Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
2. runde pulje cal. 22 vintersæson 2011-2012 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
Fredericia Skytteforening
Gadbjerg Skytteforening
Glud Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hovedgård Skyttekreds
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
Tørring Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Vejle Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
33094
Svend Aage Pedersen
Brande Skytteforening
V3
173.000
173.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
33812
Lis Andersen
Jelling fS
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
2
180.000
180.000
Hovedskydning
34969
Karl Erik Hansen
Ammitsbøl Sg&i
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
2
178.000
178.000
Hovedskydning
35310
Søren Ole Lind
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
V2
183.000
183.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
35613
Jan Fricke
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
20732
Anders Kildehøj
Horsens Skyttekreds
2
191.000
191.000
Hovedskydning
35758
Bent Thorvald Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
35009
Hugo Damsgård Jakobsen
Ammitsbøl Sg&i
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
99530
Andreas Agerbo Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
34644
John Jensen
Tørring Idrætsforening
3
179.000
179.000
Hovedskydning
98886
Line Wosniak
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
34571
Thomas Johansen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
98170
Jonas Mortensen
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
20431
Christian Lemmermann
Honum & Omegns Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Hovedskydning
103395
Tobias Poder-Christensen
Horsens Skyttekreds
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
20855
Åge Nielsen
Glud Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
20358
Susanne Wichtrup
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
92722
Mathilde Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
97195
Jonas Jakobsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
19960
Ove Rasmussen
Honum & Omegns Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
19946
Verner Sørensen
Honum & Omegns Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
19914
Erling Kristoffersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
35377
Randi Sylvester Hvid
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
42021
Carsten Jensen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
91054
Mark Præst
Ammitsbøl Sg&i
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
33261
Karen Nør
Blåhøj Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
100527
Nicole Præst
Ammitsbøl Sg&i
BK2
172.000
172.000
Hovedskydning
44649
Hanne Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
35631
Irene Fragtrup
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
75424
Lissy Hansen
Glud Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
82985
Lars Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
86238
Mathias Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
97634
Simon Fusvad
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
20897
Svend Vase
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
35077
Berit Andersen
Tørring Idrætsforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103415
Anders Briesemeister
Horsens Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
102115
Sune Grauleff Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
2
187.000
187.000
Hovedskydning
33872
Alis Nielsen
Jelling fS
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
86901
Frederik Kay
Jelling fS
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
92241
Rasmus Kristensen
Vejle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
103882
Bjarke Thomsen
Glud Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
83199
Mia Oldengaard
Jelling fS
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
101654
Anne Krogh
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
103409
Thomas Søndergaard-Jensen
Horsens Skyttekreds
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
34542
Poul Buch
Tørring Idrætsforening
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
85931
Johan H. Thomsen
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
100530
Åge Tamberg
Ammitsbøl Sg&i
V3
181.000
181.000
Hovedskydning
94267
Peter Jensen
Jelling fS
3
174.000
174.000
Hovedskydning
97838
Søren Jeppesen
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
35471
Marie Christensen
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
34545
Peter Ryholl
Vejle Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
100927
Gustav Østrup
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
104155
Sebastian Jensen
Tørring Idrætsforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
3
183.000
183.000
Hovedskydning
34583
Viggo Jensen
Tørring Idrætsforening
V1
185.000
185.000
Hovedskydning
103858
Markus Frederik Mørck
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
100525
Mads E. Laugesen
Ammitsbøl Sg&i
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
104149
Lasse Mols
Ammitsbøl Sg&i
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
83637
Zilas Thestrup
Horsens Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
34927
Martin L. Pedersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
102110
Jesper Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
102112
Ludvig Porsbjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
102114
Penille Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
103347
Marcus Rosendahl Kaa
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
103390
Anders W. Rasmussen
Horsens Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
103879
Maria Kissov Christensen
Fredericia Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
UNG
173.000
173.000
Hovedskydning
35770
Arne R. Henriksen
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
V3
186.000
186.000
Hovedskydning
87511
Casper Bruun
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
97379
Rachel Jensen
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
98559
Amanda Alminde
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
