Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
000713 Jyllandsstævnet (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
Alle foreninger
Aulum Skytteforening
Beder-Malling Skytteforening
Bjergby SGI&U
Boddum-Ydby Skytteforening
Bogense Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Broagerlands Skytteforening
Bullerup Skyttekreds
De Danske Forsvarsbrødre for Odense og omegn
Esbjerg Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Fredericia Garnisons Idrætsforening
Gjellerup Sdr. S G & I
Gjern Skyttekreds
Glud Skytteforening
Gram Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Grænseegnens Skytteforening
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Haderup Skytteforening
Helle Skytteforening
Hinnerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Holstebro Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Horne Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Ikast Skytteforening
Jelling fS
Karby Skyttekreds
Karup Skytteforening
Kjellerup Skytteforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Lind Skytteforening
Lindholm Sports Skytte Klub
Lunde Sg&I
Lyngby Skyttekreds
Løsning-Hedensted Skytteforening
Midtdjurs skytteforening
Mou og Omegns Skytteforening
Nr. Esterbølle Skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Odder Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Paarup Skytteforening
Randers Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Rudkøbing Skyttekreds
Ry-Emborg Skytteforening
Rødekro Skytteforening
Rønde Skytteforening
Samsø Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Sjørring Skytteforening
Skals Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Sparta Idrætsforening
Sportsskydeklubben Odense
Sundeved Skytteforening
Særslev Skytteforening
Sødinge Skytteforening
Tilst Skytteforening
Tjørring IF Skytteafdeling
Trehøje Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ulbjerg Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Ulsted Skytteforening
VBF Skyttelaug/Århus
Vejle Skytteforening
Vester Han Herred Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Vojens Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Ørre Skytteforening
Østbirk Skytteforening
Østerild Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Riffelskytte klub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
20732
Anders Kildehøj
Horsens Skyttekreds
2
181.000
181.000
Hovedskydning
20732
Anders Kildehøj
Horsens Skyttekreds
2
181.000
181.000
Mesterskab
35938
Jeanette Trillingsgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
35938
Jeanette Trillingsgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
22403
Magnus Bøgely
Silkeborg Skyttekreds
J1
196.000
196.000
Mesterskab
22403
Magnus Bøgely
Silkeborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
J1
195.000
195.000
Mesterskab
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
V2
196.000
196.000
Mesterskab
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
49316
John Iversen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
25215
Sonja Bissø
Samsø Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
25215
Sonja Bissø
Samsø Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
2
188.000
188.000
Mesterskab
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
2
188.000
188.000
Hovedskydning
29014
Henning Christensen
Sjørring Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
29014
Henning Christensen
Sjørring Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
21691
Ingo Jensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
21691
Ingo Jensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
188.000
188.000
Mesterskab
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
110192
Michael Trab
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
110192
Michael Trab
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
36188
Kristian Hansen
Trehøje Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
36188
Kristian Hansen
Trehøje Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106638
Morten Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
106638
Morten Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
V2
196.000
196.000
Mesterskab
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
35301
Thomas Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
35301
Thomas Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
30547
Knud Ejlersen
Ørre Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
148301
Henning Andersen
Lyngby Skyttekreds
V2
197.000
197.000
Mesterskab
148301
Henning Andersen
Lyngby Skyttekreds
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
42345
Jens Faurbye
Vojens Skytteforening
1
183.000
183.000
Hovedskydning
42345
Jens Faurbye
Vojens Skytteforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Hovedskydning
18226
Jens Peter Jensen
Randers Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
18226
Jens Peter Jensen
Randers Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
V2
194.000
194.000
Mesterskab
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
195.000
195.000
Mesterskab
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102762
Morten Møller
Ulbjerg Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
102762
Morten Møller
Ulbjerg Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
110044
Laura Højris From Petersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
110044
Laura Højris From Petersen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
1
190.000
190.000
Hovedskydning
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
1
190.000
190.000
Mesterskab
18504
Anny Toft
Randers Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
18504
Anny Toft
Randers Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
102136
Jens Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
23275
Kjeld Holm
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
23275
Kjeld Holm
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
146342
Mikael Nordstrøm
Kjellerup Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
146342
Mikael Nordstrøm
Kjellerup Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
102136
Jens Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
99519
Preben Schou
Vojens Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
1
187.000
187.000
Mesterskab
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
1
188.000
188.000
Hovedskydning
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
99519
Preben Schou
Vojens Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
1
189.000
189.000
Hovedskydning
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
1
188.000
188.000
Mesterskab
25333
Henrik Kjær
Samsø Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
25333
Henrik Kjær
Samsø Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
106926
Christian Kryger Jensen
Holsted Skyttekreds
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
106926
Christian Kryger Jensen
Holsted Skyttekreds
ÅK3
195.000
195.000
Mesterskab
108185
Magnus lejel Kvieholm
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
108185
Magnus lejel Kvieholm
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
34517
Bo W. Knudsen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
89498
Jan Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
89498
Jan Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
109288
Lea Hansen
Horne Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
109288
Lea Hansen
Horne Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
106639
Jesper Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
106639
Jesper Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
106212
Niels Ole Jensen
Bjergby SGI&U
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
106212
Niels Ole Jensen
Bjergby SGI&U
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
100964
Anders Pedersen
Horne Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
100964
Anders Pedersen
Horne Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
105107
Erik Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
105107
Erik Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
190.000
190.000
Mesterskab
23028
Bo Petersen
Lyngby Skyttekreds
3
174.000
174.000
Mesterskab
23028
Bo Petersen
Lyngby Skyttekreds
3
175.000
175.000
Hovedskydning
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
200.000
200.000
Mesterskab
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
14658
Louise Pedersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
14658
Louise Pedersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
V3
191.000
191.000
Mesterskab
43471
Jan Poulsen
Broagerlands Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
132018
Inge Petersen
Lyngby Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
UNG
181.000
181.000
Mesterskab
UNG
179.000
179.000
Hovedskydning
132018
Inge Petersen
Lyngby Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
18472
Bjarne Schou Nielsen
Randers Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
18472
Bjarne Schou Nielsen
Randers Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Mesterskab
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
50797
Oliver Møller Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
50797
Oliver Møller Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
197.000
197.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
195.000
195.000
Hovedskydning
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
26843
Niels Bak Veje
Bjergby SGI&U
1
196.000
196.000
Hovedskydning
26843
Niels Bak Veje
Bjergby SGI&U
1
195.000
195.000
Mesterskab
23007
John Petersen
Lyngby Skyttekreds
V2
188.000
188.000
Mesterskab
23007
John Petersen
Lyngby Skyttekreds
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
92834
Henrik Hammershøj
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
92834
Henrik Hammershøj
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
92722
Mathilde Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
102806
Søren Debel
Ribe Skyttekreds
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
102806
Søren Debel
Ribe Skyttekreds
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
49818
Randi Lisborg Christensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
17287
Allan Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
198.000
198.000
Mesterskab
21443
Jørgen Olesen
Ry-Emborg Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
21443
Jørgen Olesen
Ry-Emborg Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
92722
Mathilde Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
99689
Per Øster
Samsø Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
99689
Per Øster
Samsø Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
17287
Allan Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
24825
Jane Sønnichsen
Hinnerup Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
24825
Jane Sønnichsen
Hinnerup Skytteforening
1
186.000
186.000
Hovedskydning
26268
Jens Eriksen
VBF Skyttelaug/Århus
V1
197.000
197.000
Mesterskab
26268
Jens Eriksen
VBF Skyttelaug/Århus
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
193.000
193.000
Hovedskydning
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
192.000
192.000
Mesterskab
109979
Silas Grønnebæk
Holsted Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
85813
Rasmus Nielsen
Ulbjerg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
15879
Kristinna Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
195.000
195.000
Mesterskab
15879
Kristinna Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
195.000
195.000
Hovedskydning
11539
Louise Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
1
187.000
187.000
Mesterskab
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
85813
Rasmus Nielsen
Ulbjerg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
47955
Signe Steffensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
47955
Signe Steffensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
11539
Louise Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
24862
Bent Toft
Hinnerup Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
24862
Bent Toft
Hinnerup Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
94338
Ryan Mikkelsen
Bjergby SGI&U
3
174.000
174.000
Hovedskydning
94338
Ryan Mikkelsen
Bjergby SGI&U
3
171.000
171.000
Mesterskab
19552
Rasmus Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
103941
René Nielsen
Østbirk Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
19552
Rasmus Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
196.000
196.000
Mesterskab
99497
Ivan Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
99497
Ivan Jørgensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
99346
Mathias Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
