000313 Turnerinf E-V 4 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
105503 Sigurd Nilling Outrup Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
90352 Jeanette Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102765 Eva H. Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
97431 Katrine Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
97819 Kim Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 167.000 167.000 Hovedskydning
92586 Oliver Høstgaard Ølgod Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
93098 Jens Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
40059 Nina Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
107492 Hans Jørgen Larholm Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds V2 195.000 195.000 Hovedskydning
97914 Søren Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
82853 Jonas Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK2 162.000 162.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 195.000 195.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
107075 Christoffer Hedekær Jørgensen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds UNG 168.000 168.000 Hovedskydning
107495 Elisabeth E. Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39983 Verner Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103043 Amalie Nielsen Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav V2 197.000 197.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95835 Thomas Eriksen Ølgod Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
88912 René Skjøth Holsted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
92538 Martin Jakobsen Ølgod Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
106927 Kasper Bjerre Holsted Skyttekreds BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
87879 Mathias Mortensen Ølgod Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104534 Nico Bangert Helle Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
87562 Oliver Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
108811 Martin S. Jakobsen Ølgod Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
107468 Dennis Rossen Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107076 Eline Benedictus Holsted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
95776 Erling Frandsen Brørup Skyttekreds ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
102441 Mikkel Benjamin Poder Kloster Brørup Skyttekreds BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
107493 Mathias G. Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
94744 Marianne Bang Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
41319 Jacob Nissen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97905 Mads Egert Pedersen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
109156 Nadia Rønning Kristensen Ølgod Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109515 Tobias Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108787 Oscar Birtilid Outrup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Varde Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
106848 Aviaja Bak Alslev Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
95036 Marcel Wolfgang Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
98898 Anders Christiansen Helle Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106929 Mads Pedersen Holsted Skyttekreds BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
101511 Malthe Aagaard Skjøth Brørup Skyttekreds BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
87567 Lasse Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
102505 Patrick Eg Larsen Ølgod Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
101512 Mads Peter Holst Brørup Skyttekreds BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
98241 Sara Jepsen Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93097 Ole Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 1 195.000 195.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 2 184.000 184.000 Hovedskydning
107006 Anne Birgitte Pedersen Alslev Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
109145 Asbjørn Pedersen Alslev Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
108791 Daniel Espersen Esbjerg Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
107058 Michelle Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
40499 Svend Åge Sørensen Varde Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
99003 Laust D. Pultz-Hansen Varde Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
104392 Mikkel Nyland Matras Brørup Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning

Til toppen