98888
Michael Jeppesen
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
ÅK3
174.000
174.000
Hovedskydning
34560
Jens Kristian Madsen
Tørring Idrætsforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
33757
Flemming Tang
Gadbjerg Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
34977
Jørgen Kjær Andersen
Tørring Idrætsforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
34764
Olaf Kurth Jensen
Vejle Skytteforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
102852
Mads Jensen
Tørring Idrætsforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
104832
Anders Jørgensen
Tørring Idrætsforening
ÅK3
168.000
168.000
Hovedskydning
20272
Tanja S. Jensen
Horsens Skyttekreds
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
97521
Jonas Storm-Jørgensen
Jelling fS
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
20734
Anders Pihl
Horsens Skyttekreds
2
183.000
183.000
Hovedskydning
80930
Steffen Jespersen
Horsens Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
103852
Nanna Secher
Gadbjerg Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
103402
Necklas P. Nørager
Horsens Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
103403
Mark Løvendahl
Horsens Skyttekreds
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
103407
Oliver Møgelhøj
Horsens Skyttekreds
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
34006
Nanna Ebbesen
Billund Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
103410
Emil Stokholm Vester
Horsens Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
34879
Peter Tørslev
Vejle Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103419
Nicklas Bruun
Horsens Skyttekreds
BK4
167.000
167.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
95510
Søren Lytje Nielsen
Horsens Skyttekreds
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
UNG
173.000
173.000
Hovedskydning
97791
Frederik Allentoft Andersen
Horsens Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
97308
Tobias Bjerregård
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
97794
Jakob Kappel
Horsens Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
97804
Alexander Vinther
Horsens Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
103386
Mikkel Rosenkvist Hansen
Horsens Skyttekreds
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
103388
Markus Møller
Horsens Skyttekreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
103394
Kristian Liboriussen
Horsens Skyttekreds
BK4
157.000
157.000
Hovedskydning
97597
Signe Damholdt
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
103397
Joachim Hansen
Horsens Skyttekreds
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
103400
Bastian Dalby
Horsens Skyttekreds
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
103022
Andreas Graver
Jelling fS
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
103408
Thorbjørn Laursen
Horsens Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
103865
Simon Dalsgaard
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
103414
Martin Juul
Horsens Skyttekreds
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
103416
Hjalte N. Wang
Horsens Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
83601
Jens Erik Nielsen
Glud Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
103421
Daniel Enfasi
Horsens Skyttekreds
BK4
166.000
166.000
Hovedskydning
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
3
169.000
169.000
Hovedskydning
103883
Julie Hilding Thomsen
Glud Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
21158
Jens Jørgen Jensen
Glud Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
34671
Bent Jessen
Tørring Idrætsforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
101109
Marc Nygaard Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
34578
Kim Johansen
Jelling fS
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
97522
Magnus Lomholt
Jelling fS
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
99898
Natasja Karlskov
Jelling fS
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
103019
Carsten Graver
Jelling fS
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
103423
Michael Dahl Pedersen
Horsens Skyttekreds
BK4
162.000
162.000
Hovedskydning
21056
Lillian Dyrby
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
100581
Markus W. Christensen
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
104160
Johan Kjærsbye
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
20819
Ernst Jensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
19864
Morten Dam Jørgensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
103020
Poul Mogensen
Jelling fS
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
103021
Marius Graver
Jelling fS
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
102850
Hanne Vinther
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
103866
Kenneth Løvendorff
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
21062
Leif Høy
Glud Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
95468
Dorte Albrechtsen
Glud Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
20265
Viktor Tambo
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
34761
Sara R. F. Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
93918
Emil Henriksen
Ousted Tåning Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
103396
Peter Leed
Horsens Skyttekreds
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
34479
John Larsen
Jelling fS
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
104833
Christian Sørensen
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
102614
Jacob Skov Madsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
33194
Martin Skjøth
Brande Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
33287
Jesper Moesgård
Brande Skytteforening
3
170.000
170.000
Hovedskydning
33309
Jacob Frederiksen
Brande Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
102616
Lars Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
102618
Christian Ravnsborg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
83395
Camilla Nielsen
Brande Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
103861
Christoffer Møller
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
102620
Tanja Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
