45 Efterår / Vinterturnering 2010 -2011 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 1 192.0 192.0 Mesterskab
90352 Jeanette Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V2 192.0 192.0 Mesterskab
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
40567 Mikkel H. Henriksen Alslev Skytteforening UNG 150.0 150.0 Mesterskab
95835 Thomas Eriksen Ølgod Skytteforening BK3 167.0 167.0 Mesterskab
83038 Simon Wallentin Nielsen Ølgod Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
97819 Kim Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 165.0 165.0 Mesterskab
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 194.0 194.0 Mesterskab
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
83039 Thea Weirbach Gesten Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
93854 Jeppe Emsins Varde Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
97904 Anne-Sofie Segato Fischer Gesten Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening ÅK2 182.0 182.0 Mesterskab
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 167.0 167.0 Mesterskab
97151 Andreas Rasmussen Ølgod Skytteforening BK3 158.0 158.0 Mesterskab
89734 Malene Møller Ølgod Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
40594 Mads H. Henriksen Alslev Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 189.0 189.0 Mesterskab
93097 Ole Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
97429 Kristian Hansen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 144.0 144.0 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Sundeved Skytteforening 1 189.0 189.0 Mesterskab
81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds J2 200.0 200.0 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds J2 191.0 191.0 Mesterskab
39810 Jonas Ingham Ribe Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Mesterskab
97431 Katrine Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
39795 Lene Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
97430 Jess Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Mesterskab
40574 Michael Pultz-Hansen Varde Skytteforening 2 169.0 169.0 Mesterskab
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 195.0 195.0 Mesterskab
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 1 193.0 193.0 Mesterskab
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 175.0 175.0 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 196.0 196.0 Mesterskab
96011 Natasha Bannwart Thomsen Alslev Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
96336 Mike Frandsen Brørup Skyttekreds BK3 110.0 110.0 Mesterskab
38520 Bent Bergsang Tistrup Skytteforening V2 188.0 188.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 179.0 179.0 Mesterskab
39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening 3 174.0 174.0 Mesterskab
95388 Jeppe Westergaard Mathiesen Ribe Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
81871 Martin Laursen Varde Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
38345 Flemming Nielsen Lorenzen Varde Skytteforening J2 161.0 161.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V2 197.0 197.0 Mesterskab
97685 Tobias Mogensen Varde Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
97686 Jacob Lund Friis Varde Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
V2 192.0 192.0 Mesterskab
88204 Bonnie Debel Ribe Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
80985 Jakob Hansen Ribe Skyttekreds J2 187.0 187.0 Mesterskab
39163 Patrick Laursen Varde Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
92841 Pernille Akselsen Ølgod Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
88814 Nicolai Jessen Varde Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 157.0 157.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 3 179.0 179.0 Mesterskab
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V2 200.0 200.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V2 198.0 198.0 Mesterskab
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 189.0 189.0 Mesterskab
87879 Mathias Mortensen Ølgod Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
82832 Tina S.G. Christensen Brørup Skyttekreds BK3 180.0 180.0 Mesterskab
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening UNG 188.0 188.0 Mesterskab
97683 Kasper Siig Varde Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
79555 Anders R. Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 3 176.0 176.0 Mesterskab
83066 Dennis Damkier Jørgensen Helle Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
40740 Benjamin Madsen Alslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
98107 Olivar Persson Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 164.0 164.0 Mesterskab
96851 Pernille Nielsen Alslev Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
98243 Line Jørgensen Alslev Skytteforening BK3 172.0 172.0 Mesterskab
82580 Victor Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
93501 Emil Poulsen Ølgod Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
98101 Viktor Rasmussen Ølgod Skytteforening BK3 152.0 152.0 Mesterskab
95776 Erling Frandsen Brørup Skyttekreds ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
41825 Theis Frandsen Brørup Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Mesterskab

Til toppen