91 Turnering 2 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40035 Rasmus Jacobsen Bramming Skytteforening 4 258.000 258.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 265.000 265.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 283.000 283.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 266.000 266.000 Hovedskydning
41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 276.000 276.000 Hovedskydning
2 270.000 270.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. V1 251.000 251.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 253.000 253.000 Hovedskydning
38554 Rene Iversen Outrup Skytteforening 4 226.000 226.000 Hovedskydning
38767 Kurt Nielsen Skytteforeningen Vest V2 266.000 266.000 Hovedskydning
38699 Gunnar B. Poulsen Skytteforeningen Vest 4 205.000 205.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds V1 276.000 276.000 Hovedskydning
41464 Carsten Qvist Holsted Skyttekreds 3 251.000 251.000 Hovedskydning
39265 Leif Christiansen Varde Skytteforening 4 254.000 254.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 1 281.000 281.000 Hovedskydning
38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening V2 228.000 228.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 234.000 234.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 252.000 252.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 267.000 267.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening ÅK2 239.000 239.000 Hovedskydning
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
4 217.000 217.000 Hovedskydning
94499 Camilla Schelander Hansen Alslev Skytteforening BK 284.000 284.000 Hovedskydning
94505 Ditte Schmidt Poulsen Alslev Skytteforening BK 272.000 272.000 Hovedskydning
40339 Henning Brinch Hansen Esbjerg Skyttekreds 1 279.000 279.000 Hovedskydning
38131 Tommy Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 237.000 237.000 Hovedskydning
38187 Nadia Christensen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 238.000 238.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 251.000 251.000 Hovedskydning
93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 210.000 210.000 Hovedskydning
94743 Marianne Helene Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 230.000 230.000 Hovedskydning
99418 Jannik Christiansen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 240.000 240.000 Hovedskydning
97546 Palle Mose Lund Skads Skytteforening ÅK1 266.000 266.000 Hovedskydning
97551 Preben Hansen Skads Skytteforening ÅK2 243.000 243.000 Hovedskydning
39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening ÅK2 201.000 201.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 4 256.000 256.000 Hovedskydning
103366 Thomas Rasmussen Helle Skytteforening 4 160.000 160.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 168.000 168.000 Hovedskydning
41436 Jonas Lauridsen Holsted Skyttekreds ÅK1 267.000 267.000 Hovedskydning
97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds 4 234.000 234.000 Hovedskydning
102442 Brian Poder Kloster Brørup Skyttekreds ÅK2 230.000 230.000 Hovedskydning
102493 Finn Neimers Skytteforeningen Vest 4 257.000 257.000 Hovedskydning
102503 Dianne L. Abrehamsen Skytteforeningen Vest ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
39098 Svend Å. Nielsen Outrup Skytteforening V1 262.000 262.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V2 246.000 246.000 Hovedskydning
40927 John Skovgaard Esbjerg Skyttekreds 1 278.000 278.000 Hovedskydning
93104 Peter Beyer Outrup Skytteforening 4 206.000 206.000 Hovedskydning
89485 Kim Beck Brørup Skyttekreds ÅK2 237.000 237.000 Hovedskydning
38561 Ole Halgaard Jensen Outrup Skytteforening V2 218.000 218.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 236.000 236.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK1 247.000 247.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 219.000 219.000 Hovedskydning
102767 Lars Mortensen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 187.000 187.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 249.000 249.000 Hovedskydning
82437 Daniel F. Pedersen Esbjerg Skyttekreds 1 276.000 276.000 Hovedskydning
103552 Jonas O. Lauridsen Esbjerg Skyttekreds ÅK2 236.000 236.000 Hovedskydning
97822 Anders Horsbøl Bramming Skytteforening ÅK2 258.000 258.000 Hovedskydning
41549 Knud Erik Höher Brørup Skyttekreds V2 262.000 262.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK2 238.000 238.000 Hovedskydning
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V2 247.000 247.000 Hovedskydning
91401 Tommy Frost Vejen/Skibelund Skf. ÅK2 256.000 256.000 Hovedskydning
102492 Jacob Junker Skytteforeningen Vest 4 256.000 256.000 Hovedskydning
103571 Christian W. Nielsen Skytteforeningen Vest V2 243.000 243.000 Hovedskydning
103572 Jörg Hentrich Skytteforeningen Vest 4 215.000 215.000 Hovedskydning
38594 Kenn Pedersen Outrup Skytteforening V2 217.000 217.000 Hovedskydning

Til toppen