103018
Martin Lykke
Klejs-Juelsminde Skytteforening
UNG
180.000
180.000
Hovedskydning
91209
Allan Duedahl
Brande Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
35301
Thomas Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
98041
Anne-Sophie Ibsen
Fredericia Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
104154
Kresten Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V3
193.000
193.000
Hovedskydning
33008
Gunnar Gregersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
V3
177.000
177.000
Hovedskydning
20835
Bodil Kampmann
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
97595
Hans Skifter Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
97603
Anton Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
100932
Mette Svensk Jessen
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
101734
Nels Emil Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
20501
Karen Iversen
Hovedgård Skyttekreds
V3
170.000
170.000
Hovedskydning
21044
Margit Andersen
Hovedgård Skyttekreds
3
165.000
165.000
Hovedskydning
21181
Ivan Rasmussen
Hovedgård Skyttekreds
3
164.000
164.000
Hovedskydning
101653
Kristian Krogh
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
88984
Emmeli Mikkelsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
86273
Simon Lund
Billund Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
103454
Mathias Fasterholdt
Billund Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
104148
Jonas Jørgensen
Billund Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
89514
Jonas Tornbjerg
Blåhøj Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
33171
Mikela Green
Brande Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
100132
Marie Warming
Hovedgård Skyttekreds
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
33382
Birgit Moesgaard
Brande Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
83791
Nicolai Pedersen
Brande Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
83831
Linette Eriksen
Billund Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
95026
Rasmus Bridstrup
Blåhøj Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
90804
Mads Jakobsen
Brande Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
35072
Bodil Hansen
Ammitsbøl Sg&i
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
103026
Simon Mogensen
Jelling fS
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
101336
Sowmeya Vasanthan
Brande Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
103023
Thorbjørn Graver
Jelling fS
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
33636
Gerda Løvdal
Brande Skytteforening
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
103881
Michael Friis
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
99904
Visti Fyhn
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
20304
Lars Boy Høyer
Hovedgård Skyttekreds
3
164.000
164.000
Hovedskydning
104523
Pernille Andersen
Fredericia Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
81067
Jørgen S. Larsen
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
34766
Niels Sommer
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
188.000
188.000
Hovedskydning
20724
Annette Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
89298
Line Pedersen
Hovedgård Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
20363
Sebastian Wichtrup
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
75687
Lars S. Pedersen
Vejle Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
35796
Aksel Ibsen
Fredericia Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
20012
Frederik Buthmann Paulsen
Honum & Omegns Skytteforening
UNG
173.000
173.000
Hovedskydning
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
101286
August Møller-Jensen
Vejle Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
92242
Niels Chr. Algreen-Ussing
Vejle Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
1
190.000
190.000
Hovedskydning
83790
Stephanie Pedersen
Brande Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
35795
Aksel Ebbesen
Fredericia Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
95646
Mads Emil Jensen
Brande Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
99900
Jeppe S. Jensen
Vejle Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
34010
Malene Ebbesen
Billund Skytteforening
ÅK3
197.000
197.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
104450
Leif Rossau
Hovedgård Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
92910
Kaare Pedersen
Hovedgård Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
83830
Pernille Eriksen
Billund Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
100044
Magnus Secher Sørensen
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
104150
Silvia Pool
Blåhøj Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
33831
Jens Thorsen
Jelling fS
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
34030
Boye Ebbesen
Billund Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101351
Rasmus Gregersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
80721
Aksel R. Møller
Gadbjerg Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
93286
Mads Hauge
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Glud Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
21163
Jens Rasmus Frandsen
Horsens Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
103758
Alexander B. Mortensen
Vejle Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
20429
Claus Wichtrup
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
20964
Ole Hansen
Glud Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
44690
Arne Bejerholm
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
V3
185.000
185.000
Hovedskydning
34194
Sune Bjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
33550
Kurt Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
3
166.000
166.000
Hovedskydning
35659
Hans Jacobsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
93906
Mira Nielsen
Fredericia Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
35742
Bo G. Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
90245
Hans Ove Schmidt
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
91985
Patrick Graversen Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
92106
Anders Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
