01501 Aalborg Skyttekreds pistolterrænstævne (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 46.0 39.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
23880 Allan Nyegaard Grenå Skyttekreds GPA 43.0 36.0 Hovedskydning
12636 John Olesen Hobro Egnens Skytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
13972 Per Damborg Vadum Skytteforening af 1970 GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
35790 Allan Borg Nielsen AKIF - Aalborg kaserners idrætforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
11446 Christian Birk Aalborg Skyttekreds GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
94228 Kim Bossow Sørensen Grenå Skyttekreds GPA 56.0 47.0 Hovedskydning
81433 Henrik Denecke Skytteklubben DSB/ASF GPA 30.0 25.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GPA 46.0 39.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
23961 Uffe Høgh Århus Pistolklub GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
82503 Robert R. Pedersen Søværnets IF GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds GPA 57.0 48.0 Hovedskydning
82905 Ken Goritz Grønhøj Mou og Omegns Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
12503 Martin Bendixen Hadsund Skytteforening GPA 7.0 6.0 Hovedskydning
12497 Morten Bendixen Hadsund Skytteforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
100540 Morten Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 GPA 14.0 12.0 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening GPA 28.0 24.0 Hovedskydning
85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
101331 Stefan Pedersen Søværnets IF GPA 46.0 39.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
16392 Thomas Hansen Aalborg Skyttekreds GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 42.0 36.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 53.0 45.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 45.0 38.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds GPA 55.0 47.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
34774 Leif Frank Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 53.0 45.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 50.0 42.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening GPA 51.0 43.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 64.0 54.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 60.0 51.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 57.0 48.0 Hovedskydning
16520 Chresten Uttrup Vadum Skytteforening af 1970 GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
13974 Ove Bjørn Kringelborhn Pandrup Skytteforening GPA 32.0 27.0 Hovedskydning
14780 Holger W. Sørensen Aalborg Skyttekreds GPA 55.0 47.0 Hovedskydning
13683 Frank Kristiansen Pandrup Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 26.0 22.0 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
83423 Michael Kristensen Asaa Skytteforening GPA 22.0 19.0 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening GPA 38.0 32.0 Hovedskydning
16860 Ulrik Birkjær Aalborg Skyttekreds GPA 58.0 49.0 Hovedskydning
88235 Rolf Fisker Knudsen Hadsund Skytteforening GPA 4.0 3.0 Hovedskydning
17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
93328 Mads Stenbæk Lauesen Skjern Skytteforening GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
96453 Jack Marcel Wessman Engesvang Skyttekreds GPA 39.0 33.0 Hovedskydning
18110 Kim Rytter Damholt Djurslands PistolKlub GPA 19.0 16.0 Hovedskydning
18152 Kai Rytter Damholt Djurslands PistolKlub GPA 22.0 19.0 Hovedskydning
25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 59.0 50.0 Hovedskydning
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds GPA 66.0 56.0 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds GPA 52.0 44.0 Hovedskydning
17282 Anders Bystrup Aalborg Skyttekreds GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
91882 Torben Rasmussen Aalborg Skyttekreds GPA 44.0 37.0 Hovedskydning
95394 Morten Jacobsen Aalborg Skyttekreds GPA 53.0 45.0 Hovedskydning

Til toppen