000313 Turnerinf E-V 4 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40035 Rasmus Jacobsen Bramming Skytteforening 3 251.000 251.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 255.000 255.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 286.000 286.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 285.000 285.000 Hovedskydning
41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 268.000 268.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. V1 268.000 268.000 Mesterskab
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. V1 273.000 273.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 259.000 259.000 Hovedskydning
38767 Kurt Nielsen Skytteforeningen Vest V1 292.000 292.000 Hovedskydning
38263 Knud Pedersen Grindsted Skyttekreds V1 276.000 276.000 Hovedskydning
38699 Gunnar B. Poulsen Skytteforeningen Vest 4 229.000 229.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds V1 286.000 286.000 Hovedskydning
39467 Bjarne Andreasen Varde Skytteforening V1 240.000 240.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 1 284.000 284.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 251.000 251.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 259.000 259.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 269.000 269.000 Hovedskydning
100955 Tommy Olander Jensen Skytteforeningen Vest ÅK2 112.000 112.000 Hovedskydning
103870 Leo Larsen Grindsted Skyttekreds 4 228.000 228.000 Hovedskydning
94499 Camilla Schelander Hansen Alslev Skytteforening JUN 240.000 240.000 Hovedskydning
104243 Finn Faurby Skytteforeningen Vest ÅK2 169.000 169.000 Hovedskydning
40339 Henning Brinch Hansen Esbjerg Skyttekreds 1 274.000 274.000 Hovedskydning
38131 Tommy Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 227.000 227.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 254.000 254.000 Hovedskydning
4 234.000 234.000 Hovedskydning
93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 225.000 225.000 Hovedskydning
99418 Jannik Christiansen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 236.000 236.000 Hovedskydning
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds V1 276.000 276.000 Hovedskydning
110144 Kim Tobias Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK2 213.000 213.000 Hovedskydning
102123 Ulrik Moslund Skads Skytteforening ÅK2 172.000 172.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 3 254.000 254.000 Hovedskydning
102463 Henning Carstensen Helle Skytteforening 3 246.000 246.000 Hovedskydning
104309 Hanne Madsen Grindsted Skyttekreds ÅK2 258.000 258.000 Hovedskydning
41436 Jonas Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 263.000 263.000 Hovedskydning
97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds 3 265.000 265.000 Hovedskydning
41492 Winni Secher Brørup Skyttekreds ÅK2 217.000 217.000 Hovedskydning
102442 Brian Poder Kloster Brørup Skyttekreds ÅK2 239.000 239.000 Hovedskydning
107276 Hans Gamborg Nielsen Brørup Skyttekreds ÅK2 225.000 225.000 Hovedskydning
38812 Allan Jensen Skytteforeningen Vest 3 263.000 263.000 Hovedskydning
102493 Finn Neimers Skytteforeningen Vest V2 207.000 207.000 Hovedskydning
104236 Nikolaj Faurby Skytteforeningen Vest ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
39098 Svend Å. Nielsen Outrup Skytteforening V1 261.000 261.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V2 246.000 246.000 Hovedskydning
40927 John Skovgaard Esbjerg Skyttekreds 1 290.000 290.000 Hovedskydning
ÅK1 259.000 259.000 Hovedskydning
107752 Wiebren Benedictus Holsted Skyttekreds ÅK2 224.000 224.000 Hovedskydning
V1 265.000 265.000 Hovedskydning
38534 Kent Krammer Skytteforeningen Vest V2 260.000 260.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 239.000 239.000 Hovedskydning
96674 Dennis Hansen Esbjerg Skyttekreds 2 269.000 269.000 Hovedskydning
103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds 3 261.000 261.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK1 272.000 272.000 Hovedskydning
102767 Lars Mortensen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 212.000 212.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V2 236.000 236.000 Hovedskydning
82437 Daniel F. Pedersen Esbjerg Skyttekreds 1 281.000 281.000 Hovedskydning
104028 Kim Friis Esbjerg Skyttekreds 4 227.000 227.000 Hovedskydning
95319 Finn Bejer Skads Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
97548 Richard Barlo Skads Skytteforening V2 251.000 251.000 Hovedskydning
40525 Peter M. Hansen Alslev Skytteforening 3 221.000 221.000 Hovedskydning
104308 Ditte Meldgaard Grindsted Skyttekreds ÅK2 253.000 253.000 Hovedskydning
87735 Nella Benedictus Holsted Skyttekreds ÅK2 126.000 126.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 269.000 269.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 265.000 265.000 Mesterskab
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V2 261.000 261.000 Hovedskydning
107749 Mikael Kjelstrup Vejen/Skibelund Skf. ÅK2 234.000 234.000 Hovedskydning
104237 Jeppe Poulsen Skytteforeningen Vest JUN 108.000 108.000 Hovedskydning
38594 Kenn Pedersen Outrup Skytteforening V2 230.000 230.000 Hovedskydning
99082 Rune Enemark Rødding Skytteforening BK 263.000 263.000 Hovedskydning
98777 Emil Nielsen Rødding Skytteforening BK 236.000 236.000 Hovedskydning

Til toppen