Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Nr snede præmieskydning sommer 2010 mesterskab (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Brande Skytteforening
Glud Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Midtdjurs skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Ørre Skytteforening
Østbirk Skytteforening
Århus Riffelskytte klub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
138.000
138.000
Mesterskab
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
V1
149.000
149.000
Mesterskab
84371
Laura Bukalo
Ørre Skytteforening
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V2
133.000
133.000
Mesterskab
20272
Tanja S. Jensen
Horsens Skyttekreds
J1
148.000
148.000
Mesterskab
88585
Jonas Bach
Midtdjurs skytteforening
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
21568
Simon Møller
Ousted Tåning Skytteforening
J2
149.000
149.000
Mesterskab
83601
Jens Erik Nielsen
Glud Skytteforening
V2
139.000
139.000
Mesterskab
82686
Jens Christensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
85781
Kasper Bloch Mathiasen
Brande Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
95646
Mads Emil Jensen
Brande Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
20092
Morten Hansen
Østbirk Skytteforening
UNG
138.000
138.000
Mesterskab
34740
Hardy Larsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
149.000
149.000
Mesterskab
20964
Ole Hansen
Glud Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
21049
Louise Christiansen
Glud Skytteforening
J2
148.000
148.000
Mesterskab
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Mesterskab
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
93924
Henrik Stilou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
88654
Helle Christensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
96387
Andreas Laursen
Østbirk Skytteforening
BK3
118.000
118.000
Mesterskab
20102
Mike Sørensen
Østbirk Skytteforening
UNG
133.000
133.000
Mesterskab
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
J2
148.000
148.000
Mesterskab
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
88589
Phillip Kristensen
Midtdjurs skytteforening
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
84764
Flemming Lohse
Århus Riffelskytte klub
V1
146.000
146.000
Mesterskab
95322
Sune Splidsboel
Brande Skytteforening
BK3
141.000
141.000
Mesterskab
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
141.000
141.000
Mesterskab
94161
Henrik Sørensen
Østbirk Skytteforening
BK3
132.000
132.000
Mesterskab
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
144.000
144.000
Mesterskab
84370
Christina Bukalo
Ørre Skytteforening
J2
144.000
144.000
Mesterskab
21623
Martin Ladegård Græm
Ousted Tåning Skytteforening
J2
140.000
140.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
149.000
149.000
Mesterskab
34680
Egon Dammand
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
142.000
142.000
Mesterskab
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
144.000
144.000
Mesterskab
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
2
140.000
140.000
Mesterskab
34589
Tobias Novak
Tørring Idrætsforening
BK1
148.000
148.000
Mesterskab
Til toppen