Horsens Open sommer 2011 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS J2 143.000 143.000 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 3 130.000 130.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 3 136.000 136.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 2 137.000 137.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 2 133.000 133.000 Mesterskab
20732 Anders Kildehøj Horsens Skyttekreds 2 146.000 146.000 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Horsens Skyttekreds 2 144.000 144.000 Mesterskab
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening V2 147.000 147.000 Hovedskydning
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening V2 142.000 142.000 Mesterskab
19946 Verner Sørensen Honum & Omegns Skytteforening V1 141.000 141.000 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 139.000 139.000 Mesterskab
34700 Else Marie Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 143.000 143.000 Mesterskab
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
20431 Christian Lemmermann Honum & Omegns Skytteforening UNG 133.000 133.000 Hovedskydning
20431 Christian Lemmermann Honum & Omegns Skytteforening UNG 135.000 135.000 Mesterskab
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 2 147.000 147.000 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 2 139.000 139.000 Mesterskab
34931 Mark Ryholl Vejle Skytteforening J2 146.000 146.000 Mesterskab
34931 Mark Ryholl Vejle Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
34542 Poul Buch Tørring Idrætsforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening V2 143.000 143.000 Mesterskab
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 130.000 130.000 Mesterskab
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 134.000 134.000 Hovedskydning
21623 Martin Ladegård Græm Ousted Tåning Skytteforening J2 145.000 145.000 Mesterskab
21623 Martin Ladegård Græm Ousted Tåning Skytteforening J2 145.000 145.000 Hovedskydning
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK1 149.000 149.000 Mesterskab
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening BK1 150.000 150.000 Mesterskab
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Skytteklubben DSB/ASF UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Skytteklubben DSB/ASF UNG 134.000 134.000 Mesterskab
19960 Ove Rasmussen Honum & Omegns Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 135.000 135.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Mesterskab
25274 Mathias Krei Samsø Skytteforening BK1 149.000 149.000 Mesterskab
25274 Mathias Krei Samsø Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
25314 Jesper B. Mikkelsen Samsø Skytteforening UNG 132.000 132.000 Hovedskydning
75424 Lissy Hansen Glud Skytteforening V2 140.000 140.000 Mesterskab
75424 Lissy Hansen Glud Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
20272 Tanja S. Jensen Horsens Skyttekreds UNG 141.000 141.000 Hovedskydning
20272 Tanja S. Jensen Horsens Skyttekreds UNG 143.000 143.000 Mesterskab
82533 Jørgen Ulrik Horsens Skyttekreds V1 142.000 142.000 Mesterskab
82533 Jørgen Ulrik Horsens Skyttekreds V1 145.000 145.000 Hovedskydning
83637 Zilas Thestrup Horsens Skyttekreds BK2 135.000 135.000 Hovedskydning
83637 Zilas Thestrup Horsens Skyttekreds BK2 150.000 150.000 Mesterskab
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 144.000 144.000 Mesterskab
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 146.000 146.000 Hovedskydning
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening V2 140.000 140.000 Mesterskab
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening BK3 141.000 141.000 Mesterskab
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Mesterskab
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK2 147.000 147.000 Mesterskab
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning
90804 Mads Jakobsen Brande Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
91209 Allan Duedahl Brande Skytteforening 3 127.000 127.000 Hovedskydning
91209 Allan Duedahl Brande Skytteforening 3 136.000 136.000 Mesterskab
95646 Mads Emil Jensen Brande Skytteforening BK2 145.000 145.000 Mesterskab
95646 Mads Emil Jensen Brande Skytteforening BK2 143.000 143.000 Hovedskydning
93502 Henrik Rasmussen Vejle Skytteforening J1 149.000 149.000 Hovedskydning
93502 Henrik Rasmussen Vejle Skytteforening J1 148.000 148.000 Mesterskab
99899 Nikita Jensen Vejle Skytteforening BK2 144.000 144.000 Mesterskab
99899 Nikita Jensen Vejle Skytteforening BK2 113.000 113.000 Hovedskydning
101286 August Møller-Jensen Vejle Skytteforening BK3 131.000 131.000 Mesterskab
101286 August Møller-Jensen Vejle Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 147.000 147.000 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Horsens Skyttekreds V1 145.000 145.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Horsens Skyttekreds V1 147.000 147.000 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 150.000 150.000 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 150.000 150.000 Hovedskydning
81545 Betina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
81545 Betina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Mesterskab
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 2 134.000 134.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 2 137.000 137.000 Mesterskab
92242 Niels Chr. Algreen-Ussing Vejle Skytteforening J1 148.000 148.000 Mesterskab
92242 Niels Chr. Algreen-Ussing Vejle Skytteforening J1 148.000 148.000 Hovedskydning
99900 Jeppe S. Jensen Vejle Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
99900 Jeppe S. Jensen Vejle Skytteforening J2 142.000 142.000 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Mesterskab
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 145.000 145.000 Mesterskab
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 147.000 147.000 Hovedskydning
87299 Mikkel Damholt Hansen Brande Skytteforening BK2 148.000 148.000 Mesterskab
87299 Mikkel Damholt Hansen Brande Skytteforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
76345 Karsten Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 139.000 139.000 Mesterskab
76345 Karsten Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 140.000 140.000 Hovedskydning
84598 Bo Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Mesterskab
84598 Bo Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening UNG 141.000 141.000 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening BK3 143.000 143.000 Mesterskab
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 144.000 144.000 Mesterskab
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK3 144.000 144.000 Mesterskab
21316 Birger Iversen Horsens Skyttekreds V1 149.000 149.000 Hovedskydning
21316 Birger Iversen Horsens Skyttekreds V1 146.000 146.000 Mesterskab
94358 Andreas Briesemeister Horsens Skyttekreds BK3 104.000 104.000 Hovedskydning
94358 Andreas Briesemeister Horsens Skyttekreds BK3 105.000 105.000 Mesterskab
96833 Mathias Rasmussen Horsens Skyttekreds BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
19834 Hans Larsen Glud Skytteforening V2 144.000 144.000 Mesterskab
19834 Hans Larsen Glud Skytteforening V2 146.000 146.000 Hovedskydning
20931 Randi Vejlgård Glud Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
20931 Randi Vejlgård Glud Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Mesterskab
34680 Egon Dammand Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
34680 Egon Dammand Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 138.000 138.000 Mesterskab
34638 Knud Markussen Nr. Snede & Omegns Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V2 129.000 129.000 Mesterskab
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
91210 Victor Duedahl Brande Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
34760 Sarah Moulvad Vejle Skytteforening J1 147.000 147.000 Hovedskydning
34760 Sarah Moulvad Vejle Skytteforening J1 150.000 150.000 Mesterskab
101288 Philip Høgsholt Vejle Skytteforening BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
101288 Philip Høgsholt Vejle Skytteforening BK3 137.000 137.000 Mesterskab

Til toppen