21559
Sune Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
21559
Sune Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
99346
Mathias Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
103941
René Nielsen
Østbirk Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Hovedskydning
102422
Magnus Andersen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
102422
Magnus Andersen
Vodskov Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
23760
Ejner Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Mesterskab
25639
Carsten Hauge
Beder-Malling Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
25639
Carsten Hauge
Beder-Malling Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
105686
Axel Jarland
Odder Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
105686
Axel Jarland
Odder Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
96977
Sara Bloch
Sjørring Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
96977
Sara Bloch
Sjørring Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
17480
Thomas Boen Flyvbjerg
Århus Riffelskytte klub
1
197.000
197.000
Mesterskab
17480
Thomas Boen Flyvbjerg
Århus Riffelskytte klub
1
192.000
192.000
Hovedskydning
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
2
192.000
192.000
Mesterskab
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
2
191.000
191.000
Hovedskydning
19797
Andreas Brunsgaard Laursen
Viborg Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
19797
Andreas Brunsgaard Laursen
Viborg Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
23760
Ejner Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
16005
Ann Olsen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
16005
Ann Olsen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
49522
Poul H. Jørgensen
Særslev Skytteforening
1
185.000
185.000
Mesterskab
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
29062
Dennis Jakobsen
Karby Skyttekreds
2
184.000
184.000
Mesterskab
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
29062
Dennis Jakobsen
Karby Skyttekreds
2
185.000
185.000
Hovedskydning
100406
Karin Kraft
Horne Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
100406
Karin Kraft
Horne Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
108391
Sofie Jensen
Østerild Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
13379
Karsten Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
13379
Karsten Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
83110
Anders Qvist
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
83110
Anders Qvist
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
51383
Kurt Knudsen
Bullerup Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
108391
Sofie Jensen
Østerild Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
UNG
172.000
172.000
Hovedskydning
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
88296
Rasmus Petersen
Odder Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
98874
Lasse Jensen
Haderup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
98874
Lasse Jensen
Haderup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
88296
Rasmus Petersen
Odder Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
96188
Mads Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
96188
Mads Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
25431
Peter Junker Hansen
Odder Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
25431
Peter Junker Hansen
Odder Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
93481
Anna Thrane
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
93481
Anna Thrane
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
UNG
178.000
178.000
Mesterskab
24945
Kim Larsen
Århus Riffelskytte klub
1
193.000
193.000
Mesterskab
23498
Mona Sjørup Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
23498
Mona Sjørup Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
32646
Hans Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
32646
Hans Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
26887
Kirsten Bak Veje
Viborg Skytteforening
1
196.000
196.000
Mesterskab
26887
Kirsten Bak Veje
Viborg Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
21701
Henning B. Clausen
Århus Riffelskytte klub
V1
200.000
200.000
Mesterskab
21701
Henning B. Clausen
Århus Riffelskytte klub
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
24945
Kim Larsen
Århus Riffelskytte klub
1
188.000
188.000
Hovedskydning
28851
Maren B. Pedersen
Sjørring Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
107453
Oliver Alexis
Viborg Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
107453
Oliver Alexis
Viborg Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
28851
Maren B. Pedersen
Sjørring Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
85566
Berit Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
98722
Joachim Buk Lauritsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
98722
Joachim Buk Lauritsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
109949
Thea Adamczky
Østbirk Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
109949
Thea Adamczky
Østbirk Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
28787
Morten Kær
Sjørring Skytteforening
UNG
174.000
174.000
Mesterskab
28787
Morten Kær
Sjørring Skytteforening
UNG
173.000
173.000
Hovedskydning
85566
Berit Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
26116
Arne Christensen
Skytteklubben DSB/ASF
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
94264
anders stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
94264
anders stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
106534
Michael Kløjgaard Trolle
Bullerup Skyttekreds
3
168.000
168.000
Mesterskab
106534
Michael Kløjgaard Trolle
Bullerup Skyttekreds
3
172.000
172.000
Hovedskydning
2
186.000
186.000
Mesterskab
2
187.000
187.000
Hovedskydning
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
110219
Lucas Kajhøj
Tilst Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Mesterskab
110219
Lucas Kajhøj
Tilst Skytteforening
BK4
165.000
165.000
Hovedskydning
26116
Arne Christensen
Skytteklubben DSB/ASF
V1
198.000
198.000
Mesterskab
28660
Villy Kristensen
Sjørring Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
28660
Villy Kristensen
Sjørring Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
102807
Tina Andersen Debel
Ribe Skyttekreds
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
102807
Tina Andersen Debel
Ribe Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
15479
Frits Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
15479
Frits Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
52603
Jes Nygaard Larsen
Paarup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
23088
Mogens Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
23088
Mogens Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
33494
Morten Smedegaard Pedersen
Viborg Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
33494
Morten Smedegaard Pedersen
Viborg Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
104889
Betina Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
94452
Mette Poulsen
Karby Skyttekreds
J1
195.000
195.000
Mesterskab
94452
Mette Poulsen
Karby Skyttekreds
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
104889
Betina Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
105678
Kurt Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
105678
Kurt Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
48297
Astrid Steffensen
Horne Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Mesterskab
48297
Astrid Steffensen
Horne Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
95772
Jonas Worm-Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
42036
Jens Peter Johansen
Vojens Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
95772
Jonas Worm-Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
101432
Allan Hjerresen
Kjellerup Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
101432
Allan Hjerresen
Kjellerup Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
1
192.000
192.000
Mesterskab
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
1
194.000
194.000
Hovedskydning
91971
Oscar Harbøl Andersen
Karby Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
98621
Jørgen Baltzer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
101762
Poul Erik Christensen
Horne Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
101762
Poul Erik Christensen
Horne Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
91971
Oscar Harbøl Andersen
Karby Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
105017
Casper Weinholt Pedersen
Århus Riffelskytte klub
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
105017
Casper Weinholt Pedersen
Århus Riffelskytte klub
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
88266
Inge Spanggaard Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
88266
Inge Spanggaard Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
84370
Christina Bukalo
Aulum Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
84370
Christina Bukalo
Aulum Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Hovedskydning
82600
Celine Schäffer
Sjørring Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
12120
Arne Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
186.000
186.000
Hovedskydning
12120
Arne Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
184.000
184.000
Mesterskab
98860
Charlotte Falsig Jensen
Karby Skyttekreds
BK1
191.000
191.000
Mesterskab
99366
Mike R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
99366
Mike R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
39795
Lene Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
39795
Lene Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
91693
Niels Frederik Andreasen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
91693
Niels Frederik Andreasen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
98860
Charlotte Falsig Jensen
Karby Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
105015
Nikoline R. Ørum
Trehøje Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Mesterskab
105015
Nikoline R. Ørum
Trehøje Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
82600
Celine Schäffer
Sjørring Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
75892
Kristian Thomsen
Karup Skytteforening
UNG
196.000
196.000
Hovedskydning
75892
Kristian Thomsen
Karup Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
101732
Magnus Schou Jørgensen
Trehøje Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
101732
Magnus Schou Jørgensen
Trehøje Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
97890
Eva Sloth Borregaard
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
97890
Eva Sloth Borregaard
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
97891
Anna Sloth Borregaard
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
97891
Anna Sloth Borregaard
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
104775
Simon Outzen
Hinnerup Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
104775
Simon Outzen
Hinnerup Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
80781
Casper Krogh Frydkjær
Hjørring Skytteforening
UNG
177.000
177.000
Hovedskydning
90340
Mathias Nielsen
Sjørring Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
90340
Mathias Nielsen
Sjørring Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
103796
Jens Martin Lyngs
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
103796
Jens Martin Lyngs
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
39563
Nicki Fabricius
Sparta Idrætsforening
2
189.000
189.000
Hovedskydning
39563
Nicki Fabricius
Sparta Idrætsforening
2
185.000
185.000
Mesterskab
80781
Casper Krogh Frydkjær
Hjørring Skytteforening
UNG
177.000
177.000
Mesterskab
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
110530
Kasper Skovgård Bro
Karby Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
110530
Kasper Skovgård Bro
Karby Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
15818
Nicoline Jensen
Vodskov Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
15818
Nicoline Jensen
Vodskov Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
105281
Nikolaj Ringgaard
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
107974
Jakob Gammelgaard Estrup
Silkeborg Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
107974
Jakob Gammelgaard Estrup
Silkeborg Skyttekreds
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
105281
Nikolaj Ringgaard
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
98948
Lise Kjær
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
98948
Lise Kjær
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
95573
Andreas Alstrup
Bjergby SGI&U
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
95573
Andreas Alstrup
