Præmieskydning Nr.Snede, sommer 2011 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS J2 148.000 148.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS J2 150.000 150.000 Mesterskab
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 3 136.000 136.000 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 2 145.000 145.000 Hovedskydning
19914 Erling Kristoffersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
19914 Erling Kristoffersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V2 138.000 138.000 Mesterskab
34700 Else Marie Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 146.000 146.000 Mesterskab
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 148.000 148.000 Mesterskab
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UNG 133.000 133.000 Mesterskab
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UNG 136.000 136.000 Hovedskydning
101654 Anne Krogh Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 115.000 115.000 Hovedskydning
83199 Mia Oldengaard Jelling fS BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
83199 Mia Oldengaard Jelling fS BK2 146.000 146.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 131.000 131.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 3 137.000 137.000 Mesterskab
19960 Ove Rasmussen Honum & Omegns Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
19899 John Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 135.000 135.000 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Mesterskab
79910 Finn Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Mesterskab
79910 Finn Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
88589 Phillip Kristensen Midtdjurs skytteforening BK1 147.000 147.000 Mesterskab
88589 Phillip Kristensen Midtdjurs skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
75424 Lissy Hansen Glud Skytteforening V2 141.000 141.000 Mesterskab
75424 Lissy Hansen Glud Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 146.000 146.000 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 148.000 148.000 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Nr. Snede & Omegns Skytteforening J2 137.000 137.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Nr. Snede & Omegns Skytteforening J2 145.000 145.000 Mesterskab
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening V2 144.000 144.000 Mesterskab
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 150.000 150.000 Mesterskab
98973 Patrick Neergaard Østbirk Skytteforening BK3 121.000 121.000 Hovedskydning
101324 Nicolai Helding Bentzen Østbirk Skytteforening BK3 104.000 104.000 Hovedskydning
19864 Morten Dam Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 142.000 142.000 Mesterskab
19864 Morten Dam Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
101653 Kristian Krogh Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 112.000 112.000 Hovedskydning
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
91209 Allan Duedahl Brande Skytteforening 3 130.000 130.000 Hovedskydning
91209 Allan Duedahl Brande Skytteforening 3 134.000 134.000 Mesterskab
95646 Mads Emil Jensen Brande Skytteforening BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening V1 150.000 150.000 Mesterskab
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 150.000 150.000 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 149.000 149.000 Hovedskydning
94161 Henrik Sørensen Østbirk Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 147.000 147.000 Mesterskab
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 147.000 147.000 Hovedskydning
92693 Joan Pedersen Midtdjurs skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Mesterskab
92693 Joan Pedersen Midtdjurs skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
98980 Fabian Riecke Østbirk Skytteforening BK3 126.000 126.000 Hovedskydning
84815 Rasmus Brasch Midtdjurs skytteforening BK1 150.000 150.000 Mesterskab
84815 Rasmus Brasch Midtdjurs skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
94163 Søren Sørensen Østbirk Skytteforening BK3 116.000 116.000 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Mesterskab
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
87299 Mikkel Damholt Hansen Brande Skytteforening BK2 150.000 150.000 Hovedskydning
87299 Mikkel Damholt Hansen Brande Skytteforening BK2 149.000 149.000 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 147.000 147.000 Mesterskab
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
83361 Sarah Novak Tørring Idrætsforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
83361 Sarah Novak Tørring Idrætsforening BK3 147.000 147.000 Mesterskab
19834 Hans Larsen Glud Skytteforening V2 144.000 144.000 Mesterskab
19834 Hans Larsen Glud Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
86897 Michael Palmelund Østbirk Skytteforening BK2 145.000 145.000 Mesterskab
86897 Michael Palmelund Østbirk Skytteforening BK2 143.000 143.000 Hovedskydning
98975 Emil Stockholm Østbirk Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
98976 Erik Stockholm Østbirk Skytteforening BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
101320 Nicolaj Bording Østbirk Skytteforening BK3 125.000 125.000 Hovedskydning
101322 Patrick Bergmann Østbirk Skytteforening J2 108.000 108.000 Hovedskydning
34638 Knud Markussen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
92695 Lucas Pedersen Midtdjurs skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
92695 Lucas Pedersen Midtdjurs skytteforening BK1 149.000 149.000 Mesterskab
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 145.000 145.000 Mesterskab
100064 Kevin Kristensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
100067 Alex Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 138.000 138.000 Mesterskab
100067 Alex Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
101480 Kenni Kristensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 122.000 122.000 Hovedskydning
101652 Ida Krogh Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK3 119.000 119.000 Hovedskydning
33044 Gerda Præstegård Brande Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
33325 Hans Jensen Brande Skytteforening V1 149.000 149.000 Hovedskydning
33325 Hans Jensen Brande Skytteforening V1 142.000 142.000 Mesterskab
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V2 128.000 128.000 Mesterskab
91210 Victor Duedahl Brande Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning

Til toppen