108 Turnering 6 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 179.000 179.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
38520 Bent Bergsang Tistrup Skytteforening V2 175.000 175.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Alslev Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 187.000 187.000 Hovedskydning
39983 Verner Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
40100 Michael Christensen Bramming Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
90352 Jeanette Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
38393 Andreas Møller Ølgod Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Baltzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
104584 Anders Gregersen Alslev Skytteforening BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
93098 Jens Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
97819 Kim Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 176.000 176.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 191.000 191.000 Hovedskydning
92587 Emily Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
101846 Frederik Mogensen Varde Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
38985 Sara Pedersen Helle Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102441 Mikkel Benjamin Poder Kloster Brørup Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
40286 Anders Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
41319 Jacob Nissen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
82853 Jonas Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
97905 Mads Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 195.000 195.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
39702 Mathias Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
103971 Mathias Høiland Alslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
101235 Christine Jensen Alslev Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Varde Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97686 Jacob Lund Friis Varde Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
101995 Nikolai Højland Alslev Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
101996 Endre Høiland Alslev Skytteforening 3 164.000 164.000 Hovedskydning
104307 Gitte Høiland Alslev Skytteforening ÅK2 167.000 167.000 Hovedskydning
93097 Ole Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
82580 Victor Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 198.000 198.000 Hovedskydning
94595 Danielle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95036 Marcel Wolfgang Helle Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103364 Anders Pedersen Helle Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
88912 René Skjøth Holsted Skyttekreds J2 175.000 175.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97259 Lasse Rahbek Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97262 Lucas Botteleth Holsted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
95776 Erling Frandsen Brørup Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
101511 Malthe Aagaard Skjøth Brørup Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
101512 Mads Peter Holst Brørup Skyttekreds BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
87562 Oliver Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
87567 Lasse Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 183.000 183.000 Hovedskydning
102486 Nikolaj Tchueray Outrup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
94574 Ane Højmark Olesen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
102348 Patrick Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
102349 Emil Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
95656 Michelle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
104076 Thomas Kristensen Varde Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
83038 Simon Wallentin Nielsen Ølgod Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
102765 Eva H. Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
38172 Peder Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
96851 Pernille Nielsen Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen