01501 Aalborg Skyttekreds pistolterrænstævne (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 62.0 46.0 Hovedskydning
29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub GP 56.0 42.0 Hovedskydning
16943 Peter Bentsen Asaa Skytteforening GP 52.0 39.0 Hovedskydning
17021 Linda Hougaard Asaa Skytteforening GP 54.0 40.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GP 57.0 43.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GP 67.0 50.0 Hovedskydning
11606 Gert Bedsted Vester Han Herred Skytteforening GP 57.0 43.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 61.0 46.0 Hovedskydning
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GP 57.0 43.0 Hovedskydning
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds GP 53.0 40.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GP 59.0 44.0 Hovedskydning
11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening GP 68.0 51.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 62.0 46.0 Hovedskydning
26061 Martin Fuglsang Jensen Skytteklubben DSB/ASF GP 66.0 49.0 Hovedskydning
22935 Kurt Persen Allingåbro Skytteforening GP 57.0 43.0 Hovedskydning
92435 Lone Stenbæk Brejning- Nr. Omme SF GP 23.0 17.0 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GP 63.0 47.0 Hovedskydning
15557 Jens B. Johansen Asaa Skytteforening GP 48.0 36.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 65.0 49.0 Hovedskydning
35790 Allan Borg Nielsen AKIF - Aalborg kaserners idrætforening GP 53.0 40.0 Hovedskydning
15562 Flemming Jensen Asaa Skytteforening GP 38.0 28.0 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 GP 61.0 46.0 Hovedskydning
23214 Frank Jacobsen Århus Pistolklub GP 66.0 49.0 Hovedskydning
23224 Peder H. Mikkelsen Skytteklubben DSB/ASF GP 34.0 25.0 Hovedskydning
13853 Poul Erik Eriksen Vester Han Herred Skytteforening GP 28.0 21.0 Hovedskydning
10427 Tom Bestle Jørgensen Søværnets IF GP 53.0 40.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 61.0 46.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GP 63.0 47.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 64.0 48.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GP 61.0 46.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GP 63.0 47.0 Hovedskydning
14295 Leif Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 GP 40.0 30.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Søværnets IF GP 55.0 41.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening GP 51.0 38.0 Hovedskydning
14427 Dan Poulsen Vadum Skytteforening af 1970 GP 45.0 34.0 Hovedskydning
25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF GP 51.0 38.0 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GP 63.0 47.0 Hovedskydning
25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF GP 50.0 37.0 Hovedskydning

Til toppen