Bjergby SGI&U
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
11721
Tobias Engberg Hansen
Vilsted Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
11721
Tobias Engberg Hansen
Vilsted Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
11820
Nicolai Wahlgreen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
11820
Nicolai Wahlgreen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
11533
Marcus K. Andersen
Vester Han Herred Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
91655
Mie Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
91655
Mie Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
11526
Michael Vigsø Jensen
Vester Han Herred Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
11526
Michael Vigsø Jensen
Vester Han Herred Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
95575
Line Horsager Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
95575
Line Horsager Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
11533
Marcus K. Andersen
Vester Han Herred Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
28312
Daniel Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Mesterskab
83287
Therese Schøler
Hinnerup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
83287
Therese Schøler
Hinnerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
108485
Helle Sørensen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Mesterskab
108485
Helle Sørensen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
28312
Daniel Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Hovedskydning
103769
Katrine Lund
Østerild Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
103769
Katrine Lund
Østerild Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
23394
Simon Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104114
Andreas Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
104114
Andreas Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
85377
Niels Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
191.000
191.000
Hovedskydning
23394
Simon Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
85377
Niels Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
183.000
183.000
Mesterskab
17339
Preben Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
189.000
189.000
Hovedskydning
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
17339
Preben Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
182.000
182.000
Mesterskab
23413
Rita Jensen
Grenå Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
23413
Rita Jensen
Grenå Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
28188
Steffan Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
28188
Steffan Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Hinnerup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
24834
Gunner Holland Larsen
Randers Skyttekreds
ÅK3
187.000
187.000
Mesterskab
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103169
Lars Eggerstedt
Karby Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103169
Lars Eggerstedt
Karby Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
24149
Johnny Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
24149
Johnny Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
88017
Pernille Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
88017
Pernille Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
24834
Gunner Holland Larsen
Randers Skyttekreds
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
109276
Tias Munch Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
87577
Joachim Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
110041
Henrik Hyldahl Jensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
87577
Joachim Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
95711
Tommy Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
95711
Tommy Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Kjellerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
97119
Jonas Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
96971
Jørgen Steffensen
Randers Skyttekreds
V3
190.000
190.000
Mesterskab
98770
Verner Viborg Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
110041
Henrik Hyldahl Jensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
32444
Jørgen Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
32444
Jørgen Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
188.000
188.000
Mesterskab
32510
Jesper Meyhoff
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
32510
Jesper Meyhoff
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
32589
Ingeborg Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK3
180.000
180.000
Mesterskab
18342
Flemming Højberg
Randers Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
18342
Flemming Højberg
Randers Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
97119
Jonas Bank Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
24986
Keld Lykke Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
24986
Keld Lykke Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
32589
Ingeborg Jensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
96971
Jørgen Steffensen
Randers Skyttekreds
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
92763
Lars Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
92763
Lars Søby Jensen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
102381
Magnus Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
102381
Magnus Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
87132
Freja Østerbøg
Trehøje Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
87132
Freja Østerbøg
Trehøje Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
94837
Anders Madsen
Trehøje Skytteforening
BK2
182.000
182.000
Hovedskydning
94837
Anders Madsen
Trehøje Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Mesterskab
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
106222
Marc Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
106222
Marc Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
109498
Marianne Riis
Bjergby SGI&U
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
109498
Marianne Riis
Bjergby SGI&U
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
109276
Tias Munch Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Mesterskab
17817
Per Nielsen Hviid
Randers Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Mesterskab
17817
Per Nielsen Hviid
Randers Skyttekreds
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
86770
Henning Kristiansen
Midtdjurs skytteforening
V2
197.000
197.000
Mesterskab
86770
Henning Kristiansen
Midtdjurs skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
17337
Rene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
3
184.000
184.000
Hovedskydning
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
17337
Rene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
3
179.000
179.000
Mesterskab
18356
Erling B. Jacobsen
Randers Skyttekreds
V3
188.000
188.000
Mesterskab
106524
Katrine Rosenhøj Nielsen
Odder Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
106524
Katrine Rosenhøj Nielsen
Odder Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
101131
Aleksander Andreasen
Viborg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
101131
Aleksander Andreasen
Viborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
75532
Lene Therkelsen
Skytteklubben DSB/ASF
V3
179.000
179.000
Mesterskab
75532
Lene Therkelsen
Skytteklubben DSB/ASF
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
105108
Michael Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
105108
Michael Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
91694
Kasper Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
91694
Kasper Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
110923
Denise T. Mortensen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
194.000
194.000
Mesterskab
110923
Denise T. Mortensen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
22294
Orla Smedegaard
Silkeborg Skyttekreds
V1
193.000
193.000
Mesterskab
102884
Marica Clausen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
102884
Marica Clausen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
18356
Erling B. Jacobsen
Randers Skyttekreds
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
96594
Christian Krarup
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
96594
Christian Krarup
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
80740
Ejvind Stubberup
Gjern Skyttekreds
ÅK2
189.000
189.000
Mesterskab
90273
Henrik Kock
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
90273
Henrik Kock
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
80740
Ejvind Stubberup
Gjern Skyttekreds
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
110924
Linda Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110924
Linda Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
101109
Marc Nygaard Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
80741
Krista Enevoldsen
Gjern Skyttekreds
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
80741
Krista Enevoldsen
Gjern Skyttekreds
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
V1
197.000
197.000
Mesterskab
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
40059
Nina Christensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
99687
Jørgen Øster
Samsø Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
110480
Kalle Emil Boe Pedersen
Randers Skyttekreds
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
110480
Kalle Emil Boe Pedersen
Randers Skyttekreds
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
99687
Jørgen Øster
Samsø Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103858
Markus Frederik Mørck
Samsø Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
103858
Markus Frederik Mørck
Samsø Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
105926
Malte Haverslev
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
105926
Malte Haverslev
Samsø Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
25334
Henrik Bertelsen
Samsø Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
25334
Henrik Bertelsen
Samsø Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
99688
Bente Øster
Samsø Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
99688
Bente Øster
Samsø Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Hovedskydning
108186
Mads Kvieholm
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
107490
Oliver Olesen
Kjellerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
108160
Stefan Hvam
Randers Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
83790
Stephanie Pedersen
Brande Skytteforening
J1
189.000
189.000
Hovedskydning
107338
Oliver E. Thomsen
Karup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
107338
Oliver E. Thomsen
Karup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK3
195.000
195.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
104893
Mads Glud Bruun-Kristensen
Karup Skytteforening
BK2
182.000
182.000
Mesterskab
104893
Mads Glud Bruun-Kristensen
Karup Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
103758
Alexander B. Mortensen
Vejle Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
103758
Alexander B. Mortensen
Vejle Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
108160
Stefan Hvam
Randers Skyttekreds
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
106427
Anja Savic
Kjellerup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
106427
Anja Savic
Kjellerup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
107490
Oliver Olesen
Kjellerup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
102618
Christian Ravnsborg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
108710
Jens Frandsen
Randers Skyttekreds
ÅK3
166.000
166.000
Mesterskab
108710
Jens Frandsen
Randers Skyttekreds
ÅK3
177.000
177.000
Hovedskydning
17347
Knud Ove Gammeljord
Randers Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
110301
Helle Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
110301
Helle Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
102618
Christian Ravnsborg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
79910
Finn Silkjær
Midtdjurs skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
79910
Finn Silkjær
Midtdjurs skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
91209
Allan Duedahl
Brande Skytteforening
3
172.000
172.000
Hovedskydning
91209
Allan Duedahl
Brande Skytteforening
3
176.000
176.000
Mesterskab
103742
Anne-Sofie Sattrup
Rønde Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
103742
Anne-Sofie Sattrup
Rønde Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
17347
Knud Ove Gammeljord
Randers Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
J1
196.000
196.000
Mesterskab
18560
Alex Toft
Randers Skyttekreds
2
182.000
182.000
