001113 Helle Skydning (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41305 Mads Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
41305 Mads Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds V2 191.000 191.000 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UNG 188.000 188.000 Mesterskab
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
V3 186.000 186.000 Mesterskab
V3 193.000 193.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 198.000 198.000 Mesterskab
40208 Holger Rahbek Bramming Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
40208 Holger Rahbek Bramming Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 197.000 197.000 Mesterskab
109203 Emil Fyhn Helle Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
109203 Emil Fyhn Helle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
85882 Mathias Bramming Holsted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
85882 Mathias Bramming Holsted Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
107075 Christoffer Hedekær Jørgensen Alslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
107075 Christoffer Hedekær Jørgensen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
106926 Christian Kryger Jensen Holsted Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106926 Christian Kryger Jensen Holsted Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
92220 Mads Knudsen Holsted Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
92220 Mads Knudsen Holsted Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109979 Silas Grønnebæk Holsted Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
109979 Silas Grønnebæk Holsted Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
98621 Jørgen Baltzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Baltzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening V3 189.000 189.000 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
107995 Gert Møller Nielsen Alslev Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
107995 Gert Møller Nielsen Alslev Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Mesterskab
40059 Nina Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
105825 Manfred Meier Ribe Skyttekreds V3 191.000 191.000 Hovedskydning
105825 Manfred Meier Ribe Skyttekreds V3 190.000 190.000 Mesterskab
110075 Anja Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
110075 Anja Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds ÅK3 186.000 186.000 Mesterskab
110224 Juliane Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
110224 Juliane Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
102505 Patrick Eg Larsen Ølgod Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
102505 Patrick Eg Larsen Ølgod Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V3 173.000 173.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V3 177.000 177.000 Mesterskab
38985 Sara Pedersen Helle Skytteforening UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
38985 Sara Pedersen Helle Skytteforening UNG 188.000 188.000 Mesterskab
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 1 190.000 190.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
104534 Nico Bangert Helle Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
104534 Nico Bangert Helle Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
109213 Tina Riber Nielsen Helle Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
109213 Tina Riber Nielsen Helle Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
110313 Klaus Kristensen Helle Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
110313 Klaus Kristensen Helle Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
110316 Katrine Harbo Helle Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
110316 Katrine Harbo Helle Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
83055 Christoffer Fuglkjær Bramming Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
83055 Christoffer Fuglkjær Bramming Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
102015 Mikkel Voorma Holsted Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Mesterskab
102015 Mikkel Voorma Holsted Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds V2 199.000 199.000 Mesterskab
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
107728 Brian Toft Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
107728 Brian Toft Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Øster Starup - Vester Nebel If BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Øster Starup - Vester Nebel If BK4 186.000 186.000 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
109560 Nikita Kudsk Rødding Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
98241 Sara Jepsen Alslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98241 Sara Jepsen Alslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
BK3 188.000 188.000 Mesterskab
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
34028 Egon Knudsen Holsted Skyttekreds 3 179.000 179.000 Mesterskab
34028 Egon Knudsen Holsted Skyttekreds 3 180.000 180.000 Hovedskydning
95036 Marcel Wolfgang Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
95036 Marcel Wolfgang Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103364 Anders Pedersen Helle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
103364 Anders Pedersen Helle Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
109211 Tanja Riber Nielsen Helle Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
109211 Tanja Riber Nielsen Helle Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
110314 Jeppe kristensen Helle Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
110314 Jeppe kristensen Helle Skytteforening BK4 167.000 167.000 Mesterskab
110315 Mette B. Pedersen Helle Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
110315 Mette B. Pedersen Helle Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds V2 182.000 182.000 Mesterskab
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds V2 186.000 186.000 Hovedskydning
87734 Jannik Benedictus Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
87734 Jannik Benedictus Holsted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 187.000 187.000 Mesterskab
40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds V3 189.000 189.000 Hovedskydning
107727 Allan Toft Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
107727 Allan Toft Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
106928 Benjamin Morthorst Holsted Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
106928 Benjamin Morthorst Holsted Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
110964 Casper Lykkehus Øster Starup - Vester Nebel If BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
110964 Casper Lykkehus Øster Starup - Vester Nebel If BK4 184.000 184.000 Mesterskab
107996 Marc Brinch Nielsen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
107996 Marc Brinch Nielsen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
107496 Theis Nielsen Helle Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
107496 Theis Nielsen Helle Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
109525 Sebastian Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
109525 Sebastian Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
110962 Chresten Ravn Øster Starup - Vester Nebel If BK4 186.000 186.000 Mesterskab
110962 Chresten Ravn Øster Starup - Vester Nebel If BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
110318 Julie Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
110318 Julie Gudsø Jørgensen Alslev Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen