Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
01501 Aalborg Skyttekreds pistolterrænstævne (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Allingåbro Skytteforening
Asaa Skytteforening
Engesvang Skyttekreds
Grenå Skyttekreds
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Spjald Skytteforening
St. Restrup Idrætsforening
Søværnets Idrætsforening, Frederikshavn
Thisted Pistolklub
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vester Han Herred Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
27337
Mogens Berthelsen
Lind Skytteforening
GP
57.000
43.000
Hovedskydning
16916
Rune Knudsen
St. Restrup Idrætsforening
GP
64.000
48.000
Hovedskydning
31855
Thomas Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
GP
62.000
46.000
Hovedskydning
23613
Kjeld Jørgensen
Grenå Skyttekreds
GP
63.000
47.000
Hovedskydning
26061
Martin Fuglsang Jensen
Skytteklubben DSB/ASF
GP
66.000
49.000
Hovedskydning
13853
Poul Erik Eriksen
Vester Han Herred Skytteforening
GP
28.000
21.000
Hovedskydning
15562
Flemming Jensen
Asaa Skytteforening
GP
38.000
28.000
Hovedskydning
22935
Kurt Persen
Allingåbro Skytteforening
GP
57.000
43.000
Hovedskydning
15557
Jens B. Johansen
Asaa Skytteforening
GP
48.000
36.000
Hovedskydning
17021
Linda Hougaard
Asaa Skytteforening
GP
54.000
40.000
Hovedskydning
14295
Leif Nielsen
Vadum Skytteforening af 1970
GP
40.000
30.000
Hovedskydning
23224
Peder H. Mikkelsen
Skytteklubben DSB/ASF
GP
34.000
25.000
Hovedskydning
29055
Ebbe Sørensen
Thisted Pistolklub
GP
56.000
42.000
Hovedskydning
16943
Peter Bentsen
Asaa Skytteforening
GP
52.000
39.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
GP
51.000
38.000
Hovedskydning
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
GP
59.000
44.000
Hovedskydning
23724
Hans Kurt Pedersen
Grenå Skyttekreds
GP
53.000
40.000
Hovedskydning
85288
Laila Naja Andersen
Engesvang Skyttekreds
GP
57.000
43.000
Hovedskydning
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GP
67.000
50.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
GP
63.000
47.000
Hovedskydning
23214
Frank Jacobsen
Århus Pistolklub
GP
66.000
49.000
Hovedskydning
16843
Bendt Knudsen
St. Restrup Idrætsforening
GP
61.000
46.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
GP
63.000
47.000
Hovedskydning
14306
Lars Dyrskjøt
Vadum Skytteforening af 1970
GP
61.000
46.000
Hovedskydning
GP
61.000
46.000
Hovedskydning
14427
Dan Poulsen
Vadum Skytteforening af 1970
GP
45.000
34.000
Hovedskydning
10518
Knud Jensen
Søværnets Idrætsforening, Frederikshavn
GP
55.000
41.000
Hovedskydning
11589
Jens Peter Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
GP
68.000
51.000
Hovedskydning
24744
Dan Troelsen
Århus Pistolklub
GP
61.000
46.000
Hovedskydning
24121
Steffen Høgh
Århus Pistolklub
GP
63.000
47.000
Hovedskydning
25695
Poul Kristiansen
Skytteklubben DSB/ASF
GP
51.000
38.000
Hovedskydning
11606
Gert Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
GP
57.000
43.000
Hovedskydning
35750
Bjarne Kyed
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GP
65.000
49.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GP
62.000
46.000
Hovedskydning
25936
Steffen Vejersøe Mogensen
Skytteklubben DSB/ASF
GP
50.000
37.000
Hovedskydning
92435
Lone Stenbæk
Spjald Skytteforening
GP
23.000
17.000
Hovedskydning
10427
Tom Bestle Jørgensen
Søværnets Idrætsforening, Frederikshavn
GP
53.000
40.000
Hovedskydning
Til toppen