01000 Nordjysk mesterskab 15m pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
16943 Peter Bentsen Aalborg Skyttekreds 2 276.0 276.0 Mesterskab
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 2 273.0 273.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 259.0 259.0 Mesterskab
15517 Richardt Larsen Frederikshavn Skyttekreds V2 244.0 244.0 Mesterskab
16135 Anni Sørensen Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 262.0 262.0 Mesterskab
15238 Kim Malik Kreutzmann Ulsted Skytteforening 3 241.0 241.0 Mesterskab
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 256.0 256.0 Mesterskab
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening V1 270.0 270.0 Mesterskab
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening 2 249.0 249.0 Mesterskab
18337 Flemming Steen Sloth Vester Hassing Skytteforening 1 276.0 276.0 Mesterskab
14211 Peter Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 JUN 218.0 218.0 Mesterskab
14316 Kevin Blom Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 JUN 208.0 208.0 Mesterskab
14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds 2 252.0 252.0 Mesterskab
85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening 3 262.0 262.0 Mesterskab
16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening 1 281.0 281.0 Mesterskab
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening ÅK2 258.0 258.0 Mesterskab
13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening ÅK1 269.0 269.0 Mesterskab
12397 Leif Ellegaard Nielsen Års Skytteforening V2 241.0 241.0 Mesterskab
12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening V1 279.0 279.0 Mesterskab
63339 Frederik Jensen Års Skytteforening V2 203.0 203.0 Mesterskab
16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds 1 281.0 281.0 Mesterskab
94660 Emil Riis Wolfhagen Vadum Skytteforening af 1970 BK 272.0 272.0 Mesterskab
86413 Tony Schultz Skørping Skytteforening V1 250.0 250.0 Mesterskab
95011 Jesper Riis Hansen Åbybro Skytteforening ÅK2 263.0 263.0 Mesterskab
82447 Christian Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK 254.0 254.0 Mesterskab
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 1 284.0 284.0 Mesterskab
82446 Aksel Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 2 268.0 268.0 Mesterskab
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 288.0 288.0 Mesterskab
12167 Kim Levisen Års Skytteforening 3 272.0 272.0 Mesterskab
15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening 1 280.0 280.0 Mesterskab
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening 3 272.0 272.0 Mesterskab
95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds 4 216.0 216.0 Mesterskab
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V1 265.0 265.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 267.0 267.0 Mesterskab
15497 Brian H. Sørensen Vester Hassing Skytteforening 3 269.0 269.0 Mesterskab
10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds 4 217.0 217.0 Mesterskab
14306 Lars Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 2 273.0 273.0 Mesterskab
14754 Jens Ove Horsted Vadum Skytteforening af 1970 V1 273.0 273.0 Mesterskab
15522 Henri Thimm Frederikshavn Skyttekreds 2 281.0 281.0 Mesterskab
16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening 2 267.0 267.0 Mesterskab
17233 Børge Nielsen St. Restrup Idrætsforening 3 247.0 247.0 Mesterskab
86414 Hannelore Schultz Skørping Skytteforening V2 229.0 229.0 Mesterskab
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds 1 275.0 275.0 Mesterskab
16783 Kim Lammert Aalborg Skyttekreds 2 275.0 275.0 Mesterskab
11033 Per Ørbech Petersen Frederikshavn Skyttekreds V2 248.0 248.0 Mesterskab
16840 Bjarne Jørgensen St. Restrup Idrætsforening 2 268.0 268.0 Mesterskab
98780 Jonas T. Hansen Ulsted Skytteforening ÅK2 204.0 204.0 Mesterskab
89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening 3 262.0 262.0 Mesterskab
15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening 3 245.0 245.0 Mesterskab

Til toppen