108 Turnering 6 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 268.000 268.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 291.000 291.000 Hovedskydning
39265 Leif Christiansen Varde Skytteforening 4 213.000 213.000 Hovedskydning
102503 Dianne L. Abrehamsen Skytteforeningen Vest ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
104236 Nikolaj Faurby Skytteforeningen Vest ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
104778 Harley Paulsen Skytteforeningen Vest V2 137.000 137.000 Hovedskydning
101773 Mikkel F. Pedersen Skytteforeningen Vest BK 138.000 138.000 Hovedskydning
102442 Brian Poder Kloster Brørup Skyttekreds ÅK2 251.000 251.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 3 265.000 265.000 Hovedskydning
97546 Palle Mose Lund Skads Skytteforening ÅK1 259.000 259.000 Hovedskydning
102123 Ulrik Moslund Skads Skytteforening ÅK2 170.000 170.000 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 251.000 251.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 258.000 258.000 Hovedskydning
38131 Tommy Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 242.000 242.000 Hovedskydning
40339 Henning Brinch Hansen Esbjerg Skyttekreds 1 281.000 281.000 Hovedskydning
104243 Finn Faurby Skytteforeningen Vest ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
99418 Jannik Christiansen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 255.000 255.000 Hovedskydning
94505 Ditte Schmidt Poulsen Alslev Skytteforening BK 266.000 266.000 Hovedskydning
104237 Jeppe Poulsen Skytteforeningen Vest JUN 115.000 115.000 Hovedskydning
94499 Camilla Schelander Hansen Alslev Skytteforening BK 283.000 283.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds V1 277.000 277.000 Hovedskydning
4 189.000 189.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 238.000 238.000 Hovedskydning
ÅK2 264.000 264.000 Hovedskydning
40521 Poul Erik Pedersen Esbjerg Skyttekreds V2 220.000 220.000 Hovedskydning
39025 Jan Nygaard Helle Skytteforening 2 267.000 267.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 1 286.000 286.000 Hovedskydning
38767 Kurt Nielsen Skytteforeningen Vest V1 284.000 284.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 259.000 259.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 273.000 273.000 Hovedskydning
105308 Thomas Mortensen Skytteforeningen Vest 4 192.000 192.000 Hovedskydning
39098 Svend Å. Nielsen Outrup Skytteforening V1 262.000 262.000 Hovedskydning
105497 Tenna Linding Skytteforeningen Vest ÅK2 245.000 245.000 Hovedskydning
89485 Kim Beck Brørup Skyttekreds ÅK2 229.000 229.000 Hovedskydning
105306 Frank Christensen Gesten Skytteforening ÅK2 255.000 255.000 Hovedskydning
101808 Bjarne Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 214.000 214.000 Hovedskydning
38534 Kent Krammer Skytteforeningen Vest V2 245.000 245.000 Hovedskydning
102441 Mikkel Benjamin Poder Kloster Brørup Skyttekreds BK 227.000 227.000 Hovedskydning
102463 Henning Carstensen Helle Skytteforening 3 269.000 269.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK1 256.000 256.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 245.000 245.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 243.000 243.000 Hovedskydning
82437 Daniel F. Pedersen Esbjerg Skyttekreds 1 282.000 282.000 Hovedskydning
97548 Richard Barlo Skads Skytteforening V2 236.000 236.000 Hovedskydning
82580 Victor Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening BK 210.000 210.000 Hovedskydning
103652 Kalle Pedersen Ølgod Skytteforening BK 246.000 246.000 Hovedskydning
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V2 239.000 239.000 Hovedskydning
104779 Rune Blåbjerg Petersen Skytteforeningen Vest 4 257.000 257.000 Hovedskydning
38699 Gunnar B. Poulsen Skytteforeningen Vest 4 221.000 221.000 Hovedskydning
93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 221.000 221.000 Hovedskydning
94743 Marianne Helene Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 177.000 177.000 Hovedskydning
39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening ÅK2 204.000 204.000 Hovedskydning
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
96674 Dennis Hansen Esbjerg Skyttekreds 2 270.000 270.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK2 258.000 258.000 Hovedskydning
42029 Allan Jessen Vejen/Skibelund Skf. 3 237.000 237.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. V1 267.000 267.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 232.000 232.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 265.000 265.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 265.000 265.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening ÅK2 227.000 227.000 Hovedskydning
39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening 2 265.000 265.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V2 245.000 245.000 Hovedskydning
39504 Allan Nørgaard Varde Skytteforening 4 223.000 223.000 Hovedskydning
102767 Lars Mortensen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 213.000 213.000 Hovedskydning

Til toppen