01501 Aalborg Skyttekreds pistolterrænstævne (GrovRevolver) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GR 40.0 33.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GR 35.0 29.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GR 42.0 35.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GR 41.0 34.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GR 46.0 38.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GR 56.0 47.0 Hovedskydning
13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening GR 31.0 26.0 Hovedskydning
94228 Kim Bossow Sørensen Grenå Skyttekreds GR 56.0 47.0 Hovedskydning
23961 Uffe Høgh Århus Pistolklub GR 52.0 43.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GR 62.0 52.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GR 59.0 49.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GR 45.0 38.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub GR 34.0 28.0 Hovedskydning
GR 38.0 32.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GR 41.0 34.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GR 40.0 33.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GR 56.0 47.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted GR 38.0 32.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GR 44.0 37.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening GR 34.0 28.0 Hovedskydning
101117 Casper Kildegaard Kolding-Bramdrup Skytteforening GR 14.0 12.0 Hovedskydning
17700 Svend Kolling Vejen/Skibelund Skf. GR 13.0 11.0 Hovedskydning
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening GR 33.0 28.0 Hovedskydning
11446 Christian Birk Aalborg Skyttekreds GR 27.0 23.0 Hovedskydning
14058 Jens Damborg Vadum Skytteforening af 1970 GR 24.0 20.0 Hovedskydning
82905 Ken Goritz Grønhøj Mou og Omegns Skytteforening GR 30.0 25.0 Hovedskydning
13025 Carsten Østergaard Støvring Skytteforening GR 34.0 28.0 Hovedskydning
85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening GR 55.0 46.0 Hovedskydning
82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening GR 16.0 13.0 Hovedskydning
13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening GR 26.0 22.0 Hovedskydning
52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening GR 46.0 38.0 Hovedskydning
16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds GR 60.0 50.0 Hovedskydning
16920 Roberto Korsbæk Olsen Aalborg Skyttekreds GR 19.0 16.0 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GR 58.0 48.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GR 28.0 23.0 Hovedskydning
12938 Jess Østergaard Støvring Skytteforening GR 33.0 28.0 Hovedskydning
22935 Kurt Persen Allingåbro Skytteforening GR 28.0 23.0 Hovedskydning
34774 Leif Frank Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening GR 43.0 36.0 Hovedskydning
23214 Frank Jacobsen Århus Pistolklub GR 52.0 43.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GR 54.0 45.0 Hovedskydning
14295 Leif Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 GR 28.0 23.0 Hovedskydning
29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub GR 67.0 56.0 Hovedskydning
10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds GR 28.0 23.0 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GR 49.0 41.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GR 56.0 47.0 Hovedskydning
17258 Arne Kildegaard Aalborg Skyttekreds GR 31.0 26.0 Hovedskydning
14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds GR 48.0 40.0 Hovedskydning
14427 Dan Poulsen Vadum Skytteforening af 1970 GR 57.0 48.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GR 31.0 26.0 Hovedskydning
18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening GR 32.0 27.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GR 67.0 56.0 Hovedskydning
13439 Frants Pedersen Aalborg Skyttekreds GR 53.0 44.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 34.0 28.0 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds GR 52.0 43.0 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GR 33.0 28.0 Hovedskydning
14780 Holger W. Sørensen Aalborg Skyttekreds GR 56.0 47.0 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 GR 18.0 15.0 Hovedskydning
100540 Morten Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 GR 20.0 17.0 Hovedskydning
89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening GR 25.0 21.0 Hovedskydning
17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds GR 40.0 33.0 Hovedskydning
17282 Anders Bystrup Aalborg Skyttekreds GR 33.0 28.0 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GR 53.0 44.0 Hovedskydning
91882 Torben Rasmussen Aalborg Skyttekreds GR 38.0 32.0 Hovedskydning
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds GR 46.0 38.0 Hovedskydning

Til toppen