Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
104 Turnering 5 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Gesten Skytteforening
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Skads Skytteforening
Skytteforeningen Vest
Varde Skytteforening
Vejen/Skibelund Skf.
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
40949
Henrik Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
ÅK1
291.000
291.000
Hovedskydning
41446
Henning Lauridsen
Holsted Skyttekreds
2
266.000
266.000
Hovedskydning
38742
Rune Mazanti
Skytteforeningen Vest
JUN
193.000
193.000
Hovedskydning
38699
Gunnar B. Poulsen
Skytteforeningen Vest
4
177.000
177.000
Hovedskydning
41464
Carsten Qvist
Holsted Skyttekreds
3
260.000
260.000
Hovedskydning
39467
Bjarne Andreasen
Varde Skytteforening
V2
261.000
261.000
Hovedskydning
40521
Poul Erik Pedersen
Esbjerg Skyttekreds
V2
234.000
234.000
Hovedskydning
40096
Michael Rosenlund
Bramming Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
4
210.000
210.000
Hovedskydning
94499
Camilla Schelander Hansen
Alslev Skytteforening
BK
291.000
291.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
3
260.000
260.000
Hovedskydning
93099
Jens Otto Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
217.000
217.000
Hovedskydning
40421
Kaj Bornhøft
Esbjerg Skyttekreds
V1
278.000
278.000
Hovedskydning
102123
Ulrik Moslund
Skads Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
3
248.000
248.000
Hovedskydning
102463
Henning Carstensen
Helle Skytteforening
4
268.000
268.000
Hovedskydning
41436
Jonas Lauridsen
Holsted Skyttekreds
ÅK1
271.000
271.000
Hovedskydning
97268
Dennis Christiansen
Holsted Skyttekreds
4
246.000
246.000
Hovedskydning
102441
Mikkel Benjamin Poder Kloster
Brørup Skyttekreds
BK
233.000
233.000
Hovedskydning
102442
Brian Poder Kloster
Brørup Skyttekreds
ÅK2
251.000
251.000
Hovedskydning
105306
Frank Christensen
Gesten Skytteforening
ÅK2
252.000
252.000
Hovedskydning
38812
Allan Jensen
Skytteforeningen Vest
4
254.000
254.000
Hovedskydning
102503
Dianne L. Abrehamsen
Skytteforeningen Vest
ÅK2
137.000
137.000
Hovedskydning
41492
Winni Secher
Brørup Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
105308
Thomas Mortensen
Skytteforeningen Vest
4
192.000
192.000
Hovedskydning
39404
Eva E. Christensen
Varde Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
97546
Palle Mose Lund
Skads Skytteforening
ÅK1
238.000
238.000
Hovedskydning
38534
Kent Krammer
Skytteforeningen Vest
V2
225.000
225.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
248.000
248.000
Hovedskydning
96674
Dennis Hansen
Esbjerg Skyttekreds
3
278.000
278.000
Hovedskydning
38329
Heidi Overgaard Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK1
258.000
258.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
192.000
192.000
Hovedskydning
102767
Lars Mortensen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
210.000
210.000
Hovedskydning
40341
Hans Frahm Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1
247.000
247.000
Hovedskydning
82437
Daniel F. Pedersen
Esbjerg Skyttekreds
1
284.000
284.000
Hovedskydning
104028
Kim Friis
Esbjerg Skyttekreds
4
230.000
230.000
Hovedskydning
97548
Richard Barlo
Skads Skytteforening
V2
212.000
212.000
Hovedskydning
104872
Anne-Marie Søs Henriksen
Bramming Skytteforening
ÅK2
212.000
212.000
Hovedskydning
99418
Jannik Christiansen
Gårde Idræts- og Skytteforening
3
265.000
265.000
Hovedskydning
101815
Aage Nommensen
Brørup Skyttekreds
V2
240.000
240.000
Hovedskydning
104676
Jesper Aaskov
Brørup Skyttekreds
ÅK2
228.000
228.000
Hovedskydning
104779
Rune Blåbjerg Petersen
Skytteforeningen Vest
4
255.000
255.000
Hovedskydning
38131
Tommy Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
211.000
211.000
Hovedskydning
40339
Henning Brinch Hansen
Esbjerg Skyttekreds
1
276.000
276.000
Hovedskydning
104243
Finn Faurby
Skytteforeningen Vest
ÅK2
181.000
181.000
Hovedskydning
94505
Ditte Schmidt Poulsen
Alslev Skytteforening
BK
271.000
271.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Varde Skytteforening
ÅK2
208.000
208.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Vejen/Skibelund Skf.
ÅK1
274.000
274.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1
272.000
272.000
Hovedskydning
91088
Niels Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
232.000
232.000
Hovedskydning
39025
Jan Nygaard
Helle Skytteforening
2
267.000
267.000
Hovedskydning
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
1
284.000
284.000
Hovedskydning
39265
Leif Christiansen
Varde Skytteforening
4
236.000
236.000
Hovedskydning
40479
Villy Nissen
Esbjerg Skyttekreds
V1
275.000
275.000
Hovedskydning
38767
Kurt Nielsen
Skytteforeningen Vest
V1
280.000
280.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
V2
266.000
266.000
Hovedskydning
41920
Kaj Kastrup
Vejen/Skibelund Skf.
V1
264.000
264.000
Hovedskydning
40345
Arvid Hyldgaard Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1
266.000
266.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
ÅK1
266.000
266.000
Hovedskydning
41618
Anders Secher
Brørup Skyttekreds
V2
241.000
241.000
Hovedskydning
102493
Finn Neimers
Skytteforeningen Vest
4
189.000
189.000
Hovedskydning
101773
Mikkel F. Pedersen
Skytteforeningen Vest
BK
101.000
101.000
Hovedskydning
ÅK2
259.000
259.000
Hovedskydning
89485
Kim Beck
Brørup Skyttekreds
ÅK2
231.000
231.000
Hovedskydning
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
V2
250.000
250.000
Hovedskydning
101003
Tanja Nielsen
Vejen/Skibelund Skf.
ÅK2
256.000
256.000
Hovedskydning
39924
Johnie Knudsen
Helle Skytteforening
2
277.000
277.000
Hovedskydning
Til toppen