Nr snede præmieskydning sommer 2010 mesterskab (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 2 140.000 140.000 Mesterskab
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 138.000 138.000 Mesterskab
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening J2 148.000 148.000 Mesterskab
21568 Simon Møller Ousted Tåning Skytteforening J2 149.000 149.000 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
21623 Martin Ladegård Græm Ousted Tåning Skytteforening J2 140.000 140.000 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Mesterskab
84370 Christina Bukalo Ørre Skytteforening J2 144.000 144.000 Mesterskab
88589 Phillip Kristensen Midtdjurs skytteforening BK2 149.000 149.000 Mesterskab
20272 Tanja S. Jensen Horsens Skyttekreds J1 148.000 148.000 Mesterskab
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 144.000 144.000 Mesterskab
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening V2 139.000 139.000 Mesterskab
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Mesterskab
82686 Jens Christensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK2 147.000 147.000 Mesterskab
85781 Kasper Bloch Mathiasen Brande Skytteforening BK3 140.000 140.000 Mesterskab
95646 Mads Emil Jensen Brande Skytteforening BK3 140.000 140.000 Mesterskab
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
20092 Morten Hansen Østbirk Skytteforening UNG 138.000 138.000 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Løsning-Hedensted Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
21049 Louise Christiansen Glud Skytteforening J2 148.000 148.000 Mesterskab
84371 Laura Bukalo Ørre Skytteforening BK1 150.000 150.000 Mesterskab
84764 Flemming Lohse Århus Riffelskytte klub V1 146.000 146.000 Mesterskab
20964 Ole Hansen Glud Skytteforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
86889 Karl Otto Lauersen Løsning-Hedensted Skytteforening V2 144.000 144.000 Mesterskab
34680 Egon Dammand Klejs-Juelsminde Skytteforening V2 142.000 142.000 Mesterskab
20102 Mike Sørensen Østbirk Skytteforening UNG 133.000 133.000 Mesterskab
96387 Andreas Laursen Østbirk Skytteforening BK3 118.000 118.000 Mesterskab
33325 Hans Jensen Brande Skytteforening V1 141.000 141.000 Mesterskab
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V2 133.000 133.000 Mesterskab
95322 Sune Splidsboel Brande Skytteforening BK3 141.000 141.000 Mesterskab
88585 Jonas Bach Midtdjurs skytteforening BK1 150.000 150.000 Mesterskab
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Mesterskab
93924 Henrik Stilou Nr. Snede & Omegns Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
88654 Helle Christensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening BK2 147.000 147.000 Mesterskab
34589 Tobias Novak Tørring Idrætsforening BK1 148.000 148.000 Mesterskab
94161 Henrik Sørensen Østbirk Skytteforening BK3 132.000 132.000 Mesterskab

Til toppen