Hovedskydning
18560
Alex Toft
Randers Skyttekreds
2
180.000
180.000
Mesterskab
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
104962
Jonas Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
104962
Jonas Møller Mikkelsen
Randers Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
105840
Emil Piilgaard Øland Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
105840
Emil Piilgaard Øland Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Mesterskab
103741
Anna Søe Jacobsen
Rønde Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
109188
Sebastian Schneider
Brande Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
103741
Anna Søe Jacobsen
Rønde Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
109188
Sebastian Schneider
Brande Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
17361
Erik Bjerregård Pedersen
Randers Skyttekreds
V3
171.000
171.000
Hovedskydning
17361
Erik Bjerregård Pedersen
Randers Skyttekreds
V3
177.000
177.000
Mesterskab
107728
Brian Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
97481
Kristina Møller Jensen
Odder Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
97629
Johnny Knoth Jensen
Odder Skytteforening
ÅK3
180.000
180.000
Hovedskydning
97629
Johnny Knoth Jensen
Odder Skytteforening
ÅK3
181.000
181.000
Mesterskab
75424
Lissy Hansen
Glud Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
75424
Lissy Hansen
Glud Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
107606
Holger Kruse
Randers Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Mesterskab
109523
Kasper Johannsen
Ribe Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
109523
Kasper Johannsen
Ribe Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
102686
Gunnar Kristensen
Randers Skyttekreds
V3
181.000
181.000
Hovedskydning
102686
Gunnar Kristensen
Randers Skyttekreds
V3
177.000
177.000
Mesterskab
107606
Holger Kruse
Randers Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
116848
Kevin Rise Larsen
Esbjerg Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
116848
Kevin Rise Larsen
Esbjerg Skyttekreds
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
88301
Michael Poulsen
Odder Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
88301
Michael Poulsen
Odder Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
97481
Kristina Møller Jensen
Odder Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
17986
Marie Nørgaard
Randers Skyttekreds
ÅK2
183.000
183.000
Mesterskab
17986
Marie Nørgaard
Randers Skyttekreds
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
97925
Rasmus Christiansen
Karup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
107604
Magnus Sehcsted Simmonsen
Randers Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
97925
Rasmus Christiansen
Karup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
108159
Linda Sørensen
Randers Skyttekreds
ÅK3
181.000
181.000
Hovedskydning
108159
Linda Sørensen
Randers Skyttekreds
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
86192
Denis Kraft
Horne Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Hovedskydning
86192
Denis Kraft
Horne Skytteforening
UNG
167.000
167.000
Mesterskab
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
190.000
190.000
Mesterskab
105842
Annette Bjerg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
105842
Annette Bjerg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
96823
Nicklas Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
96823
Nicklas Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
83637
Zilas Thestrup
Horsens Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
83637
Zilas Thestrup
Horsens Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
86067
Gurli Nøhr
Horsens Skyttekreds
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
86067
Gurli Nøhr
Horsens Skyttekreds
V3
184.000
184.000
Mesterskab
86777
Max Nielsen
Esbjerg Skyttekreds
V3
177.000
177.000
Hovedskydning
86777
Max Nielsen
Esbjerg Skyttekreds
V3
177.000
177.000
Mesterskab
103740
Asbjørn Søe Jacobsen
Rønde Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
103740
Asbjørn Søe Jacobsen
Rønde Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
95349
Kristian Gyldenløv
Århus Riffelskytte klub
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
95349
Kristian Gyldenløv
Århus Riffelskytte klub
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
17545
Martin Sjørup
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
103433
Anne Maria Christensen
Karup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103433
Anne Maria Christensen
Karup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
17545
Martin Sjørup
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
108125
Matias Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
108125
Matias Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
110756
Flemming V. Jensen
Samsø Skytteforening
3
162.000
162.000
Hovedskydning
110764
Villads Sort Larsen
Samsø Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
110764
Villads Sort Larsen
Samsø Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
80600
Sofie Tornbjerg G. Mollerup
Horsens Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
80600
Sofie Tornbjerg G. Mollerup
Horsens Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
21417
Morten Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
21417
Morten Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
96823
Nicklas Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
96823
Nicklas Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
82985
Lars Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
97234
Mathilde Felden Nielsen
VBF Skyttelaug/Århus
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
107083
Freja Vinther Jensen
Samsø Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
109219
Andreas Holst Olesen
Horsens Skyttekreds
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
50971
Kirsten T. Hansen
Bullerup Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
50971
Kirsten T. Hansen
Bullerup Skyttekreds
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Ribe Skyttekreds
1
191.000
191.000
Hovedskydning
43006
Esben Egeskov Jakobsen
Ribe Skyttekreds
1
194.000
194.000
Mesterskab
107083
Freja Vinther Jensen
Samsø Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
109219
Andreas Holst Olesen
Horsens Skyttekreds
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
110191
Christian Trab
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
110191
Christian Trab
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
102108
Julie Olsen
Lyngby Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
102108
Julie Olsen
Lyngby Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
109469
Linda Ørum
Samsø Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
109469
Linda Ørum
Samsø Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
101416
Mikkel Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
26608
Hugo Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
26608
Hugo Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
V2
187.000
187.000
Mesterskab
82985
Lars Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
100979
Mikkel Pedersen
Gram Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
100979
Mikkel Pedersen
Gram Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
101416
Mikkel Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
97234
Mathilde Felden Nielsen
VBF Skyttelaug/Århus
J2
195.000
195.000
Mesterskab
39534
Sarah Brylle
Ribe Skyttekreds
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
105825
Manfred Meier
Ribe Skyttekreds
V3
186.000
186.000
Hovedskydning
105825
Manfred Meier
Ribe Skyttekreds
V3
185.000
185.000
Mesterskab
J1
193.000
193.000
Mesterskab
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
ÅK3
178.000
178.000
Hovedskydning
ÅK3
179.000
179.000
Mesterskab
52524
Olav Kristian Hansen
De Danske Forsvarsbrødre for Odense og omegn
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
107907
Malene Juul Knop
Østbirk Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
98945
Camilla Stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
98945
Camilla Stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
107907
Malene Juul Knop
Østbirk Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
109946
Philip Bergmann
Østbirk Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
109946
Philip Bergmann
Østbirk Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
39534
Sarah Brylle
Ribe Skyttekreds
UNG
187.000
187.000
Mesterskab
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
39825
Jens Laursen
Ribe Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Mesterskab
39825
Jens Laursen
Ribe Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
48212
Grete Steffensen
Horne Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
48212
Grete Steffensen
Horne Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
101318
Andreas Adamczsky
Østbirk Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
101318
Andreas Adamczsky
Østbirk Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Mesterskab
52916
Jens Peder Jensen
De Danske Forsvarsbrødre for Odense og omegn
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
24912
Birgitte Lykke
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
24912
Birgitte Lykke
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
25966
Lone Overbye
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
25966
Lone Overbye
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
93692
Jacob Lund
Gram Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
93692
Jacob Lund
Gram Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
49348
Helle Jørgensen
Særslev Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
26180
Evan Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
110549
Jacob Beck Nowak
Broagerlands Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
110549
Jacob Beck Nowak
Broagerlands Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
26180
Evan Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
1
198.000
198.000
Hovedskydning
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
1
200.000
200.000
Mesterskab
48273
Cathrine S Jensen
Horne Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
48273
Cathrine S Jensen
Horne Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Mesterskab
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
102540
Niels Chr. Hansen
Vojens Skytteforening
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
102540
Niels Chr. Hansen
Vojens Skytteforening
V3
186.000
186.000
Mesterskab
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK3
199.000
199.000
Mesterskab
109680
Karl Jon Hansen
Vojens Skytteforening
ÅK3
199.000
199.000
Hovedskydning
43491
Dan Larsen
Broagerlands Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
25312
John Sander Petersen
Samsø Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
25312
John Sander Petersen
Samsø Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
99684
Christan Iskov Jensen
Broagerlands Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
103062
Kevin Larsen
Broagerlands Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
103062
Kevin Larsen
Broagerlands Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
108694
Lars Clausen
Gram Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
108387
Jonas Petersen
Broagerlands Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
108694
Lars Clausen
Gram Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
88651
Lise Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
88651
Lise Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
50861
Ib Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
48256
Conni Helding Larsen
Horne Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
107316
Marcus Bertelsen
Bullerup Skyttekreds
BK3
173.000
173.000
Mesterskab
107316
Marcus Bertelsen
Bullerup Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
38985
Sara Pedersen
Helle Skytteforening
UNG
195.000
195.000
Mesterskab
38985
Sara Pedersen
Helle Skytteforening
UNG
195.000
195.000
Hovedskydning
126854
Nicolai Bjerggaard Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
126854
Nicolai Bjerggaard Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
3
180.000
180.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
3
180.000
180.000
Mesterskab
97250
Hanni Skjøth
Holsted Skyttekreds
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
99900
Jeppe S. Jensen
Vejle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
99900
Jeppe S. Jensen
Vejle Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
97250
Hanni Skjøth
Holsted Skyttekreds
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
72571
Steen Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
