Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
002412 Turnering E-V 3 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Marineforenings Skyttelav
Esbjerg Skyttekreds
Gesten Skytteforening
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Outrup Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Tistrup Skytteforening
Varde Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
2
184.000
184.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
41526
Mogens Hansen
Brørup Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Marineforenings Skyttelav
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
39476
Bent Christensen
Varde Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
39983
Verner Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
39276
Laila Højgaard
Tistrup Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
105503
Sigurd Nilling
Outrup Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
81644
Jens Holmgaard Nissen
Esbjerg Skyttekreds
UNG
172.000
172.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
90352
Jeanette Teslak Pedersen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
102806
Søren Debel
Ribe Skyttekreds
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
92220
Mads Knudsen
Holsted Skyttekreds
BK3
167.000
167.000
Hovedskydning
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
102765
Eva H. Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
97914
Søren Egert Pedersen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
1
193.000
193.000
Hovedskydning
41593
Ejgil Thuesen
Brørup Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
104858
Esben Damkjær Sørensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
107492
Hans Jørgen Larholm
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
182.000
182.000
Hovedskydning
109156
Nadia Rønning Kristensen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
90543
Jesper Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
93098
Jens Bjørnskov Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Ribe Skyttekreds
1
196.000
196.000
Hovedskydning
93185
Jimmi Thovtrup
Helle Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104534
Nico Bangert
Helle Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
105508
Mathias Sørensen
Helle Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
40125
Lone B. Lund
Bramming Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
97253
Jakob Stensgård Jensen
Holsted Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
107076
Eline Benedictus
Holsted Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
83039
Thea Weirbach
Gesten Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
39981
Villy Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
1
197.000
197.000
Hovedskydning
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
41245
Charlotte Dahl
Esbjerg Skyttekreds
2
194.000
194.000
Hovedskydning
87305
Nicklas Roust Wind
Ribe Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
109580
Victor Iversen
Gesten Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
87304
Sanne Knudsen
Ribe Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
34116
Kasper Kjær Jensen
Helle Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
103038
Malthe Fogh Sillesen
Alslev Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
98104
Sofus Løbner
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
1
197.000
197.000
Hovedskydning
98241
Sara Jepsen
Alslev Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
101996
Endre Høiland
Alslev Skytteforening
3
164.000
164.000
Hovedskydning
107006
Anne Birgitte Pedersen
Alslev Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
107469
Christian Rossen Mikkelsen
Ølgod Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
107495
Elisabeth E. Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
109145
Asbjørn Pedersen
Alslev Skytteforening
BK3
165.000
165.000
Hovedskydning
93097
Ole Bjørnskov Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
94743
Marianne Helene Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103478
Rikke Christensen
Ribe Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
108791
Daniel Espersen
Esbjerg Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
40499
Svend Åge Sørensen
Varde Skytteforening
V2
183.000
183.000
Hovedskydning
99003
Laust D. Pultz-Hansen
Varde Skytteforening
BK3
162.000
162.000
Hovedskydning
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
95036
Marcel Wolfgang
Helle Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
95037
Jacob H. Jørgensen
Helle Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
98898
Anders Christiansen
Helle Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
95776
Erling Frandsen
Brørup Skyttekreds
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
101511
Malthe Aagaard Skjøth
Brørup Skyttekreds
BK3
158.000
158.000
Hovedskydning
101512
Mads Peter Holst
Brørup Skyttekreds
BK3
152.000
152.000
Hovedskydning
104392
Mikkel Nyland Matras
Brørup Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
102486
Nikolaj Tchueray
Outrup Skytteforening
BK3
163.000
163.000
Hovedskydning
108787
Oscar Birtilid
Outrup Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
109687
Mikkel Atzen
Outrup Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
99266
Magnus Christensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
102441
Mikkel Benjamin Poder Kloster
Brørup Skyttekreds
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
39996
Tobias Kristensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
88843
Signe B. Andersen
Gesten Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
87920
Emil Hansen
Gesten Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
97256
Kasper Stensgård Jensen
Holsted Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
88912
René Skjøth
Holsted Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
103043
Amalie Nielsen
Alslev Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
41319
Jacob Nissen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
97431
Katrine Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
98621
Jørgen Baltzer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
102807
Tina Andersen Debel
Ribe Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103364
Anders Pedersen
Helle Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
97819
Kim Bjørnskov Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
159.000
159.000
Hovedskydning
108690
Hanna Juhl
Ribe Skyttekreds
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
107493
Mathias G. Jensen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK3
143.000
143.000
Hovedskydning
Til toppen