92426
Frederik Fill Brems Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
93583
Nicklas Chr. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
97633
Oliver Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
97899
Jacob Roland Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
103385
Simon Søgaard
Horsens Skyttekreds
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
97806
Bo Jensen
Horsens Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
102526
Andreas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
35467
Martin Elliot
Fredericia Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
35287
Vagn Mølkjær
Fredericia Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
97194
Lasse A. Bodilsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK2
176.000
176.000
Hovedskydning
92906
Emil Olsen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
90859
Viktor Herlev
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
97631
Andreas Kirkegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
98558
Julia Alminde
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
34589
Tobias Novak
Tørring Idrætsforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
34660
Erik Jarl Henriksen
Tørring Idrætsforening
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
95177
Hans Byager
Jelling fS
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
97745
Oliver Novak
Tørring Idrætsforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
34838
Thomas Thomsen
Ammitsbøl Sg&i
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
104156
Knud Erik Christensen
Tørring Idrætsforening
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
94110
René Lunau
Fredericia Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
103885
Julie Frandsen
Glud Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
104152
Emil Laursen
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
103857
Thomas Olsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
103420
Waldemar Byskov
Horsens Skyttekreds
BK4
159.000
159.000
Hovedskydning
104144
Mathias Obling Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
103936
Tobias Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
101229
Frederik J. Kristensen
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
103344
Emma Vestergaard Pedersen
Gadbjerg Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
103761
Anders H. Andersen
Vejle Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
44663
Erling Henriksen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
33487
Niels Utoft
Ullerup Skytteforening, Give
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
35683
Erling Lerager
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
103033
Ronnie Christensen
Fredericia Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
49392
Camilla Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
98371
Søren Kjær Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
102113
Nikolai Kjær Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
97407
Christian Rasmussen
Fredericia Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
93453
Natasha Ibsen Martens
Fredericia Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
93449
Mikkel G. Jensen
Fredericia Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
33987
Christoffer F. Johansen
Sdr. Omme Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
85568
Maria Jensen
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
89512
Casper Rahbæk
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
89517
Jan Tronborg
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Hovedskydning
97961
Andreas Sørensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
83361
Sarah Novak
Tørring Idrætsforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
102851
Laura Marie Christensen
Tørring Idrætsforening
J2
177.000
177.000
Hovedskydning
93198
Johannes W. Christensen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
101230
Kim Block
Brande Skytteforening
ÅK3
180.000
180.000
Hovedskydning
103856
Tobias Hansen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
99249
Thomas Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
101537
Nicolai Christensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
168.000
168.000
Hovedskydning
94390
Lasse Bridstrup
Blåhøj Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
93500
Peder Helbo
Gadbjerg Skytteforening
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
101479
Mikkel Leth
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
101482
Morten Leth
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
102195
Gustav Vennerberg
Honum & Omegns Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
83887
Henrik V. Pedersen
Gadbjerg Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
103880
Emma Gulløv
Fredericia Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
103030
Nick Niess
Fredericia Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
103028
Steen Eskelund Ibsen
Fredericia Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
100048
Maria Vinge
Fredericia Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
35791
Allan Larsen
Fredericia Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
93155
Philip Emil Albert
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
103425
Jannik E. Buus Nilsson
Horsens Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
103800
Jens Chr. Skovbo Ingvardsen
Horsens Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
33743
knud bonde
Jelling fS
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
93197
Frederik V. Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
95154
Morten Jensen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
98164
Mads Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
35134
Preben From
Horsens Skyttekreds
V3
191.000
191.000
Hovedskydning
98165
Jonas Jungqvist
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
94358
Andreas Briesemeister
Horsens Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
33866
Bennedikte Nielsen
Jelling fS
2
185.000
185.000
Hovedskydning
81969
Steffani Johansen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
99093
Michael Kristiansen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
96833
Mathias Rasmussen