90288
Signe Gade
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
90288
Signe Gade
Horne Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
108386
Kasper Elling
Broagerlands Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
108812
Jonas S Moldt
Broagerlands Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
87879
Mathias Mortensen
Ølgod Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
87879
Mathias Mortensen
Ølgod Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
52196
Chris Jensen
Bullerup Skyttekreds
UNG
179.000
179.000
Hovedskydning
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
93113
Jesper Hansen
Nyborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93113
Jesper Hansen
Nyborg Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
J2
182.000
182.000
Mesterskab
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
86081
Jonas Lykkegaard
Bullerup Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
99573
Jonas Andersen
Rudkøbing Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
99573
Jonas Andersen
Rudkøbing Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
73324
Peter Sigsgaard
Vodskov Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Hovedskydning
109987
Cecilie Moltke
Nyborg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
109987
Cecilie Moltke
Nyborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
82934
Jørgen Hansen
Sundeved Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
82934
Jørgen Hansen
Sundeved Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
109988
Patricia Skov
Nyborg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
73324
Peter Sigsgaard
Vodskov Skytteforening
UNG
179.000
179.000
Mesterskab
109988
Patricia Skov
Nyborg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
110840
Julie Moltke
Nyborg Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
110840
Julie Moltke
Nyborg Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
50893
Bente M. Lohmann
Bullerup Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
50893
Bente M. Lohmann
Bullerup Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
87627
Eva Thomadsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
97082
Christian Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
110048
Emil F. Puggaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
110048
Emil F. Puggaard
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
101907
Trine Røigaard
Bullerup Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
26495
Steffen Halfdan Olsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
103367
Mads Thestrup Bertelsen
Helle Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
103367
Mads Thestrup Bertelsen
Helle Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
26495
Steffen Halfdan Olsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
105132
Stefan Jespersen
Bullerup Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
105132
Stefan Jespersen
Bullerup Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
97036
Steen Clausen
Bullerup Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
97036
Steen Clausen
Bullerup Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Mesterskab
87627
Eva Thomadsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
97084
Frederik Ahlqvist
Bullerup Skyttekreds
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
97084
Frederik Ahlqvist
Bullerup Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
17356
Gitte Hansen
Randers Skyttekreds
2
187.000
187.000
Hovedskydning
17356
Gitte Hansen
Randers Skyttekreds
2
188.000
188.000
Mesterskab
97544
Esben Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
97544
Esben Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
21163
Jens Rasmus Frandsen
Horsens Skyttekreds
V2
178.000
178.000
Mesterskab
21163
Jens Rasmus Frandsen
Horsens Skyttekreds
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
39981
Villy Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
83333
Roman Damm
Sundeved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
83333
Roman Damm
Sundeved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
28258
Lars Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
28258
Lars Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
2
189.000
189.000
Mesterskab
80451
Jacob Bertel
Karup Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
80451
Jacob Bertel
Karup Skytteforening
UNG
179.000
179.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
100102
Trine Knudsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88259
Karen Hansen
Rødekro Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
88259
Karen Hansen
Rødekro Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
103948
Cecilie Kehling
Rødekro Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
103948
Cecilie Kehling
Rødekro Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
24889
John Lykke Matthiesen
Skytteklubben DSB/ASF
2
186.000
186.000
Hovedskydning
24889
John Lykke Matthiesen
Skytteklubben DSB/ASF
2
183.000
183.000
Mesterskab
107683
Valdemar Nevad Sørensen
Lunde Sg&I
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
107683
Valdemar Nevad Sørensen
Lunde Sg&I
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
107204
Sebastian Faber
Vissenbjerg Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
105330
Niels Jeppesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
107204
Sebastian Faber
Vissenbjerg Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
3
181.000
181.000
Mesterskab
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
105330
Niels Jeppesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
99496
Martin Yndgaard Sørensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
99496
Martin Yndgaard Sørensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
J1
192.000
192.000
Mesterskab
88599
Helle Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88599
Helle Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
80892
Casper Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Hovedskydning
80892
Casper Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
20603
Mona Hansen
Horsens Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
20603
Mona Hansen
Horsens Skyttekreds
V2
189.000
189.000
Mesterskab
87643
Torben Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
87643
Torben Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
44135
Pernille Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
44135
Pernille Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
29776
Vagn Andersen
Haderup Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
47932
Søren G. Pedersen
Horne Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
47932
Søren G. Pedersen
Horne Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
86371
Thomas Herskind
Aalborg Skyttekreds
3
167.000
167.000
Hovedskydning
86371
Thomas Herskind
Aalborg Skyttekreds
3
175.000
175.000
Mesterskab
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Mesterskab
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Mesterskab
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
103557
Kristian Nørgaard Jensen
Kjellerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
20092
Morten Hansen
Østbirk Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
45119
Kurt Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
45119
Kurt Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
V2
195.000
195.000
Mesterskab
20092
Morten Hansen
Østbirk Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
34194
Sune Bjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
196.000
196.000
Hovedskydning
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
34194
Sune Bjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
26979
Stefanie Emilie Nielsen
Karby Skyttekreds
1
188.000
188.000
Hovedskydning
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
26979
Stefanie Emilie Nielsen
Karby Skyttekreds
1
195.000
195.000
Mesterskab
49613
John Vennerstrøm
Nr. Esterbølle Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
49613
John Vennerstrøm
Nr. Esterbølle Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
103557
Kristian Nørgaard Jensen
Kjellerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
88650
Jens Ole Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
88650
Jens Ole Sørensen
Vojens Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
103938
Morten Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103938
Morten Wallstrøm
Østbirk Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
17365
Camilla Chemnitz Fisker
Randers Skyttekreds
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
17365
Camilla Chemnitz Fisker
Randers Skyttekreds
UNG
197.000
197.000
Mesterskab
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
196.000
196.000
Mesterskab
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
V1
192.000
192.000
Mesterskab
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
106832
Martin Juel Brøndum
Odder Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
106832
Martin Juel Brøndum
Odder Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
87305
Nicklas Roust Wind
Ribe Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
87305
Nicklas Roust Wind
Ribe Skyttekreds
J1
196.000
196.000
Mesterskab
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
2
189.000
189.000
Mesterskab
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
53557
Mikkel Christiansen
Nyborg Skytteforening
UNG
178.000
178.000
Mesterskab
53557
Mikkel Christiansen
Nyborg Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Horne Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Horne Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
40522
Poul Jørgensen
Esbjerg Skyttekreds
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
40522
Poul Jørgensen
Esbjerg Skyttekreds
V2
193.000
193.000
Mesterskab
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
132893
Arne Lægaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
132893
Arne Lægaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
34790
Holger Nielsen
Vejle Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
34790
Holger Nielsen
Vejle Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
84815
Rasmus Brasch
Midtdjurs skytteforening
UNG
184.000
184.000
Mesterskab
84815
Rasmus Brasch
Midtdjurs skytteforening
UNG
185.000
185.000
Hovedskydning
25915
Børge Klint
Århus Riffelskytte klub
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
25915
Børge Klint
Århus Riffelskytte klub
V2
188.000
188.000
Mesterskab
42336
Karin Rudebeck
Vojens Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
42336
Karin Rudebeck
Vojens Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
18372
Emilie Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
18372
Emilie Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
51371
Louise Keinicke Freytag
Bullerup Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Mesterskab
21692
Inger Marie Clausen
Århus Riffelskytte klub
V2
194.000
194.000
Mesterskab
21692
Inger Marie Clausen
Århus Riffelskytte klub
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
19749
Erik Fisker
Viborg Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
19749
Erik Fisker
Viborg Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
87580
Daniel Mørk
Hobro Egnens Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
87580
Daniel Mørk
Hobro Egnens Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
43501
Børge Paulsen
Broagerlands Skytteforening
V2
198.000
198.000
Mesterskab
43501
Børge Paulsen
Broagerlands Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
51371
Louise Keinicke Freytag
Bullerup Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
23929
Mai Munk Sørensen
Hinnerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
23929
Mai Munk Sørensen
Hinnerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93142
Andreas Vølker
Aalborg Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
93142
Andreas Vølker
Aalborg Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
V2
197.000
197.000
Mesterskab
102948
Benjamin Andersen Bak
Viborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
102948
Benjamin Andersen Bak
Viborg Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
90819
Anita Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
90819
Anita Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Hovedskydning
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
3
178.000
178.000
Mesterskab
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
31499
Thyge Larsen
Ikast Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
31499
Thyge Larsen
Ikast Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
103489
Mads Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
189.000
189.000
Mesterskab
103489
Mads Sønderup
Tjørring IF Skytteafdeling
V3
191.000
191.000
Hovedskydning
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
99925
Gert A. Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
99925
Gert A. Bedsted
Vester Han Herred Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
106866
Lukas Juhl Nielsen
Horsens Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106866
Lukas Juhl Nielsen
Horsens Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
92931
Anne Sofie Madsen
Ølgod Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104786
Anders Jeppesen
Vodskov Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Hovedskydning
104786
Anders Jeppesen
Vodskov Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
45193
Bettina Christensen
Rudkøbing Skyttekreds
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
45193
Bettina Christensen
Rudkøbing Skyttekreds
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
92931
Anne Sofie Madsen
Ølgod Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
92382
Nana Bloch Christensen
Sjørring Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
95665
Henrik Christensen
Rødekro Skytteforening
ÅK3
177.000
177.000
Hovedskydning
95665
Henrik Christensen
Rødekro Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Mesterskab
92382
Nana Bloch Christensen
Sjørring Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Hovedskydning
95234
Mikkel Bertelsen
Vodskov Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
87498
Benjamin Schou Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
87498
Benjamin Schou Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
28418
Anders K. Jørgensen
Boddum-Ydby Skytteforening
1
186.000
186.000
Hovedskydning
28418
Anders K. Jørgensen
Boddum-Ydby Skytteforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
108916
Astrid Jensen
Haderup Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
108916
Astrid Jensen
Haderup Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
103950
Linette Christensen
Rødekro Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
92845
Steen Henriksen
Vojens Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
92845
Steen Henriksen
Vojens Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
103548
Stine Gøttrup
Østerild Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
103548
Stine Gøttrup
Østerild Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
103950
Linette Christensen
Rødekro Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
3
175.000
175.000
Mesterskab
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
91453
Rasmus Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
107294
Mathias Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
26939
Ejvind M. Jensen
Bjergby SGI&U
3
175.000
175.000
Mesterskab
26939
Ejvind M. Jensen
Bjergby SGI&U
3
177.000
177.000
Hovedskydning
104168
Kristina Beckert
Rødekro Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
3
180.000
180.000
Hovedskydning
85621
Rasmus Immersen
Sjørring Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
85621
Rasmus Immersen
Sjørring Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
104168
Kristina Beckert
Rødekro Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
26133
Svend Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V1
196.000
196.000
Mesterskab
102413
Nicklas Cardel
Vodskov Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
102413
Nicklas Cardel
Vodskov Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
26133
Svend Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
87753
Anders Boch
Gram Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
102421
Frederik Andersen
Vodskov Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
102421
Frederik Andersen
Vodskov Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
107458
Daniel Hochland Andersen
Viborg Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
107458
Daniel Hochland Andersen
Viborg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
87753
Anders Boch
Gram Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
18517
Anna-Grethe Maribo Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
18517
Anna-Grethe Maribo Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
100403
Niels Kaasing
Mou og Omegns Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
100403
Niels Kaasing
Mou og Omegns Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
3
179.000
179.000
Mesterskab
102694
Janick G. Jensen
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
102694
Janick G. Jensen
Vester Han Herred Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
3
181.000
181.000
Hovedskydning
97734
Kristian Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
97734
Kristian Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
87346
Oliver Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
87346
Oliver Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
1
192.000
192.000
Mesterskab
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
22034
Preben Kallegaard
Kjellerup Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
22034
Preben Kallegaard
Kjellerup Skytteforening
1
190.000
190.000
Mesterskab
98049
Emili H. Sørensen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
98049
Emili H. Sørensen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
26005
Hans H. Therkelsen
Skytteklubben DSB/ASF
V3
174.000
174.000
Mesterskab
26005
Hans H. Therkelsen
Skytteklubben DSB/ASF
V3
175.000
175.000
Hovedskydning
99345
Mads Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
99345
Mads Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
15220
Line Birkeholm Johansen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
15220
Line Birkeholm Johansen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
108444
Lea Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
108444
Lea Larsen
Vester Han Herred Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
15364
Arne Jensen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
15364
Arne Jensen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
15437
Kristine Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
15437
Kristine Rasmussen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
101930
Jessie Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
101930
Jessie Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
105345
Henning Guldbæk
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
105345
Henning Guldbæk
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
108165
Kåre L. Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
108165
Kåre L. Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
108856
Sofie Kirketerp Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
108856
Sofie Kirketerp Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
97735
Lærke Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
97735
Lærke Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
103204
Thomas Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
103204
Thomas Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
99019
Charlotte Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
15882
Klaus Pedersen
Vodskov Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
15882
Klaus Pedersen
Vodskov Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
11019
Simon Vissing
Hjørring Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
11019
Simon Vissing
Hjørring Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Mesterskab
87889
Camilla K. Frydkjær
Aalborg Skyttekreds
2
188.000
188.000
Hovedskydning
87889
Camilla K. Frydkjær
Aalborg Skyttekreds
2
185.000
185.000
Mesterskab
108715
Andreas Jensen
Haderup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
108715
Andreas Jensen
Haderup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
98923
Annemette Mejlvang Guldbæk
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
98923
Annemette Mejlvang Guldbæk
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
99019
Charlotte Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
108493
Jeppe M. Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
106972
Jeppe W. Johansen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
192.000
192.000
Mesterskab
106972
Jeppe W. Johansen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
104000
Liselotte Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
104000
Liselotte Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
106974
Bo W. Johansen
Lindholm Sports Skytte Klub
ÅK3
194.000
194.000
Mesterskab
106974
Bo W. Johansen
Lindholm Sports Skytte Klub
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
105679
Erling Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK3
194.000
194.000
Mesterskab
105679
Erling Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
84371
Laura Bukalo
Aulum Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
84371
Laura Bukalo
Aulum Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
90300
Camilla Marhauer Lauritsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
90300
Camilla Marhauer Lauritsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
94438
Knud Erik Jensen
Ulfborg Bys Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
94438
Knud Erik Jensen
Ulfborg Bys Skytteforening
V1
191.000
191.000
Mesterskab
102713
Markus Erbs
Bjergby SGI&U
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
102713
Markus Erbs
Bjergby SGI&U
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
96726
Nicklas Bjerg Mortensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
96726
Nicklas Bjerg Mortensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
108493
Jeppe M. Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
18178
Jonas Holst Andersen
Randers Skyttekreds
3
182.000
182.000
Mesterskab
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
193.000
193.000
Mesterskab
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
27027
Michelle Amby Thomassen
Bjergby SGI&U
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
27027
Michelle Amby Thomassen
Bjergby SGI&U
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
56031
Gert Hansen
Kjellerup Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
56031
Gert Hansen
Kjellerup Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
108147
Lea Sørensen
Karby Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
108147
Lea Sørensen
Karby Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
29135
Ann Sofie Kold Christiansen
Sjørring Skytteforening
UNG
178.000
178.000
Hovedskydning
104454
Andrea Marie Sørensen
Odder Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Hovedskydning
104454
Andrea Marie Sørensen
Odder Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
87622
Alexander Svenningsen
Randers Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
87622
Alexander Svenningsen
Randers Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
29135
Ann Sofie Kold Christiansen
Sjørring Skytteforening
UNG
180.000
180.000
Mesterskab
46045
Dorrit Hagsholm Møllegaard
Nyborg Skytteforening
3
168.000
168.000
Hovedskydning
107317
Mira Bertelsen
Bullerup Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
107317
Mira Bertelsen
Bullerup Skyttekreds
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
106756
Malthe O.K. Mogensen
Sjørring Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
18178
Jonas Holst Andersen
Randers Skyttekreds
3
186.000
186.000
Hovedskydning
108126
Bjørn Rosenlund
Hinnerup Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
106756
Malthe O.K. Mogensen
Sjørring Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
108126
Bjørn Rosenlund
Hinnerup Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
28415
Asbjørn Søndergård
Sjørring Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
28415
Asbjørn Søndergård
Sjørring Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Mesterskab
108363
Anders Birk Dysted Sørensen
Karby Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
93792
Thea Odgaard
Bjergby SGI&U
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
93792
Thea Odgaard
Bjergby SGI&U
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
109766
Johan Erbs
Bjergby SGI&U
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
109766
Johan Erbs
Bjergby SGI&U
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V3
190.000
190.000
Mesterskab
85107
Dennis Skovgaard Kristiansen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
181.000
181.000
Mesterskab
85107
Dennis Skovgaard Kristiansen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
23612
Kjeld B Jensen
Grenå Skyttekreds
V3
194.000
194.000
Hovedskydning
23612
Kjeld B Jensen
Grenå Skyttekreds
V3
189.000
189.000
Mesterskab
17325
Henning Lausten
