91 Turnering 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
83038 Simon Wallentin Nielsen Ølgod Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 3 190.000 190.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
38520 Bent Bergsang Tistrup Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Alslev Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
39983 Verner Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 1 187.000 187.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
40100 Michael Christensen Bramming Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
90352 Jeanette Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
102765 Eva H. Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
93098 Jens Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
97431 Katrine Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
97819 Kim Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 170.000 170.000 Hovedskydning
102348 Patrick Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 196.000 196.000 Hovedskydning
87879 Mathias Mortensen Ølgod Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
97151 Andreas Rasmussen Ølgod Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
97616 Noah Høstgaard Ølgod Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
102786 Evan Johnsen Ølgod Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103046 Emilia Matras Egelund Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening UNG 196.000 196.000 Hovedskydning
86480 Susanne Gissel Christensen Brørup Skyttekreds ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
101354 Benjamin Beck Brørup Skyttekreds BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
41319 Jacob Nissen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
82853 Jonas Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 151.000 151.000 Hovedskydning
97905 Mads Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
98693 Aleks Ottesen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
102146 Anders Trykgard Granerud Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
39702 Mathias Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
39773 Monika Jøns Ribe Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK2 169.000 169.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
95656 Michelle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
96851 Pernille Nielsen Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Varde Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Varde Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
101996 Endre Høiland Alslev Skytteforening 3 130.000 130.000 Hovedskydning
102775 Anita M. Christensen Ølgod Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
93097 Ole Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
102349 Emil Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
102773 Mikkel Mortensen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
79555 Anders R. Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
93501 Emil Poulsen Ølgod Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
94595 Danielle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
90641 Rasmus Carstensen Helle Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
95036 Marcel Wolfgang Helle Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
88912 René Skjøth Holsted Skyttekreds J2 165.000 165.000 Hovedskydning
97262 Lucas Botteleth Holsted Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
41549 Knud Erik Höher Brørup Skyttekreds V2 166.000 166.000 Hovedskydning
95776 Erling Frandsen Brørup Skyttekreds ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
101511 Malthe Aagaard Skjøth Brørup Skyttekreds BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
101512 Mads Peter Holst Brørup Skyttekreds BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
87562 Oliver Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
87567 Lasse Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 178.000 178.000 Hovedskydning
102486 Nikolaj Tchueray Outrup Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning

Til toppen