02012 Turnering E-V 2 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 263.000 263.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 286.000 286.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 276.000 276.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. V1 275.000 275.000 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 242.000 242.000 Hovedskydning
38767 Kurt Nielsen Skytteforeningen Vest V1 258.000 258.000 Hovedskydning
38263 Knud Pedersen Grindsted Skyttekreds V1 270.000 270.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds V1 275.000 275.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 1 286.000 286.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 243.000 243.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 283.000 283.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 263.000 263.000 Mesterskab
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
94499 Camilla Schelander Hansen Alslev Skytteforening JUN 265.000 265.000 Hovedskydning
94505 Ditte Schmidt Poulsen Alslev Skytteforening JUN 205.000 205.000 Hovedskydning
38131 Tommy Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 238.000 238.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 236.000 236.000 Hovedskydning
4 225.000 225.000 Hovedskydning
93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 226.000 226.000 Hovedskydning
94743 Marianne Helene Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 226.000 226.000 Hovedskydning
99418 Jannik Christiansen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 239.000 239.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 236.000 236.000 Hovedskydning
106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds ÅK2 264.000 264.000 Hovedskydning
102123 Ulrik Moslund Skads Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
97546 Palle Mose Lund Skads Skytteforening ÅK1 245.000 245.000 Hovedskydning
97551 Preben Hansen Skads Skytteforening ÅK2 232.000 232.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 4 264.000 264.000 Hovedskydning
102463 Henning Carstensen Helle Skytteforening 3 250.000 250.000 Hovedskydning
107915 Kurt Jensen Helle Skytteforening 3 256.000 256.000 Hovedskydning
104309 Hanne Madsen Grindsted Skyttekreds ÅK2 264.000 264.000 Hovedskydning
97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds 4 247.000 247.000 Hovedskydning
41492 Winni Secher Brørup Skyttekreds ÅK2 218.000 218.000 Hovedskydning
102442 Brian Poder Kloster Brørup Skyttekreds ÅK2 247.000 247.000 Hovedskydning
105306 Frank Christensen Gesten Skytteforening ÅK2 240.000 240.000 Mesterskab
102493 Finn Neimers Skytteforeningen Vest V2 227.000 227.000 Hovedskydning
105403 Svend Matzen Rødding Skytteforening BK 250.000 250.000 Hovedskydning
40674 Jacob Kronbak Bullerup Skyttekreds 2 258.000 258.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V2 249.000 249.000 Hovedskydning
ÅK2 267.000 267.000 Mesterskab
89485 Kim Beck Brørup Skyttekreds ÅK2 238.000 238.000 Hovedskydning
38534 Kent Krammer Skytteforeningen Vest V2 227.000 227.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 237.000 237.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK1 238.000 238.000 Hovedskydning
102767 Lars Mortensen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 214.000 214.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V2 240.000 240.000 Hovedskydning
82437 Daniel F. Pedersen Esbjerg Skyttekreds 1 283.000 283.000 Hovedskydning
97548 Richard Barlo Skads Skytteforening V2 228.000 228.000 Hovedskydning
83066 Dennis Damkier Jørgensen Helle Skytteforening JUN 238.000 238.000 Hovedskydning
34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Skyttekreds V2 254.000 254.000 Hovedskydning
104308 Ditte Meldgaard Grindsted Skyttekreds ÅK2 261.000 261.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK2 267.000 267.000 Mesterskab
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V2 259.000 259.000 Hovedskydning
38594 Kenn Pedersen Outrup Skytteforening V2 246.000 246.000 Hovedskydning
98777 Emil Nielsen Rødding Skytteforening BK 236.000 236.000 Hovedskydning
99082 Rune Enemark Rødding Skytteforening BK 253.000 253.000 Hovedskydning
39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening 2 278.000 278.000 Hovedskydning

Til toppen