Randers Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
17325
Henning Lausten
Randers Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
18541
Allan Dicksen Andersen
Randers Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
18541
Allan Dicksen Andersen
Randers Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
27041
Maria Birk Sørensen
Karby Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
27041
Maria Birk Sørensen
Karby Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
103302
Dennis Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
103302
Dennis Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
105003
Bjarke Møller Thing
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
105003
Bjarke Møller Thing
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
106223
Mikkel Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
106223
Mikkel Lund Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
73767
Niels Damsgaard-Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Aulum Skytteforening
1
198.000
198.000
Mesterskab
108488
Jonas Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
180.000
180.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Aulum Skytteforening
1
198.000
198.000
Hovedskydning
108488
Jonas Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
105484
Mia Ibeline Sørensen
Rønde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
105484
Mia Ibeline Sørensen
Rønde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
94124
Nicolaj Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
94124
Nicolaj Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
73767
Niels Damsgaard-Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
106337
Kim Bønsdorff Munkholm
Grenå Skyttekreds
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
106337
Kim Bønsdorff Munkholm
Grenå Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
35970
Diana Henriksen
Trehøje Skytteforening
UNG
195.000
195.000
Mesterskab
35970
Diana Henriksen
Trehøje Skytteforening
UNG
196.000
196.000
Hovedskydning
25364
Carsten Buchard
Samsø Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
25364
Carsten Buchard
Samsø Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
109275
Jon Albertsen
Trehøje Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
108082
Frederik Bek Frøslev
Karby Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
108082
Frederik Bek Frøslev
Karby Skyttekreds
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
109275
Jon Albertsen
Trehøje Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
104695
Sebastian Kristensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
104695
Sebastian Kristensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
29106
Camilla Sofie Bårup Nielsen
Viborg Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
102580
Kasper Lund Larsen
Sjørring Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
102580
Kasper Lund Larsen
Sjørring Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
35683
Erling Lerager
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
35742
Bo G. Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
35742
Bo G. Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
110350
Mikkel Dahl Andreasen
VBF Skyttelaug/Århus
J2
190.000
190.000
Mesterskab
110350
Mikkel Dahl Andreasen
VBF Skyttelaug/Århus
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
25297
Lasse Bertelsen
Samsø Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
25297
Lasse Bertelsen
Samsø Skytteforening
2
182.000
182.000
Mesterskab
105018
Sebastian Kølbæk
Trehøje Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
105018
Sebastian Kølbæk
Trehøje Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
25387
Anders Alexandersen
Samsø Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
102526
Andreas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
25387
Anders Alexandersen
Samsø Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
95217
Christian Hansen
Samsø Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
29106
Camilla Sofie Bårup Nielsen
Viborg Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
32710
Egon Stephansen
Lind Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
32710
Egon Stephansen
Lind Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
97738
Christina Glöss
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
97738
Christina Glöss
Karby Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
103172
Mikkel Fabricius
Karby Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
103172
Mikkel Fabricius
Karby Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
107475
Rikke Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
107475
Rikke Norup Bertelsen
Karup Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
96548
Rasmus Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
96548
Rasmus Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
94121
Ditte Olesen
Karby Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
94121
Ditte Olesen
Karby Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
109316
Tobias Juul Sjøgren
Kjellerup Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
109316
Tobias Juul Sjøgren
Kjellerup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
95222
Phillip Hansen
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
95222
Phillip Hansen
Samsø Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
97632
Christoffer Schou
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
107295
Martin Brøndum
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
102619
Oskar Jensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
102619
Oskar Jensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
107295
Martin Brøndum
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
107297
Flemming Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK3
193.000
193.000
Hovedskydning
32125
Mona Thomassen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
32297
Leif Seiersen
Tjørring IF Skytteafdeling
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
32297
Leif Seiersen
Tjørring IF Skytteafdeling
V2
189.000
189.000
Mesterskab
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
18053
Leif Jensen
Randers Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
33044
Gerda Præstegård
Brande Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
33044
Gerda Præstegård
Brande Skytteforening
V3
184.000
184.000
Mesterskab
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
89472
Oliver Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
89472
Oliver Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
18053
Leif Jensen
Randers Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Mesterskab
32125
Mona Thomassen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
91210
Victor Duedahl
Brande Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
91210
Victor Duedahl
Brande Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
22135
Børge Mønster
Kjellerup Skytteforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
31553
Per Schreiber
Ikast Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
97630
Pia Møller Jensen
Odder Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
32911
Anna Lise Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
35264
Anette G. Salvesen
Vejle Skytteforening
1
187.000
187.000
Mesterskab
35264
Anette G. Salvesen
Vejle Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
97815
Magnus Andersen
Vejle Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
97815
Magnus Andersen
Vejle Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
32911
Anna Lise Christensen
Tjørring IF Skytteafdeling
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
97630
Pia Møller Jensen
Odder Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
102617
Per Ravnsborg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
102617
Per Ravnsborg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
100248
Lene Øster
Samsø Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
100248
Lene Øster
Samsø Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
22135
Børge Mønster
Kjellerup Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
21896
Christopher Hjerresen
Kjellerup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
21896
Christopher Hjerresen
Kjellerup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
98032
Mads Fuglsang Lyngsø
Ulbjerg Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
98032
Mads Fuglsang Lyngsø
Ulbjerg Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
83507
Kristian K. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
83507
Kristian K. Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
31553
Per Schreiber
Ikast Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
79909
Ulrik Silkjær
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93421
Mathias A Madsen
Kjellerup Skytteforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
93421
Mathias A Madsen
Kjellerup Skytteforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
25108
Jørgen Solsbæk
Beder-Malling Skytteforening
V3
182.000
182.000
Mesterskab
25108
Jørgen Solsbæk
Beder-Malling Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
88711
Victor Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
88711
Victor Lytzen Kristensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
97535
Sofia Savic
Kjellerup Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
97535
Sofia Savic
Kjellerup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
79909
Ulrik Silkjær
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
22308
Niels Povlsen
Silkeborg Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Mesterskab
22308
Niels Povlsen
Silkeborg Skyttekreds
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
87734
Jannik Benedictus
Holsted Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
87734
Jannik Benedictus
Holsted Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
84764
Flemming Lohse
Århus Riffelskytte klub
V1
197.000
197.000
Mesterskab
25390
Willy Hermansen
Odder Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
25390
Willy Hermansen
Odder Skytteforening
2
181.000
181.000
Mesterskab
23301
Finn Jensen
Skytteklubben DSB/ASF
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
23301
Finn Jensen
Skytteklubben DSB/ASF
V2
197.000
197.000
Mesterskab
107487
Janne Storm
Kjellerup Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
107487
Janne Storm
Kjellerup Skytteforening
ÅK3
196.000
196.000
Mesterskab
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
107529
Lasse R. Laursen
Randers Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
107529
Lasse R. Laursen
Randers Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
21497
Thorvald Ellehede
Ry-Emborg Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
21497
Thorvald Ellehede
Ry-Emborg Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
105342
Maria K. Hansen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
104470
Niels Bjerg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104470
Niels Bjerg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
105342
Maria K. Hansen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
183.000
183.000
Mesterskab
84764
Flemming Lohse
Århus Riffelskytte klub
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
V2
199.000
199.000
Hovedskydning
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
V2
196.000
196.000
Mesterskab
107727
Allan Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
96174
Jesper Olsen
Lyngby Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
96174
Jesper Olsen
Lyngby Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
104257
Poul Rask Vestergaard
Randers Skyttekreds
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
104257
Poul Rask Vestergaard
Randers Skyttekreds
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
95887
John Dyhr Kristensen
Odder Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
95887
John Dyhr Kristensen
Odder Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
25436
Per Hansen
Odder Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
93574
Jonas Nymand
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
93574
Jonas Nymand
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
25436
Per Hansen
Odder Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
107727
Allan Toft
Gørding-Vejrup Skyttekreds
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
92106
Anders Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
90245
Hans Ove Schmidt
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
107975
Jens Gammelgaard
Silkeborg Skyttekreds
V3
169.000
169.000
Mesterskab
107975
Jens Gammelgaard
Silkeborg Skyttekreds
V3
167.000
167.000
Hovedskydning
95417