Horsens Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
34946
Lars Buhl
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
44597
Kenneth S. Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
2
179.000
179.000
Hovedskydning
100577
Anders Bengtsson
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
104525
Sidse Mortensen
Fredericia Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
103398
Simon Buhr
Horsens Skyttekreds
BK4
137.000
137.000
Hovedskydning
34680
Egon Dammand
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
103853
Kristian Hasselstrøm
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
44344
Jette T. Høybye
Kolding-Bramdrup Skytteforening
3
191.000
191.000
Hovedskydning
102615
Christian Frederik Madsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J2
157.000
157.000
Hovedskydning
101274
Benny Lyngbak
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
103411
Simon Kallestrup
Horsens Skyttekreds
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
19871
Michael Vistesen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
104059
Kristian Lund
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
104158
Thea Vivild
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
104159
Gunvor Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
20816
Gunner Munkholm
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
93876
Jackie Corvinius
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
97596
Mikkel Nicolaj Damholdt
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
34254
Mie Karstensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
1
199.000
199.000
Hovedskydning
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
20284
Ove Pedersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
34478
Jonna Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
21611
Mikkel Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
97601
Frida Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
97602
Emil Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
33965
Kenneth Hansen
Sdr. Omme Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
98697
Alexander Jespersen
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
96835
Kasper Larsen
Horsens Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
100341
Michelle Grann
Horsens Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
103951
Frederik Pedersen
Sdr. Omme Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
35128
René Kristiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
1
199.000
199.000
Hovedskydning
93899
Frede Jensen
Glud Skytteforening
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
103389
Silas Pedersen
Horsens Skyttekreds
BK4
167.000
167.000
Hovedskydning
101273
Niklas Christiansen
Glud Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
103413
Mikkel Høj
Horsens Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
103884
Trine Kragsbjerg
Glud Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
44387
Allan Hjort
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
3
177.000
177.000
Hovedskydning
20989
Morten Andersen
Hovedgård Skyttekreds
UNG
148.000
148.000
Hovedskydning
84520
Rasmus Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
101272
Steffen Bach
Glud Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
100585
Kenny Lyngbak
Honum & Omegns Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
95230
Anders Olesen
Hovedgård Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
34334
Ernst Eriksen
Billund Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103412
Magnus Høj
Horsens Skyttekreds
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
103392
Thor Rabek
Horsens Skyttekreds
BK4
166.000
166.000
Hovedskydning
20643
Lars-Åge Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V3
195.000
195.000
Hovedskydning
20760
Ove Kusk
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
93156
Steen Albert
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
42013
Helle Jacobsen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
42014
Hans Johnsen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
2
189.000
189.000
Hovedskydning
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
92023
Julie Nielsen
Glud Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
21066
Lasse Husballe
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
21646
Kurt Bojsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK3
174.000
174.000
Hovedskydning
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
93910
Mathias Henriksen
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
104146
Nikolaj Madsen
Billund Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
101481
Anton Laursen
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
103381
Mads Jensen
Horsens Skyttekreds
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
103382
Kasper Jensen
Horsens Skyttekreds
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
44518
Simone Brommann
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
103387
Frederik Gudnitz
Horsens Skyttekreds
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
103391
Atli Juliusson
Horsens Skyttekreds
BK4
164.000
164.000
Hovedskydning
103417
Rebekka Buus Nilsson
Horsens Skyttekreds
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
103422
Lucas R. Brøndum
Horsens Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
3
173.000
173.000
Hovedskydning
89305
Jacob Wedderkopp
Hovedgård Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
103401
Kian Talebi
Horsens Skyttekreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
3
171.000
171.000
Hovedskydning
83880
Emil Bækgaard
Brande Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
97519
Lars Storm-Stender
Jelling fS
3
166.000
166.000
Hovedskydning
103404
Karl Gustav Løvendahl
Horsens Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
97815
Magnus Andersen
Vejle Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
90709
Valdemar Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
91052
Rasmus Mols Pedersen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
188.000
188.000
Hovedskydning
103760
Mathias Frostholm
Vejle Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
101611
Mathilde Hollnagel
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
