02012 Turnering E-V 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
83038 Simon Wallentin Nielsen Ølgod Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 184.000 184.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
38520 Bent Bergsang Tistrup Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav V2 195.000 195.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
39983 Verner Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 195.000 195.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102765 Eva H. Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
107492 Hans Jørgen Larholm Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
97431 Katrine Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
97819 Kim Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 161.000 161.000 Hovedskydning
103510 Nicoline Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 176.000 176.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 196.000 196.000 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
101846 Frederik Mogensen Varde Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104534 Nico Bangert Helle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
105508 Mathias Sørensen Helle Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102441 Mikkel Benjamin Poder Kloster Brørup Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
83039 Thea Weirbach Gesten Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
41319 Jacob Nissen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97905 Mads Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 199.000 199.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 2 193.000 193.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
109580 Victor Iversen Gesten Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 2 187.000 187.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Varde Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98241 Sara Jepsen Alslev Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
105541 Bertram Nielsen Alslev Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
107467 Marcus Pedersen Ølgod Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
107469 Christian Rossen Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
107495 Elisabeth E. Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
93097 Ole Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
94744 Marianne Bang Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
107493 Mathias G. Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
108791 Daniel Espersen Esbjerg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
40499 Svend Åge Sørensen Varde Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
99003 Laust D. Pultz-Hansen Varde Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
95036 Marcel Wolfgang Helle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98898 Anders Christiansen Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
103364 Anders Pedersen Helle Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
95776 Erling Frandsen Brørup Skyttekreds ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
101511 Malthe Aagaard Skjøth Brørup Skyttekreds BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
101512 Mads Peter Holst Brørup Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
104392 Mikkel Nyland Matras Brørup Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
87920 Emil Hansen Gesten Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
87562 Oliver Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
102486 Nikolaj Tchueray Outrup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning

Til toppen