Jan Jørn Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK3
172.000
172.000
Mesterskab
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
95417
Jan Jørn Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK3
169.000
169.000
Hovedskydning
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104468
Martin Bjerg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
104468
Martin Bjerg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK3
181.000
181.000
Mesterskab
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK3
177.000
177.000
Hovedskydning
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
34760
Sarah Moulvad
Vejle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
34760
Sarah Moulvad
Vejle Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
20964
Ole Hansen
Glud Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
20964
Ole Hansen
Glud Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
192.000
192.000
Hovedskydning
104538
Lukas Hald Gregersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
104538
Lukas Hald Gregersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
92106
Anders Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
110865
Mads Kirstejn Ravn Sørensen
Horsens Skyttekreds
BK4
171.000
171.000
Mesterskab
110865
Mads Kirstejn Ravn Sørensen
Horsens Skyttekreds
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
104465
Emilie Torp Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
41356
Jens Chr. Pedersen
Holsted Skyttekreds
V2
185.000
185.000
Mesterskab
41356
Jens Chr. Pedersen
Holsted Skyttekreds
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
110866
Liza Clausen
Horsens Skyttekreds
V3
183.000
183.000
Mesterskab
110866
Liza Clausen
Horsens Skyttekreds
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
104465
Emilie Torp Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
106021
Peter Daal Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
110190
Jonas Germundson
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
106021
Peter Daal Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
21124
Jørgen Nøhr
Horsens Skyttekreds
3
177.000
177.000
Mesterskab
21124
Jørgen Nøhr
Horsens Skyttekreds
3
177.000
177.000
Hovedskydning
110190
Jonas Germundson
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
110193
Morten Trab
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
110193
Morten Trab
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
103801
Tobias Toft Hansen
Horsens Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
34680
Egon Dammand
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
103801
Tobias Toft Hansen
Horsens Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
109223
Nikita Hein Hansen
Horsens Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
109223
Nikita Hein Hansen
Horsens Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
40139
Kristian Lund
Bramming Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
40139
Kristian Lund
Bramming Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
89739
Morten Pahuus Christensen
Gram Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
89739
Morten Pahuus Christensen
Gram Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
49392
Camilla Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
49392
Camilla Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
197.000
197.000
Mesterskab
93691
Mikkel Lund
Gram Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
93691
Mikkel Lund
Gram Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
41064
Steen Lindhardt
Esbjerg Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
41064
Steen Lindhardt
Esbjerg Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Mesterskab
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
101767
Egon Johansen
Vojens Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
108659
Simon Krogh
Vojens Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
108659
Simon Krogh
Vojens Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
86200
Andreas Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
86200
Andreas Algren Pedersen
Horne Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
44389
William Kjær
Vojens Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
J2
192.000
192.000
Mesterskab
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
106523
Ida Bertelsen
Helle Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
106523
Ida Bertelsen
Helle Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
109989
Isabella Jensen
Nyborg Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
20390
Kresten Kristensen
Østbirk Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
20390
Kresten Kristensen
Østbirk Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
21035
Marius Kristensen
Østbirk Skytteforening
V3
179.000
179.000
Mesterskab
105147
Henriette Lassen
Vojens Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
105147
Henriette Lassen
Vojens Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
84635
Hans Jørgen Nissen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
84635
Hans Jørgen Nissen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
21035
Marius Kristensen
Østbirk Skytteforening
V3
178.000
178.000
Hovedskydning
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
110735
Ida Bach Lützen
Broagerlands Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
109989
Isabella Jensen
Nyborg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
109290
Amalie Tofte Rasmussen
Horne Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
109290
Amalie Tofte Rasmussen
Horne Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
109649
Louise Ejlsborg
Horne Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
109756
Rasmus Bruun
Nyborg Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
88425
Malthe Tønder Fredberg
Østbirk Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
101322
Patrick Bergmann
Østbirk Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
103315
Magnus Kristensen
Vodskov Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
103315
Magnus Kristensen
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
108554
Laura Knudsen
Bullerup Skyttekreds
BK4
169.000
169.000
Mesterskab
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
109756
Rasmus Bruun
Nyborg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
103364
Anders Pedersen
Helle Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
103364
Anders Pedersen
Helle Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
101322
Patrick Bergmann
Østbirk Skytteforening
J2
175.000
175.000
Mesterskab
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
104845
Andreas Smidt
Horne Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
104845
Andreas Smidt
Horne Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
88425
Malthe Tønder Fredberg
Østbirk Skytteforening
BK1
189.000
189.000
Hovedskydning
105651
Mathias Borchers
Horne Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
105651
Mathias Borchers
Horne Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
80161
Martin Svenson
Rødekro Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
80161
Martin Svenson
Rødekro Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
107318
Matilde Just
Bullerup Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
107318
Matilde Just
Bullerup Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
108554
Laura Knudsen
Bullerup Skyttekreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
85128
Horst Clausen
Broagerlands Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
86191
Sofus Helding Andersen
Horne Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
97766
Michael Petersen
Bullerup Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
97766
Michael Petersen
Bullerup Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
100501
Viktor Haar Givskov
Bullerup Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
100501
Viktor Haar Givskov
Bullerup Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
42997
Friedrich E. Christiansen
Sundeved Skytteforening
V3
183.000
183.000
Mesterskab
42997
Friedrich E. Christiansen
Sundeved Skytteforening
V3
177.000
177.000
Hovedskydning
44303
Camilla Buthmann Paulsen
Grænseegnens Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Mesterskab
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
J2
190.000
190.000
Mesterskab
105329
Kristine Jeppesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
105329
Kristine Jeppesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
108381
Nicklas Enghoff
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
108381
Nicklas Enghoff
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
110102
Joachim Kornbek
Bullerup Skyttekreds
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
97869
Fie Ømand
Lunde Sg&I
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
97869
Fie Ømand
Lunde Sg&I
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
95037
Jacob H. Jørgensen
Helle Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
95037
Jacob H. Jørgensen
Helle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
101155
Mikkel Lindskov Petersen
Lunde Sg&I
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
101155
Mikkel Lindskov Petersen
Lunde Sg&I
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
106614
Simon M. Thomsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
106614
Simon M. Thomsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
48190
Irene Larsen
Horne Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
48190
Irene Larsen
Horne Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
107684
Emil Foged Pedersen
Lunde Sg&I
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
107684
Emil Foged Pedersen
Lunde Sg&I
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
106492
Jonas Olesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
100217
Christoffer Tinggaard Nielsen
Paarup Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
100217
Christoffer Tinggaard Nielsen
Paarup Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
52205
Bent Johansen
Bullerup Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
52205
Bent Johansen
Bullerup Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Mesterskab
110279
Claudia Ravnsbæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
110279
Claudia Ravnsbæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
50345
Signe Knudsen
Særslev Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
50345
Signe Knudsen
Særslev Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
102535
Katrine Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
102535
Katrine Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
52509
Richard Belin
Paarup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106492
Jonas Olesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
52509
Richard Belin
Paarup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
25511
Lars-Ingemann Jensen
Odder Skytteforening
2
179.000
179.000
Hovedskydning
25511
Lars-Ingemann Jensen
Odder Skytteforening
2
179.000
179.000
Mesterskab
50947
Merete Trolle
Bullerup Skyttekreds
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
50947
Merete Trolle
Bullerup Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
81234
Mads Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
91130
Maria T. Heiden
Bullerup Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
91130
Maria T. Heiden
Bullerup Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
52173
Eskild L. Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
2
178.000
178.000
Hovedskydning
52173
Eskild L. Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
2
184.000
184.000
Mesterskab
96356
Daniel Madsen
Bullerup Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
96356
Daniel Madsen
Bullerup Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
52423
Henrik Greve Nielsen
Sportsskydeklubben Odense
1
190.000
190.000
Hovedskydning
50511
Conny Ryberg
Bogense Skytteforening
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
52423
Henrik Greve Nielsen
Sportsskydeklubben Odense
1
193.000
193.000
Mesterskab
81234
Mads Rasmussen
Bullerup Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
98846
Elisabeth Kristensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
98846
Elisabeth Kristensen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
96577
Louise Mie Petersen
Bullerup Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
104334
Andreas Jeppesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
48419
Jan Lund Nielsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
48419
Jan Lund Nielsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
104334
Andreas Jeppesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
Til toppen