41999
Søren Strømberg
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
3
175.000
175.000
Hovedskydning
44596
Kim Jensen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
1
193.000
193.000
Hovedskydning
96418
Markus Bjerremand
Billund Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
103452
Lucas Bielas
Billund Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
103393
Thomas Stefanowski
Horsens Skyttekreds
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
103453
Victor Svane
Billund Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
103455
Simon Bjerre Christensen
Billund Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
102619
Oskar Jensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
104145
Tenna Jørgensen
Billund Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
93924
Henrik Stilou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
104147
Mads Noren
Billund Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
103860
Oliver Mørch Kristensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
33572
Kjeld Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
3
173.000
173.000
Hovedskydning
97902
Jan Pedersen
Blåhøj Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
44645
Henriette Boisen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
103862
Søren Eskildsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
34638
Knud Markussen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
V3
179.000
179.000
Hovedskydning
100526
Martin Lund
Ammitsbøl Sg&i
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Glud Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
83396
Louise Nielsen
Brande Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
35053
Claus Buhl
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103766
Lennart Hjort
Vejle Skytteforening
ÅK3
195.000
195.000
Hovedskydning
20493
Leif Iversen
Hovedgård Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
103759
Simon G. Olesen
Vejle Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
103024
Ida Lykkegaard
Jelling fS
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
33948
Michael Hansen
Sdr. Omme Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
100864
Niels Højager Jensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
34790
Holger Nielsen
Vejle Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
35568
Jytte Andersen
Fredericia Skytteforening
V2
182.000
182.000
Hovedskydning
98169
Kamilla Mortensen
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
102617
Per Ravnsborg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
103637
Anders Laugesen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
98786
Lene Bridstrup
Blåhøj Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
103345
Jesper Lindbjerg Andersen
Gadbjerg Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
33155
Ole Abildskov Væsel
Blåhøj Skytteforening
ÅK3
195.000
195.000
Hovedskydning
103346
Adam Kaastrup Toft
Gadbjerg Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
93586
Mikkel A. Bodilsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
102373
Karina B. Pedersen
Brande Skytteforening
ÅK3
175.000
175.000
Hovedskydning
97197
René Jakobsen
Ullerup Skytteforening, Give
3
172.000
172.000
Hovedskydning
103555
Jacob Lorentsen
Brande Skytteforening
BK4
164.000
164.000
Hovedskydning
97518
Erik Lomholt
Jelling fS
3
168.000
168.000
Hovedskydning
33187
Mette Moesgaard
Brande Skytteforening
2
180.000
180.000
Hovedskydning
95156
Dorte Jensen
Fredericia Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
91210
Victor Duedahl
Brande Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
97520
Lukas Storm-Jørgensen
Jelling fS
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
103854
Andreas Hasselstrøm
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
89516
Per Tronborg
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
101218
Mathias Meyer
Vejle Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
98700
Tim Starup
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
34363
Anders Eriksen
Billund Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
103426
Philip Christensen
Sdr. Omme Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
34624
Marcus Bjerre Christensen
Billund Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
35608
Jens Ravn
Fredericia Skytteforening
V1
187.000
187.000
Hovedskydning
86981
Mick Mortensen
Billund Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
96417
Lukas Bjerremand
Billund Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
101812
Oliver Holt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
103855
Andreas Jacobsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
97960
Jonas Mogensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
33357
Dan Madsen
Blåhøj Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
88678
Benny Karlskov Larsen
Ullerup Skytteforening, Give
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
99903
Ole Villads
Ullerup Skytteforening, Give
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
101016
Ole Winther
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
100067
Alex Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
33044
Gerda Præstegård
Brande Skytteforening
V3
175.000
175.000
Hovedskydning
102371
Per Damholt Hansen
Brande Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Hovedskydning
104153
Viktoria Andersen
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
104524
Hannah Hansen
Fredericia Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
103639
Helle Sparre
Sdr. Omme Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
101337
Arne Olsen
Ullerup Skytteforening, Give
V3
180.000
180.000
Hovedskydning
102372
Morten Madsen
Brande Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
103034
Egon Christensen
Fredericia Skytteforening
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
86643
Mikkel H. Olsen
Fredericia Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
93456
Leslie Nielsen
Fredericia Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
93878
Kasper Bliksted
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
100524
Nicklas Eskildsen
Sdr. Omme Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
Til toppen