0 196.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V2 197.0 197.0 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Aalborg Skyttekreds 2 180.0 180.0 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 191.0 191.0 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107944 Lene Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
108218 Brian Dahl Skytteforening Kimbrerne ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 191.0 191.0 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V3 188.0 188.0 Hovedskydning
19711 Jacob Munk Aalborg Skyttekreds 1 186.0 186.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 191.0 191.0 Hovedskydning
88227 John Carlsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
110041 Henrik Hyldahl Jensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 197.0 197.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 199.0 199.0 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 180.0 180.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 196.0 196.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
107035 Lise Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 179.0 179.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 191.0 191.0 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Aalborg Skyttekreds 3 177.0 177.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 200.0 200.0 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
10751 Henning Jensen Sindal Skyttekreds 3 171.0 171.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 191.0 191.0 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
16042 Peter Kristensen Sæby og omegns skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
107511 Brian Rovsing Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
15531 Søren Møller Asaa Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
15631 Frank Jensen Asaa Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 2 178.0 178.0 Hovedskydning
107982 Søren Christensen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening 1 184.0 184.0 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 2 191.0 191.0 Hovedskydning
13759 Mathias Dyrby Løkken og Omegns Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
110709 Oleksandr Gerasymovych Sindal Skyttekreds 3 166.0 166.0 Hovedskydning
13555 Suzette Sønderstrup Pandrup Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 172.0 172.0 Hovedskydning
13658 John Kjær Pandrup Skytteforening ÅK2 184.0 184.0 Hovedskydning
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
13302 Ove Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 188.0 188.0 Hovedskydning
105679 Erling Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning
106858 May Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 194.0 194.0 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
12184 Diana Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Aalborg Skyttekreds V2 197.0 197.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 192.0 192.0 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
104848 Svavar Sigurkarlsson Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 2 180.0 180.0 Hovedskydning
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 194.0 194.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 190.0 190.0 Hovedskydning
16507 Elsebet Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 193.0 193.0 Hovedskydning
28556 Gunvor P. Mejlholm Aalborg Skyttekreds 2 186.0 186.0 Hovedskydning
98605 Anne Birgit Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 190.0 190.0 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 196.0 196.0 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen